Detska manikúra - značka

ywankax
17. mar 2016

Ahojte, chcem sa opytat aku detsku manikuru pouzivate. Pozeram po AVENTE, len mi to pride drahe a chcela by somvediet ci to stoji za tu cenu, ci su tie noznicky a kliestiky z kvalitnejsieho materialu ako pri inych o dost lacnejsich, napriklad : https://www.feedo.sk/nuvita-kozmeticka-sada-pre... alebo este https://www.feedo.sk/tommee-tippee-zdravotnicka....
Dakujem za kazdu radu 🙂

katkatt
17. mar 2016

Ziadnu. Zbytocne vyhodene peniaze. Detom (od babatka) striham nechty beznymi manikurovymi noznickami, co mame v domacnosti. Nemali sme ziadny problem zatial.

sissy27
17. mar 2016

@ywankax zbytočnosť úplná... aj som síce dostala takú sadu, ale použila som to presne raz, aj to len aby sa nepovedalo... normálne manikúrky stačia...

luba41
17. mar 2016

kúp si len samotné nožničky so zaoblenými koncami

sissy27
17. mar 2016

@ywankax z toho čo tam je, použiješ max kefku na vlásky, manikúrky máš určite nejaké doma, hrebeň netreba, odsávačku na sople si radšej kúp na vysávač, tá balóniková absolútne nefunguje, pilník na nechty pri takom drobcovi nemáš šancu použiť, klieštiky na nechty tiež môže použiť čo máte doma, teplomer by som kúpila samostatne, zubnú kefku tiež tak skoro nebude treba, drobcovi stačí len vytrieť ďasienka gázou keď už...

zabina27
17. mar 2016

kupila som sadu v dm, ani neviem, aka znacka, ale vyuzivam len noznicky so zaoblenym koncom, kliestiky si neviem predstavit pouzivat, asi by som odcvakla aj kus prsta, kedze babo sa zvykne trepat 😀 no a pilniky uz vobec nie, aj ked ono by to bolo fajn trosku zbrusit pripadne ostrejsie hrany nechtika, ale ktore babo (a vacsie uz vobec nie) ti bude drzat, aby si pilnikovala? takze za mna len tie noznicky, aj to som snad rok a pol strihala len v spanku, teraz uz ho to zaujima a drzi 😀
kupila som aj druhu taku podobnu sadu v lidli, ale to nestalo za nic, lebo noznicky k sebe nepriliehali, cize nestrihali... tak ak sa da, kukni na to v obchode, aby boli kvalitne noznicky

ywankax
autor
17. mar 2016

mne slo hlavne o tie noznicky ci su dobre, ked si to nemam kde vyskusat.. kupim to radsej v nejakom obchode. pilniky to mi je jasne ze to nevyuzijem :D ostatne veci kupim aj tak, a my vela cestujeme tak som to chcela mat nejako spratne usporiadane a tiez ta odsavacka sa hodi, taka na rychle pouzitie ked kdesi si a nemas prave po ruke vysavac, co sa mne stane asi casto. vdaka za rady 🙂

luba41
17. mar 2016

@ywankax odsávačka takáto, nie baloniková, napr. http://www.babetkovo.sk/odsavacka-hlienov-hadickov

ywankax
autor
17. mar 2016

@luba41 a ta balonikova nie je dobra? mne osobne sa skor zda podla toho co som videla, ze babatka praveze nemaju radi ked sa im pcha ta hadicka do nosa..

luba41
17. mar 2016

@ywankax ja som mala vždy len takúto, ani na vysavač nie.. a v pohode..

ywankax
autor
17. mar 2016

dakujem za rady 🙂

evittam
17. mar 2016

@ywankax Detská manikúra?! Obyčajné manikúrové nožničky čo máš doma - hotovo a odsávačka - najlepšia je sklenená na vysávač. Žiadne balónikové, ručné ťahanie a podobne-bezvýsledné.... 😉
https://www.drmax.sk/katalog/product/7972-NOSTE...

sense
17. mar 2016

mali sme manikuruu a bola na dve veci , s niekt. sa hra teraz dcerka, vyuzila som akurat pilnicky , potom sme kupili noznicky s oblymm koncom a strihame dodnes...mali sme tommee tippee

ywankax
autor
17. mar 2016

@sense tiez som pocula dobre odporucania na tuto odsavacku, len som si myslela ze taka balonikova bude praktickejsia.. a v tom manikurovom sete su veci co aj tak potrebujes pre babo, teplomer, kefka na vlasy...

katkatt
17. mar 2016

@ywankax no ja neviem, co som za matku, ale ja som kefku na vlasky nikdy nepouzila 😀

sense
18. mar 2016

@ywankax no teplomer vyuzivam dodnes, ale noznicky a stikatko na nechty nula bodov,odsavacka tiez ...tu sme mali rucnu a elektricku..a pilnicky som vyuzila s kefkou na vlasky a zubky sa hra s babikami nakolko su nepouzitelne

maslenka47
18. mar 2016

Inak to musi byt strasny "smak" skladovat odsavacku na sople s niecim, cim tomu dietatu potom cistis zuby 🙄 Ako vobec na take somariny chodia?

evittam
18. mar 2016

@ywankax To patrilo asi mne - tá balóniková je na dve veci - nič s tým nevysaješ.....Kefku s hrebeňom som si kúpila zvlášť a tiež som kefku skoro vôbec nepoužila, 😀, teplomer máme doma. Každého vec čo kúpi - pre mňa je to len somarina ťahajúca zase z rodičov deti peniaze - ale dobrý marketingový ťah..... 😀

evittam
18. mar 2016

@maslenka47 No veď vymyslia - rodičia sa "nachytajú" a kúpia - no a obchod na svete - ponuka-dopyt...... 😀 😉