Drevená verzus látková ohrádka

bjl0803
2. jan 2021

Ahojte zvažujem kúpu ohrádky ...len neviem vybrať či ostať pri klasike drevenej alebo tie látkové .....môj názor že v tej látkovej je to viac zabednene no v drevenej zas tvrdé tie ,,mreže " .....poraďte prosím + vaše skúsenosti

pribinak
2. jan 2021

@bjl0803 požičaj si hocijakú od kamosky, aby si si odtestovala či tam tvoje dieťa vôbec bude ochotne byt.
Kamoska si kúpila, dieťa tam nebolo schopne byt ani minútku bez placu

nikpa
2. jan 2021

@bjl0803 v takej tej sietkovej mi to nepride viac zabednene, malý v nej bol rád. Väčšinu času bude postavený vykukat von, teda aspon náš tak robil. Mali sme tu sietkovu a neviem si to vynachvalit, ziadne modriny, mohol sa tam hadzat, buchat. Zatial co v klasickej drevenej aj ked bol mantinel a vselijake vystielky z podusiek som mu tam robila, večne ked padal chytil s čelom volaky tvrdy kusok co vytrcal a modrina bola na svete.

luxus10
2. jan 2021

cam america-na dno matrac, nahadzat tam makke plysove hracky kocky lopticky latkove knizky, a zabava nekonecna...

paulinka17
2. jan 2021

My sme mali veľkú drevenú a mala veľký úspech. Buchol sa myslím len raz a nič hrozne, keďže bola obrovska mohla som tam byt s ním a veľmi sa mu tam pacilo, neskôr sa tam vyhral aj sám.

solemami
2. jan 2021

my sme mali drevennu a deti nemali ziadne problemy

lusyc
2. jan 2021

My sme mali veľkú drevenu 120*120, ale uz by som radsej zvolila látkovú s dnom, aby sa neposuvala.

simca06022011
2. jan 2021

ja som mala cestovnu postielku miesto ohradky :D

euka210
2. jan 2021

moji nemali ziadnu

patka06
2. jan 2021

Mala som pre dcéru sieťkovanú ..ako na obrázku, využili sme na 100% od narodenia do roka
Ľahko sa premiestňovala po byte a poslúžila aj na spanie

siska53
2. jan 2021

@bjl0803 no..osobne.. deti tam.nechcu byt..skusenost s au-pair dietatom i s 2 vlastnymi.

bona69
2. jan 2021

@patka06 my sme mali tú istú, ale malý tam tiež nechcel byť, používala som len aby neušiel keď som potrebovala alebo v noci keď som robila mlieko aby sa neskotulal, po roku už zbytočná, bála som sa že sa prekoti z nej, keď tak od ruky, novú by som určite nekupovala

andreatytler
2. jan 2021

@bjl0803 My sme mali latkovu. Bol tam len dovtedy kym nezacal stvornozkovat. Cely cas vykukal von a po 10 minutach uz zacal plakat. . Potom ked zacal stornozkovat to uz bolo vezenie... uz tam nechcel byt ani minutu... este ze sme to dostali ako dar, inac by to boli vyhodene peniaze.

kristinafr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz