Detská digitálna váha Tefal alebo Soehnle. Máte ich doma?

veve88
26. mar 2008

mamicky,
nemate nahodou doma detsku digitálnu vahu tefal alebo soehnle? chcem si objednat, tak ci nahodu nemate nejake skusenosti... 😒
dakujem pekne!!!

zuzka99
26. mar 2008

ahoj, ja mám momert, som spokojná, aj ked niekedy pred papaním je už nervozny a vrtí sa tak mi to zle odváži, skáče to a niekde to zastaví, potom to nie je presné. ale je to dobrá vec

trixi
26. mar 2008

ahoj veve, ja som dostala od brata ako dar ked som prisla z porodnice Tefal, lebo som stale nevedela, ci malemu staci moje mliecko (stacilo 😉 ). Som s nou spokojna, ked bude maly vacsi ta vanicka sa da z toho dole a bude este sluzit dalej, ale uz v nej nebude pri vazeni lezat ale na nej stat. Je myslim do 20 kg. Vzdy si pamata posledne vazenie. Takze pri novom vazeni Ti ukaze nielen aktualnu vahu ale aj rozdiel od predchadzajuceho vazenia, teda kolko babo pribralo alebo schudlo.

katia7
26. mar 2008

tak baby neverila som ze to niekomu fakt pomaha 😀 ja som to kupila a bolo mi to uplne na nic, ale mozno preto ze som skoro stratila mlieko ☹ sice som vedela kolko vypil ale nebolo mi to na nic. tot moj nazor. inak mala som tefal a myslim ze bola ok

veve88
autor
26. mar 2008

dakujem vam velmi pekne,
nevedela som sa rozhodnut medzi tefal a soehnle, ale ked vravite, ze tefal je ok, tak idem objednat 😉
este raz vdaka!!!

katia7
26. mar 2008

myslim ze ta soehle nema vazivost na tak malo gramov ako tefal,cize je menej citliva, netreba verit vsetkemu co je na nete napisane to som zistila ked som zhanala ja,jedina s vazivostou na 5 gramov normalne dostupna na nete je urcite tefal 😉

veve88
autor
26. mar 2008

dakujem, katia7

mechurik
27. mar 2008

a ked odvazim babatko so mnou v rukach na normalnej vahe, to nestaci?

zuzka99
30. mar 2008

mechurik, napadlo ma že to asi nepojde, ved čo vypije od teba to tebe odbudne a malej/mu pribudne a váha bude ukazovat 0,00, alebo nie? su to spojené nádoby, alebo je moja logika nesprávna? možno keby si sa odvažila sama bez babetka a to čo ti ukaže minus akože vypilo ono.

pietra
30. mar 2008

mechurik, uvazujem podobne ako zuzka99 a este sa normalna vaha ma vacsinou odchylku vazenia 100g, co je ozaj vela, ked chces zistiti, kolko ti drobec vypil.

zuzka99
30. mar 2008

to je pravda, ak nechcete kupovat celu váhu hovorila mi kamoška, že sa dá kupit len tá dojčenská vanička a primontovat na kuchynsku digitálnu váhu (alebo aj klasicku)

biccy
30. mar 2008

My mame doma ETA vahu.A bola som s nou velmi spokojna. 😉 😉

susika
30. mar 2008

zuzka99-a kde sa dá tá vanička samostatne kúpiť?ja som už prebrázdila net, ale mi stále nájde len také lekárske spolu s vaničkou, ale ja váhu doma mám, už len vaničku k nej treba

zuzka99
31. mar 2008

susika zavolám dnes počas dna kamoške a dam vediet

zuzka99
31. mar 2008

takže kupila to v klasických domácich potrebách za cca 200 Sk, vraj to u nás maju, ak by si chcela alebo nezohnala možem ti to v ramci vychadzky kupit a poslat na dobierku (len je to asi dost velké tak aby nebolo zbytočne drahé poštovné)

mechurik
31. mar 2008

aha fakt , to ma nenapadlo. no, tak uz ked mam doma tu vahu, tak dokupit tu vanicku a mozem vazit 🙂

