Dokedy používať detský prostriedok na pranie?

livocka21
28. máj 2016

Ahojte 😊 chcem sa opytat do akeho veku ste pouzivali alebo pouzivate detsky prostriedok a kedy je uz vhodne prejst na normalny prasok na pranie? Syncek ma 2 roky a sedem mesiacov, stale pouzivam lovelu, no obcas mi uz nestaci 😊 dakujem

qwertxy
28. máj 2016

Ja som planovala do pol roka len. Manžel kupil 3litrové balenie. malý má 7mesiacov a este stále je ho tam požehnane. Neplánujem už kúpiť ďalšie balenie.

maminkasisa
28. máj 2016

podla mna uz netreba, skus najskor postupne pol lovely a polovicu normálneho a uvidis, ako bude reagovat pokozka.... uz je velky, dominaj lovelu a kludne prejdi na normalny....
inak moja dcera ma 5 rokov a doteraz periem jej spodne pradlo a pyzamko s maleho vecami v lovele... 😀

miku1
28. máj 2016

@livocka21 Pouzivala som do roka. Potom som uz prala s nasimi vecami.

livocka21
autor
28. máj 2016

@qwertxy
@maminkasisa
@miku1
Dakujem 😀 akurat som dala posledne pranie...tak uz nebudem kupovat, lebo maly je furt ufulany a lovela uz na to nestacila 😊

tortelinka
28. máj 2016

ja som pri prvom použila nejaký asi dva mesiace, pri druhom synovi som ani nekúpila, nemali žiadne problémy, tak som neriešila

stepanka274
28. máj 2016

Presne ako pisala tortelinka, detsky praci prostriedok len pri prvom a to len kratko

yvett78
3. feb 2023

@livocka21 ja nepouzivam nic z drogerie, iba 100% prirodne platky.Chceli sme sa vyvarovat v buducnosti roznym ochoreniam, ved to nosime denne, tak som zvolila tuto cestu a super.Pradlo je makke a ciste.