Detské oblečenie značky Topolino

patylety
10. feb 2012

ahojte kocky poznate znacku topolino s detskymi vecickami ? chcela by som zacat predavat vecicky z nemecka, nakolko je to velmi oblubena znacka
len tu sa nepredava, najdu sa medzi vami mamicky ktore by mali zaujem ? dakujem zuzana

tin007
28. okt 2013

Ahojte, Ernsting's predava vela veci (hlavne detske) iba online. Tych par detskych (a hlavne, ked ma iba po 1 ks) su tzv vybalene zasielky, cize tie, pre ktore si ludia neprisli v odbernej lehote. Mne tak dnes jednu vybalili; bola som odcestovana a mm isiel pre nu az dnes a uz bola vybalena, tak potom po predajni zhanali co tam bolo (mam 3 veci zo 4). Takze treba pamatat na to, ze na vyzdvihnutie je 10 dni, inak tovar vylozia a potom si ho moze hocikto kupit.

mawka
5. aug 2014

@lucik194 ahoj, sedi velkostne vsetko? aj na deti aj na dospelych?

lucik194
5. aug 2014

@mawka dospelacke oblecenie neviem,nemam nic.detske je v pohode,akuratne dievcenske pokial je dievcatko tucnejsie neoblecie,ziadne siroke strihy.nasa starsia ma sirsie ramena a ma tricka tak len tak tak cez ramena.

mawka
5. aug 2014

@lucik194 no presne toto som chcela vediet. takze nic. nasa je baculata, to by zrejme mala obtiahnute velmi.

beruska1311
19. jún 2015

Ahojte baby, a ake su tie vecicky.co sa kvality tyka? Nesperu sa rychlo? Bavlna sa tvari ako bavlna? Vdaka

miskamilka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
juliakamenska
22. nov 2020

@ivanajelinek
Prosím vás vy aj objednávate?