susika
31. mar 2008

zuzi diky.kuknem to u nás v domácich a uvidím, čo sa tu dá zohnať.a keby nie, tak zistím poštovné a by sme vyskúšali tú našu slovenskú poštu 🙂 🙂

zuzka.25
31. mar 2008

ahojte
ja mám doma tiež tú tefalku, mám dvojčatá, furt sa čakalo, že sa narodia predčasne a tak som chcela mať prehľad o tom, koľko zjedia 🙂
presne ako píše trixi, je na nej dobré, že je použiteľná až do 20 kg dieťaťa, pamätá si posledné váženie, takže viete, aký je rozdiel a koľko dieťa pribralo
LENŽE, skúšala som vážiť malých niekoľkokrát po sebe a často sa mi stalo, že mi to 3x navážilo inú hodnotu +- 100 g... takže podľa mňa na meranie vypitia mliečka je to úplne nepoužiteľné... keďže bábätko vypije v priemere 150 ml, niektoré viac, niektoré menej... strašne veľa závisí, ako tam to bábätko do tej vaničky položíte a určite sa vám nepodarí ho tam položiť 2x úplne rovnako.. ďalej to blbo vážilo keď už boli trošku väčší a pohli napr. ručičkou alebo nožičkou...
proste váha ako taká nie je zlá, ale je to skôr taký psychologická záležitosť, aspoň podľa mňa 🙂
ja na nej teraz vážim chlapcov skôr aby som orientačne vedela, že koľko vážia...

pietra
31. mar 2008

zuzka.25 - a nemas nejaky vadny kus? ja mam vahu gorenje a robila mi presne to iste, rozdiel 100g pri vazeni za sebou, neschopnost odvazenia, ked sa mala pohla, ... nadavala som strasne prestrasne, ze co je to za smejd. Potom si znami kupili taku istu vahu a im to nerobila. Tak som tu nasu isla reklamovat, vymenili mi kus za kus a ta nova to nerobi 😉

trixi
1. apr 2008

zuzka25, mne to urobila ta vaha raz, ale rozdiel bol cca 40g, vymenila som baterky a funguje dobre. Tatinovi sa to stalo tiez, tam bol rozdiel vacsi, ale on sa oprel o vahu, ked tam daval maleho a zvazilo to aj jeho silu 😖 .
Pouzivame ju uz vyse 6 mesiacov a funguje spolahlivo.

sluniiicko
2. apr 2008

caute kocky prosim vas nemate niektora vahu a nevyuzivate ju?
ja som dnes dosla z porodnice a maly mi neuveritelne casto papa
v nemocnici som ho nedokrmovala, no teraz mam pocit, ze musim pri kazdom krmeni.. ☹

janulienocka
11. apr 2008

ahojte, nasla som tuto temu, tak ak by ste nahodou mali zaujem, akurat predavam detsku digitalnu vahu tefal /kupena v novembri 2007/, uz sme z nej "vyrastli", mozno sa niektorej z Vas zide 😵

sluniiicko
20. apr 2008

supis...
a cena?
napis mi prosim na sluniiicko@azet.sk
Dakujem velmi pekne..

jankand
4. máj 2008

caute baby celkom super vahu maju tu: http://www.nasimdetom.sk/kojenecka-vaha-topcom-...
ja ju mam a neviem si ju vynachvalit, vazi s presnostou 5g, je naozaj stabilna a dostatocne velka...

Janka

laurita
19. jún 2009

nezhanate niekto teraz digitalnu kojenecku vahu? mam tefal este v zaruke, velmi sikovna a prakticka

edusik
19. jún 2009

ahoj Laurita, a aku cenu by si na tu vahu hodila?

beatrisss1
30. dec 2011

mate niekto vahu silver crest z Lidlu?dakujem

damoska
22. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

kojenecku vahu nepovažujuem za doležitu sučasť detskej vybavy, ale zas e kto chce, nech si ju kupi. Je vhodná hlavne pre mamičky ktoré koja svoje deti.