Dávate už detičkám pančušky?

lehotka
9. sep 2015

Ráno u nás býva okolo 9 stupňov

sardinka333
9. sep 2015

Pančuchy v septembri??? A počuli ste ze ma byť vraj najtreskutejšia zima tohoto roku? Čo im budete potom obliekať? Dcera ma leginy, tričko a sveter, tenisky...ešte treba byt tak oblečený aby sa dalo ,,zhadzovať,,.

cerez
9. sep 2015

Je mi úplne jedno, že je ešte leto a len september. Dnes ráno sme mali 7 stupňov a veru pančušky som synovi dala a urobila som dobre. Doobeda boli s detičkami vonku a ako poznám svoje dieťa, určite nečupelo, ale rovno sedelo. Ako náhle sa znova oteplí, dám mu ponožky. Ináč, Slovensko je malá krajina, ale teplotné rozdiely sú veľké. Inak je to v južnej časti, inak v severnej.

moni244
9. sep 2015

Nie, nedavam, dokonca aj ciapku mala len raz, ked tak strasne fukalo, nevidim dovod davat, skoro rani nechodime, ked ideme, je 12 stupnov, dam hrubsie teplaky, poobede sme isli von, tak len tenke rifle, tricko s kratkym a mikinu, bolo 18 stupnov a veru, videla som deti v pancuchach, hrubych bundach a ciapkach a pritom poobede chladno nebolo

alexandra206
9. sep 2015

ahoj mala ma 2.5 roka a rano davame aj puncosky tenke

gretocka
9. sep 2015

aj u nas rano okolo 9 stupnov - zatial som nedavala, skolku mame kusok od domu a ked idu doobeda von tak uz vykukuje slniecko.

luciia0811
9. sep 2015

Ved deticky behaju. Ja som dost zamrznuty clovek niekedy by som jej dala najradsej aj kombinezu ale nakoniec ked sa zamyslim zbytocne by sa len spotila a tak bude skor chora ..... Tiez len teplaciky dlhe tricko a svetrik alebo mikina 🙂)

babyshopbratislava
13. sep 2015

Pozývame Vás do novootvorenej predajne s kvalitným a licencovaným detským oblečením. Výroba zo 100% bavlny v Maďarsku, žiadna Ázia. Nájdete u nás značky ako Disney, Scamp, Teddy a Japitex.
Našu predajňu môžete nájsť na Drieňovej ulici 1K, Bratislava -Ružinov. 🙂

https://www.facebook.com/babyshopbratislava

vanilka2612
13. sep 2015

Ja som stretla tento tyzden dieta v snehulach 😀 😀 😀 😀

ukulela
13. sep 2015

ja davam, uz ked je tak chladnejsie vrano a nahodou s nim niekam idem. a ked bolo sychravo a prsalo a 15 st, tak som dala aj cez den na spanie do kocika. maly eest nema rok, mal pancuchy, normalne teplacky a deku, lahsie zobliect jednu vrstvu, akoby mal prechladnut.

jana_eyre
13. sep 2015

nie, nedavam - moje deti su dost horkokrvne.. ked ideme von v tomto case je vacsinou rano okolo 13°.. maju teplaky, tricko a mikinu.. do ruksaku davam tenke vesty a ak zacne fucat tak im ich dam.. dnes je ale pekne, vonku su len v tricku a teplakoch..

sense
13. sep 2015

Zalehi od veku dietata..moja ma 2.5 takmer a pri teplote 8st. Nedavame...u nej plati o vrstvu menej ako mama...😊 lebo je hned spotena ale tenku capicu uz mala parkrat ked fukalo a to si ju pytala sama...ak dieta ale nechodi len sedi al. Lezi tak by som uz dala aspon nejake tensie

nice202
13. sep 2015

To vazne??? Taketo veci sa pytate? Vsak kazda, ako to citi. Materinsky instinkt napovie...Co by ste robili, keby kona nebolo? Asi ani deti by ste nemali.