Dobrá, lacná postieľka a kočík v Košiciach. Kde kúpiť?

danculik
18. apr 2007

Milé žienky neviete mi náhodou poradiť kde v KOŠICIACH sa dá kúpiť pekná,dobrá a lacná postieľka???a tak isto aj kočík?ďakujem za rady....je to súrne🙂)Keďže mám už tesne pred termínom🙂

janina0909
24. apr 2007

ahoj danculik, no neviem ci ti to pomoze, no ked chces lacne, skus nejake detske bazariky, aj tam najdes dobre veci 🙂

vanessa99
28. apr 2007

Ahoj, skus predajnu Babetkovo na Dominikanskom namesti, alebo maju aj internetovy shop www.babetkovo.sk

katy27
30. apr 2007

Ahoj danculik,
ja som z Prešova a nasla som inzerat na www.detsky-bazar.hyperinzercia.sk, kde predava jedna pani drevenu postielku.Neviem ci chces uplne novu alebo pouzitu, ale tento inzerat sa mi zdal byt velmi dobry.Nam sa potom podarilo pozhanat v Presove tak som jej volala ze uz nechceme.Tak ak by si mala zaujem a tym ze si z Kosic tak jej skus zavolat, alebo uz ako chces.
Tu je ten inzerat.

Predám detskú drevenú postieľku (3 polohy), matrac antialergicky jedna strana ortopedicka ma ležanie a druha strana masažne guličky na statie a chodenie dieťaťa, baldachyn+hniezdo, perinky v jednom motive + 2ks napínacie plachty. Postielka je používaná 12 mesiacov a je po jednom dieťati. Cena 2.000,-- Sk Pri rýchlom jednaní dohoda možná. Tel. kontakt 0904 511 698

ramzesa
30. apr 2007

Nam sa tiez podarilo zohnat postielku, jeden starsi pan nam ju daroval, je po niekolkych generaciach, ale v super stave. Manzel ju obrusil, nastriekal novou ekologickou farbou, dal nove sruby a kupili sme novy matrac a je ako nova. 🙂 Taka by dnes stala kopec penazi. Skus sa popytat znamych ci nemaju nejaku nazvys, co nepotrebuju alebo v rodine. Mozno babky maju nejake odlozene po detickach 😉 .

zuzka111111
30. apr 2007

inak na terase aj tahanovciach su dost velke bazariky na postielky a kociky

mimusiacik
1. máj 2007

🙂 I na KVP - bazar Slniecko,skus pozriet na nete BAZOS,MODRY KONIK,BABETKOVO... - burzy veci pre deti...
Pekny a uspesny den! 🙂 😀 😅 😵

jeane1
1. máj 2007

na luniku II je tiež super bazarik na postielky a kočiariky 🙂

mimusiacik
1. máj 2007

🙂 Len skoda,ze v tych bazarikoch sa navysi cena kvoli provizii 25 - 30% pre majitela (napr.kocik za 3000.-sk + 600.-sk do vrecka sprostredkovatelovi,co je dost za sluzbicku a poskytnuty priestor...),len nech su vsetky 3 strany spokojne...no nie? 🙂 😀 😅 😵

andrea.m
4. máj 2007

aj na blšáku sa dá celkom dobre nakúpiť.

scouty1
20. feb 2009

ahojte tak ja som velmi spokojna zo strankou babybazar.sk alebo bazs.sk bazarik je na kvp slniecko tam ma tiez dobre a lacne veci pri poliklinike alebo na janigovej

ema.nz
20. feb 2009

a co takto odskocit si do polska 😉

mukky
21. feb 2009

ahjaoj,chod jednoznacne do Madarska,je to len hodina cesty autom ak mozes,a ceny su bajecne,uz su aj nove obchody v Barci,tam je majitel Madar ktory ma i v Miskolci velky obchod,no tam ta to aj s cestou vyjde lacnejsie

denisab32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mukky
21. feb 2009

danculik uz asi pomoc nepotrebuje 😀 ten prispevok je stary a to som jej este aj napisala ze aj ja kocik predavam 😀

sisinka5
25. feb 2009

scouty1-prepac ale som popletena si chlap ci zena??

denisab32
26. feb 2009

mukky
- presne tak, ona už pomoc nepotrebuje, ale scouty1 tu oživil tému s pred 2 rokov, ktorie prečo 😉
- v príspevku zmazanom adminom bolo len niečo v zmysle, aj v KE sa dá nakúpiť.... 😉

norik1
26. feb 2009

Denisa hod mi to do ip ze kde v KE sa da nakupit 🙂 please

ivulik2
26. feb 2009

odporučam isť do polska alebo madarska z košíc to nieje daleko 🙂 a aj ked zaplatíš za cestu vždy to bude lacnejšie ako na slovensku 😉

lul
13. júl 2009

ahojte,

vie mi niekto poradit zdravotne nezavadnu postielku? myslim lak, nejaky EKO/BIO. dakujem 🙂

janka1874
14. júl 2009

ivulik2 a kam do poľska chodievate?
hľadáme totiž jednu poľskú autosedačku majú ju aj tu v ke ale jasné že ak to varábajú poliaci bude to tam samozrejme lacnejšie len neviem kam sa oplatí vyštartovať

lul všetky postieľky by mali byť zdravotne nezávadné a ak hľadáš len lak tak to ti nič iné neostáa len v obchode študovať či je to vhodné aj pre deti

kruh
Odpoveď bola odstránená
Zobraz