Elektronická odsávačka mlieka

slniecko2407
14. apr 2015

Máte niekto skúsnosti s nasledovnými elektronickými odsávačkami mlieka:
NUK elektronická prsná pumpa LUNA
LOVI elektronická odsávačka
MEDELA SWING
TOMMEE TIPPEE C2N elektronická odsávačka?
Viete mi prosim napísať vaše osobné skúsenosti, aby som sa vedela rozhodnúť, ktorú si vybrat?
Ďakujem.

ivkadracova
14. apr 2015

s tymi skusenosti nemam, sorry, ja mam Faarlin a som spokojna, nemala som mlieko, manzel nasiel taku v lekarni a kupil, tiez som pozerala ze co za znacka, nikto tu o nej nic nepisal, no pri rozbehu mlieka bola na nezaplatenie, alebo ked som par dni nemohla kojit atd. ide aj na baterky ale aj na adapter, jak ti je pohodlnejsie

slniecko2407
autor
14. apr 2015

@ivkadracova Dakujem Vam velmi pekne za tip. Aj ked mi nazov nic nehovori, pozriem to na nete.

ivkadracova
14. apr 2015

@slniecko2407 asi tento typ, neviem ci u nas vobec iny je.. http://odsavacky.heureka.sk/farlin-bf-639/ a je to Farlin s jednym a, som vyssie urobila chybu

seahorse27
15. apr 2015

Ja som mala tuto Farlin pred 6 rokmi pri staršej dcérke. Oproti ručnej to bola pohoda, aj výkon dobrý za tu cenu, ale ovládanie velmi nepohodlne - len krútenie takým malým koleckom (neviem, možno je teraz už vylepšená). Momentálne pri synčekovi používam Avent elektronickú ( tiež mimo Vasho zoznamu) a to je už iná káva, je oveľa sofistikovanejšia, ovládanie tlačidlami, ma 3 úrovne odsávania od najslabšej po najsilnejšiu a ma tiež funkciu stimulácie. Som s ňou velmi spokojná a možem len odporúčať. Aj teraz, ked píšem, tak odsávam a ruky mám uplne voľné 😉

slniecko2407
autor
15. apr 2015

@seahorse27 Ďakujem tiež za podnet. Ktorú Avent mate konkrétne? Pri hľadaní som narazila aj na tuto značku a myslím, ze ich tam bolo viacej druhov.

gretocka
15. apr 2015

mam medela electric mini a absolutna spokojnost, uz dve deti so mnou "rozkojila"

liebling98
15. apr 2015

@slniecko2407 ja odporúčam tiež medelu ako @gretocka. Mala som požičanú aj tú Swing, ale potom som si kúpila tú mini a neľutujem. Záleží od toho, koľko potrebuješ odsávať. Kamoška, čo mi požičala Swing, má dvojčatá, tak investovala logicky viac.

ivkadracova
15. apr 2015

@seahorse27 to kolecko je len taky ventil, nie? ktory mozes dotiahnut a uvolnit podla potreby.. a inac sa to iba zaplo na I alebo II : ) mozno su aj lepsie, neviem.. kedze som sa rozkojila, tak sa nemozem stazovat

seahorse27
15. apr 2015

@ivkadracova Juj, to si uz nepamatam tak presne, len viem, ze som tym koleckom furt krutila a zda sa mi, ze som si tym regulovala intenzitu...Ja nekojim, len odsavam, takze potrebujem nieco maximalne pohodlne a vykonne ;)