Fisher Price chodítko 2 v 1

roni200
1. dec 2014

Ahojte maminy, uvažujem o kúpe chodítka na tlačenie od Fisher Price 2 v 1. Páči sa mi, že je ho možné neskôr použiť ako vozík. Máte niektorá s ním skúsenosti? Poprípade aké chodítka na tlačenie máte vy.

https://www.modrykonik.sk/shops/detske-choditka...

zahradka76
1. dec 2014

@roni200 kazdy dobry pediater a kazdy detsky ortoped by Ti choditko neodporucal. Ja som nazoru, ze dieta ma chodit vtedy, ked na to ma prisposobene klby a svalstvo. Takto mu budes zatazovat predcasne nozicky. Osobne si myslim, ze to vela matiek pouziva na to, aby si ulahcilo zivot na ukor zdravia dietata....

roni200
autor
1. dec 2014

@zahradka76 Je to také na tlačenie,nie je to to klasické.Nad kúpou toho normálneho ani neuvažujem.

adriana2301
1. dec 2014

nasa dcerka to mala a vobec to nevyuzivala skor sa tam hrala ked sme jej to zapli aby to spievalo,blikalo a pod..a co poznam deticky ziadnemu to nijako nepomohlo,skor si na tom niektore ublizili ako ich to naucilo chodit...ale je to na zvazeni rodica...

zahradka76
1. dec 2014

@roni200 aj ked sa jedna o "tlacenie", ak Ti zalezi na zdravi dietatka, spytaj sa najlepsie pediatra, ci je to v poriadku. Dnes je na trhu tolko nepotrebnych veci pre deti, len aby zmykali z rodicov peniaze a ver mi, im o zdravie deti az tak nejde....Mne sa velmi pacia odrazadla, primerane k veku samozrejme. Najlepsie su tie, kde ma dietatko nozicky v abdukcnej polohe, cize od seba.

jamelia
1. dec 2014

mala som presne toto - kupene ako starsie, dcerka s nim rada behala, ale kupila som jej ho az vtedy, ked uz zacinala sama chodit. Dodalo jej to istotu. Mladsi syn sa s tym moc nehral, ten chcel vsetko robit sam, aj behat 🙂 zavisi aj od dietata, ci sa s tym bude chciet hrat, pripadne chodkat. Najhorsie na klby su podla mna "pavuky", ci ako sa to kedysi volalo. Lebo tam je dieta nutene sediet. Ale to je len moj osobny nazor.

lucinkao
1. dec 2014

My mame podobne a maly sa s tym aj zahra aj s tym chodi po dome takze ho vyuzivame

jongopongo
14. dec 2014

Ahoj podobne sme mali aj my od V-tech a malu to bavi doteraz , je tam aj klavir na hranie a ta hracia cast sa da odopnut , ja ju vyuzivam potom v aute aby sa zabavila, takze ja som s nim velmi spokojna a ma to naozaj rada aj teraz a to ma 1,5 roka .kukni http://www.bombahracky.sk/hracky-pre-najmensich... az teraz som uvidela kolko stoji 🙂 este ze ho mam pozicane :P

blahowoman
14. dec 2014

@roni200 nekupuj!!!! Je to hlupost!!!! Nam ho kupila synova krstna mama na krstiny a som rada,ze som ho predala! Je to plastova lahka a hlavne nestabilna somarina! Chodit sa dieta pri tom vobec nenauci,lebo kolieska sa pohybuju velmi rychlo ak sa dieta do toho oprie. My mame v celom byte plavajucu podlahu,takze sme ho brzdili . Jedine s cim sa troska prehral boli hracie nastroje na prednej strane. Inak je to podla mna hlupost.

roni200
autor
14. dec 2014

@blahowoman No nebuden kupovať nič,lebo svokor bez toho, aby sa spýtal či chceme chodítko,jednoducho šiel a kúpil 😒