Detská postieľka a bočnica na stiahnutie

alex5896
3. máj 2021

Ahojte chcem sa opytať či je dôležitá bočnica na stiahnutie v prípade detskej postielky .... vacsina lacnejsích postielok to nemá , a este aký typ matracu ste si zvolili nakoľko s kokosom mi prídu dost tvrde. Dakujem 🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hapkova
3. máj 2021

@alex5896 neviem, co budu hovorit skusene matky ale podla mna to az take dolezite nie je ta bocnica. My tiez pozerame take tie lacnejsie, kde sa bojnica stiahnut dole neda.

jazula
3. máj 2021

Postielku kúpte z druhej ruky, najmä ak je z masívu, nič jej nebude...ja som tak kúpila drevenú so stiahnutelnou bočnicou za 45 (pred asi mesiacom tu na MK bazári) a vyzerá super ako nová a kočka mi k nemu dala aj perinku, návliečky a nejaké plachty... Matrac so kúpila zo studenej peny, mne sa ten kokos nejako nezdá 😂 ale tiež tvrdší a hlavne s takými drážkami, že aj keby sa babo nejako nešťastne otočilo na bruško (tvaricku), bude mat kade ísť vzduch...

dusankomoj
3. máj 2021

My sme mali jednu takú,čo sa dali vybrať tyčky,aby mohlo dieťa už samé vyliezať. A na chalupe bola druhá a na tej sa nedalo nič(ani stiahnuť bočnica,ani vybrať tyčky) tak keď mladý veľmi špekuloval,tak muž tyčky vyrezal a bolo.🤣

sono2
3. máj 2021

@alex5896 ani nie naša stála 80 euro? Viac nie
Dcéra mala klasicky 10 cm pena. Ale nespala v nej až od dvoch rokoch
Po dvoch rokoch je matrac preležany musím jej kúpiť nový
Kokos som nekupovala z dôvodu aj dieťa pocika čo potom
Podložky som používala nakoľko sa dcéra potí a to by sa ešte viac nakoľko pod ním matrac nedýcha

sono2
3. máj 2021

A aj tie tičky tam sú zberateľne

fiafia
3. máj 2021

@alex5896 určite je to super vec, postieľka so sťahovaním bočnice 👍 matrac tvrdší ako mäkší. My máme kokos a spokojnosť. NATO nepremokavé plachty a žiaden problém

zuzanaete
3. máj 2021

My sme mali taku klasicku este z davnych cias a bocnicu sme mali demontovanu a postielku priviazanu k posteli. Za mna super pohodlne najma kvoli dojceniu.

tifi2324
3. máj 2021

@alex5896 Sťahujúca bočnica je v tedy dobrá ak ste nízka lebo to je môj prípad keď dáme rošt už na najnižšie nevedela by som doň uložiť spiace dieťa a preto sme zháňali so stahujucou bocnicou a aj vyberatelnymi tyckami a nebola ani veľmi drahá 98€ a matrac je lepší tvrdí my sme vybrali kokos molitan kokos a natom aloe vera poťah