DM drogéria v Hainburgu. Aké sú cenové rozdiely?

veroduan
18. mar 2009

Ahojte, vie mi niekto poradiť, aké sú cenové rozdiely v tovare medzi DM drogériou v Bratislave a v Hainburgu? či sa vôbec oplatí tam cestovať.... mám na mysli instatné kaše, detskú kozmetiku, plienky atď...

tigri
3. nov 2013

@katka116 vsetko detske okrem produktov oznacenych ako "best preis", pozri si e-shop, myslim ze pampers maju ako best preis

82
8. jan 2014

@1982zuzka to bu aj mna zaujimali aj ai zistila kolko to vyjde v dm drogerii?

1982zuzka
9. jan 2014

Fu no my sme tam boli davnejsie - myslim v DM v AT a ta nasa slovenska by vyhadzala ze je lacnejsia, myslim ze skor Bipa sa oplati viac - hlavne ked su baby days dni. My sme po 20mesiacoch zostalu verni slovenskej DM 🙂

pralinkaaa
28. jan 2014

ahojte viete mi niekto poradiť ked sú v Bipa baby days pon-streda ako to vyzera býva vypredané treba isť hned v pondelok? dakujeeem

liz_lemon
28. jan 2014

@pralinkaaa urcite hned v pondelok, Slovaci nabehnu ako kobylky a su tam prazdne regale

pralinkaaa
28. jan 2014

no práve som zistila že na hipp best preis dali a to potom zľava neplatí..tak to tam môžeme isť hocikedy 🙂

melinda26
4. máj 2017

@andrjkaaakl
@jaz ako sa da objednat tejto stranky

ediciaa
11. nov 2017

Ahojte, viete mi poradit ci v rakuskej dm drogerie existuje nieco take ako tyzden zlavy na detsky sortiment ako u nas, proste ci maju nejaky detsky program.
Viem, ze bipa ma za 200bodov na karte zlavu 15%.

autumn11
20. dec 2017

ja nakupujem v Bipe a v Dm v Kittsee a ceny na detský tovar sú oveľa lepšie ako u nás. Len na hipp sprchovom géli pre malého ušetrím 2,7 a to nehovorím o ostatných produktoch.

ada_mamina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
3. nov 2020

@ada_mamina ja cez drogeria frane 🙂 ale pozeram ze ta tvojra ma vacsi vyber asi.. idem popozerat :D