Detská kamera - opatrovateľka

lenkaleni24
21. jún 2022

Pekný deň, poradili by ste mi dobrú detskú kameru /opatrovateľku do 100 eur?... dcéra je už staršia, má 17 mesiacov ale rozhodla som sa, že by sme chceli túto kameru, len netuším ktorú.

petamich
21. jún 2022

my sme sa rozhodli, ze nekupime klasicku chuvicku ale kupili sme xiaomi kameru za asi 30E a plni tu istu funkciu 🙂 narazili sme akurat na problem, ze sme na dovolenke v zahranici, kde sa na wifi prihlasuje heslom a cislom izby a to ta kamera nevie (ona vie len standardne, ze jedno heslo a pripoji sa) a tak ju nevieme pouzit 🙈 ale inak je pomer cena vykon perfektny, obraz velmi kvalitny vo dne v noci a uplne nam postacuje

lenkaleni24
autor
21. jún 2022

@petamich prosím vás pekné mohli by ste mi poslať link na tú kameru?..ale ona nemá obrazovku ako tie detské či?.. nevyznám sa vôbec v tom, tak neviem..

petamich
21. jún 2022

@lenkaleni24 je k nej inteligentna aplikacia, ktoru ma nainstalovanu manzel aj ja (a v zasade moze hocikto komu na nu date pristup) a teda bud budete mat separe telefon/tablet a stale pustenu kameru alebo my to robime tak, ked pocujeme, ze sa mrvi alebo sa ozyva, tak pozriem, ze co sa deje alebo raz za cas mrknem - spi/nespi - hned idem pohladat link a poslem aj fotku ako sa to zobrazuje (nejaku pohladam)

petamich
21. jún 2022

my mame starsieho brata tejto https://www.mall.sk/ip-kamery/xiaomi-mi-360-hom...

a takto to vidite v noci, viete si ju natocit ako potrebujete 🙂 aj nahrat video, aj povedat cosi dietatu a tak

lenkaleni24
autor
21. jún 2022

@petamich super... ďakujem krásne..to je ešte lacnejší spôsob..parada

petamich
21. jún 2022

@lenkaleni24 treba ale dokupit dlhsi USB kabel, co je otazka par €, teda podla toho kde to budete mat a ako daleko je zastrcka a pri kazdom vybrati z elektriny je treba ju nastavit opat (2 min.) ale tak moze to byt otravne, my ju nejako extra nevyberame, tak neriesime, stalo sa to cenovo oplatilo a ma aj velky dosah, co tie chuvicky s dvoma jednotkami nemaju, takze preto sme sa pre nu rozhodli, snad aj vam bude vyhovovat

klaudia_123
21. jún 2022

https://www.datart.sk/tapo-c200-pan-tilt-home-s...

Najlepsia volba, velka spokojnosť. Dlhy kabel, treba dokupit len pamatovu kartu, je to lacne, krasny obraz, nevypadava, odporucam vsetkymi 10siatimi 🙂 a viete si pozriet co robi babo aj keby ste boli napr. v Amerike 🙂 a na zvuk je velmi citlivy, cize pocujete vsetko 🙂

lenkaleni24
autor
21. jún 2022

@petamich tak ja ju potrebujem len keď mala cez deň spí, lebo keď ju kontrolujem a otvorím dvere vždy ju zobudím...v noci sme pri nej, to nepotrebujem

petamich
21. jún 2022

@lenkaleni24 aj my tak, pripadne este vecer, ked pocujeme zvuk a neviem ci sa mrvil alebo prebral - tak mrknem na kameru, ci tam ist alebo neist 🙂

legna30
21. jún 2022

Za mňa spokojnosť s truelife 😊 je síce drahšia ako vyššie spomínané ale má aj melódie čo využívame od polroka pri obednom spanku aj vecer pri zaspavani, vox rezim keby som spala v inej izbe aby sa mi zapla iba pri placi malej, viem na nu cez nu hovorit (zatial nevyuzite u nas), ukazuje orientacne stupne v izbe a aj v noci super obraz, pokial sa dieta nehra na hlavneho hrdinu v horore 😁

veronika2194
21. jún 2022

@legna30 Dobrý deň môžem sa spýtať ,ktory model konkrétne to máte ? Ja uvažujem tiež nad kúpou truelife . Ďakujem

legna30
21. jún 2022

@veronika2194 truelife nannycam h32😊

veronika2194
22. jún 2022

@legna30 a tá jednotka ,ktorú máte pri sebe je nabijatelna ? Máme dom a potrebovala ,by som sa s ňou pohybovať aby som ju nemusela mať napojenu stále na sieti hlavne o to mi ide .

legna30
22. jún 2022

@veronika2194 áno, je nabijatelna, akurat kamera pri postielke musí byť stále v sieti, rodičovská jednotka môže a nemusí, ja ju v sieti nenechavam. Nabijem a vytiahnem

veronika2194
22. jún 2022

@legna30 dakujem pekne a ste s ňou teda spokojná čo sa týka signálu ?

legna30
22. jún 2022

@veronika2194 áno ja nadmieru, aj keď my bývame v byte, nie dome. Občas keď spí a vybehnem s kamerou von kvôli kuriérovi, tak mi signál vypadne ale zavše aj naskočí dole (sme na 4p) ale nikdy som sa na to nezameriavala

veronika2194
22. jún 2022

@legna30 dakujem pekne