Fľaša pre dvojročné dieťa

lenush278
24. mar 2022

Ahojte, poradite, prosim, vhodnu flasu (napr. na ihrisko) pre 2-rocne dieta? Syn nikdy nepil zo ziadnej flase, bol kojeny a potom sme davali vodu lyzickou a potom poharikom. Doma pije z pohara a von vzdy beriem uzatvaratelny poharik, ale uz mi to nevyhovuje, chcela by som kupit nejaku flasu, ktora netecie a s ktorou sa sam obsluzi. Pitie z flasiek z obchodu so sosacikom ako Rajec alebo Lucka mu nejde nejak extra, tak netusim, z coho by sa mu mohlo dobre pit. Dakujem za tipy 😊

zltadanka
24. mar 2022

@lenush278 a slamkou vie pit? My pouzivame termosky Orion ci uz v lete ci v zime, daju sa kupit nahradne slamky aj vrchnak so sosakom a nepretekaju..

nikpa
24. mar 2022

@lenush278 pura fľaša, kúpiš na ňu všelijaké nadstavec podľa želania mladého pána 😄 my sme riešili to isté, syn si vybral najprv taký ten sosak a teraz už má len ten uzaver a napije sa ako z klasickej fľaše. Čo sa mne páči, že je termo a podľa mňa takmer nezničiteľna.

ikonica
24. mar 2022

Nasa pije len vodu a len z flase babylove so slamkou... Ine nejako odmieta...

diamond007
24. mar 2022

@lenush278 my sme kúpili teraz takúto a sme spokojní. Tiež len von na ihrisko, vnútri je slamka a zvonku taky plastový uzaverik. Máme 7dcl, tieto na foto su orientacne

diamond007
24. mar 2022

@lenush278 určite neodporúčam tuto, stále to tieklo, vždy keď sa položila nabok. Myslím že to tieklo tou slamkou, plastový vrchnacik nie je tesný.

amelie2017
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nwnw
25. mar 2022

@lenush278 mame Equa flase doma vsetci a Orion plechovkove termosky detom. Za mna super, za 2roky som vymenila iba raz ten vrch za 2,5€ a funguje dalej.

evkamotka
25. mar 2022

Mam aj 2r dieta a netreba to tak riesit. Skoc do dm a iste vybies, napr moj ma odtial dve rozne so slamkou. Ale napije sa aj zo slamkovej dospelackej z decathlonu (nie je netecuca).

enoula
25. mar 2022

Thermos termoska so slamkou, netecie, lahko sa cisti/rozobera

diamond007
25. mar 2022

@lenush278 inak ak vie dieta piť z pohára, tak moja pije z klasickej mojej vacsinou, na takýto štýl, mám turistickú ale takto vrchnakovu

domak2
25. mar 2022

A keby si mu brala len malý pohárik a nalejes mu z hocijakej?

evaachesa
25. mar 2022

Buď by som to urobila tak ako píše @diamond007 že rovno obyčajnú fľašu bez slamky keď vie v pohode piť a neoleje sa, alebo potom túto termo fľašu so slamkou. Udrží ti teplé aj studené nápoje. V lete je to fakt super. Okrem toho máš tu slamku uzavretú v čistote pod vrchnákom na rozdiel od spomínanej z Orionu. Tam sa mi nepáči akurát že to cucatko je tak na voľno a nepríde mi to hygienické.
https://www.thermos.sk/detske-termosky-a-termot...

lenush278
autor
25. mar 2022

@zltadanka popravde som obycajnu slamku ani neskusala

lenush278
autor
25. mar 2022

@diamond007 toto vyzera fajn 👍

lenush278
autor
25. mar 2022

@domak2 jasne, aj to robim, ked sme niekde na dlhsie, len som prave chcela nieco take, co mu polozim napr. na lavicku a sam sa pride napit kedy chce

lenush278
autor
25. mar 2022

Dakujem krasne za vsetky rady a tipy, asi skusim pura alebo flexity s takym sirsim otvorom, to by mohlo byt pre neho ako pit z pohara. Nevadili by mi ani slamky ci sosaky, len do toho nechcem zbytocne investovat, ked neviem, ci z toho bude pit. Este raz velmi pekne dakujem, dievcata 🤗🤗🤗