Dobrá stolička na kŕmenie

virines
2. nov 2020

Ahojte maminky odporucte nejaku dobru stolicku na krmenie neviem aku mam kupit dakujem za rady 🙏🍀🙏

stejja9
2. nov 2020

@virines IKEA antilop je veľmi fajn. Praktická.

lenuska9999
2. nov 2020

My máme caretero indigo beige.. som maximálne spokojná, lebo je to jedálenská stolička s elektrickou hojdalkou v jednom. Okrem toho má veľa melódií , zvukové ovládanie (keď začne bábätko plakať automaticky sa zapne hojdalka na stredný stupeň rýchlosti hojdania a zapne sa melódia ), zvuky vtákov , nastavuje sa výškovo atď.. za mňa super. Len je drahšia no.

mimushsv
2. nov 2020

@virines ja som spokojna s touto. Nieke ju maju aj za 59 eur. Ma kolieska, co je velmi prakticke, polohovatelna opierka, stolcek ma taktiez svoje stupne, vyska sa da nastavit, umyvatelny material, a malej je uuplne pohodla, hocikedy si tam len tak sedi https://m.alza.sk/maxi/4baby-decco-brown-d62275...

brna1989
2. nov 2020

@virines https://www.mall.sk/jedalenske-stolicky/peg-per...
Dá sa kúpiť aj na bazáre , za lepšiu cenu
Ja som veľmi spokojná

tulipanicek
2. nov 2020

My sme mali Peg Perego Prima Pappa a bola super. Teraz keď má mala 15 mesiacov sme už vymenili za Ikea ale od prvých príkrmov až do teraz na Peg Perego nedám dopustiť. Len už teraz bola zbytočne mohutná a zbytočne zaberala miesto.

xjakubikovak
2. nov 2020

@virines kúpili sme najprv rastúcu, drevenú na štýl stokke ale malý tam nechcel byť, strašne tam reval, vôbec nechcel jesť. Po dlhom hľadaní dokonalej stoličky som kúpila obyčajnú z IKEA😀. Je ľahká, skladná, za pár eur takže za mňa super🙂

yanni
2. nov 2020

Stoke Trip Trap. my ich mame tri. Ano, pociatocna investicia vysoka, ale rastre s dietatom dlhe roky. Nedam na trip trap dopustit. Výborná aj k pisaciemu stolu.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanka51
19. jan 2021

@lenuska9999 nevieš mi poradiť ako ju zložiť naspäť? Dala som dve tyčky opačne a neide mi to vybrať 🙄

lenuska9999
19. jan 2021

@tanka51 ktoré dve tyčky ?

tanka51
20. jan 2021

@lenuska9999 tie na ktorých sa drží kreslo ale už to muž poriešil 💪