Drevená verzus látková zábrana k posteli

katkasofka
26. okt 2015

Mate skusenosti ci kupit radsej zabranu ku posteli drevenu alebo latkovu,ktora je lepsia?

miku1
26. okt 2015

@katkasofka Moje deti vždy spali zaseknuté medzi zábranou a posteľou....takže u nás jednoznačne látková, inak by sa mi v noci otrieskavali o drevo celý čas 🙂

pipinka4
26. okt 2015

@katkasofka ahoj my sme ani nad drevennou nerozmyslali kedze dlho v postielke nespala iba do roka aj cosi a furt sa trieskala o tycky v postielke tak u nas jednoznacne latkova.a sme s nou spokojny pouzivame uz asi rok kedze sme hned nabehli na velku postel 🙂 a tiez spi nacapena na tej zabrane :D

katkasofka
autor
26. okt 2015

@pipinka4 a aku ste prosimvas kupili a kolko stala?zdaju sa mi strasne drahe

miku1
26. okt 2015

@katkasofka Ja som kúpila v Lidli, stála 19,99 €. Pozri si aj tu na bazári, určite ich niekto predáva a kúpiš lacnejšie a hlavne nemusíš čakať na akciu, kedy ju budú mať....

katkasofka
autor
26. okt 2015

Jasne dakujem popozeram

pipinka4
26. okt 2015

@katkasofka my sme objednavali z netu a znacka fillikid kedze napriklad v lidli boli lennkratke a my sme chceli dlksiu nasa ma 135 cm a este sa da aj odklopit.ale to nepouzivame lebo ta zabrana je zasadena do postele. Lebo my uz mame velku postel cize 200 cm. A aj tak sa malej podarilo raz spadnut cize je lepsia dlksia.nasa stala 27 €

katkasofka
autor
26. okt 2015

@pipinka4 neposlwte mi link prosim odkial ste objednavali,dakujem

pipinka4
26. okt 2015

@katkasofka ja uz si stranku veru nepamatam bolo to pred vyse rokom.ale dajte dogoogla fillikid a urcite vam vyhodi nejake stranky