Darujem žene v núdrzi ošatenie pre dievčatko do 1 roka

dossy
1. nov 2013

Ak poznate niekto nejaku mamicku ktora nema tolko moznosti s osatenim babatka , dajte mi vedet. Velmi rada darujem a pomozem niekomu kto to naozaj potrebuje!

mum111
1. nov 2013

@skajka52 ti poradi alebo pridaj prispevok do skupiny pomahajme si v nudzi alebo darujeme oblecko socialne slabsim

cmulinko
1. nov 2013

@dossy urcite by sa satockam potesili aj male dievcatka v hociktorom detskom domove a aspon si saty neuzije len jedna slecna,ale urcite sa kazdej nieco ujde. 🙂

nini1010
1. nov 2013

Prednedávnom tu bola jedna kocka,ktora chcela dať bábätko na adopciu lebo nemala peniaze a nakoniec sa rozhodla že si bábätko nechá.ak bude mať dievčatko jej by to určite veľmi pomohlo.

katy2
1. nov 2013

@dossy tu je ta zienka, co spominala @nini1010
je to @bluevelvet918
a tu je tema https://www.modrykonik.sk/forum/adopcia-a-nahradna-rodina/da-sa-vybrat-adoptivna-rodina-pre-novorodenca-pred-porodom/
mozno by stalo za to sa s nou skontaktovat 🙂

nini1010
1. nov 2013

@katy2 áno,presne tak,treba len zistiť či to bude dievčatko.už je v 18 týždni tak by už mohla eventuálne vedieť čo to bude.

dossy
autor
1. nov 2013

ok, dakujem za upozornenia ... zijem v zahranici -chcela som to podarovat tu do nejakych domovov ale tu maju preplnene skrine darovanych veci ...

danielakapurova123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monikamakulova
16. dec 2021

@dossy dobrý deň mám dcéru čo ostala sama z dieťaťom má to ťažké je na všetko sama. Elina ma 1rok