HIPP kozmetika. Aké s ňou máte skúsenosti?

daskak
11. nov 2008

ahojte maminy, ake mate skusenosti s kozmetikou Hipp, pripadne s akou babatkovskou kozmetikou mate dobre skusenosti? Dakujem 🙂

lilu18
11. nov 2008

s hipp len dobre,zle s johnson 😒

daskak
autor
11. nov 2008

mozem vediet ake zle? dik

lilu18
11. nov 2008

nabeh na ekzem,ale vcas sme zbadali a preliecili

daskak
autor
11. nov 2008

dakujem 🙂

zuzka1.
11. nov 2008

my pouzivame johnons a je super, zavisi od babinka

amarelka
11. nov 2008

ahoj, my máme aj johnsons aj hipp a žiadne zlé skúsenosti, len dobré a ešte používame aj sebamed a sem tam niveu, 🙂

lila794
11. nov 2008

my mame hipp kremik - super!

daskak
autor
11. nov 2008

dievcata a pouziva niektora aj puder?

dididi30
11. nov 2008

ja si myslim, ak babo nema predpoklad alebo nejaku problemovu pokozku tak si moze dat aj kuchynsky olej na seba 😀 zatrtujem
nam nevadi nic, chvala bohu
malej vadi vsetko, ta je exemicka na entu ☹

coventry
11. nov 2008

my pouzivame johnsons a tiez nemame problem. hipp som nikdy nemala.

saska.t
11. nov 2008

dobry je seba med baby - hypoalergenny a ja pouzivam od fa Weleda a tiez super

daskak
autor
11. nov 2008

ja ma este velmi dobre skusenosti telovym mlieckom Excipial U Lipolotio. je to na predsis a je naozaj super

dididi30
11. nov 2008

daska to sa da aj pred predpisu, my sme tak kupili 😉

gocrazy
11. nov 2008

Ahojte,

ja pouzivam penu, krem a olej od Hippu a doteraz sme nemali ziadnu reakciu. Navyse mne prijemne vonia 😉
ale vraj do jedneho roka nie je vhodne pouzivat pre babatko ziadnu kozmetiku, najlepsie vraj kamilkovy caj alebo materske mliecko priliat do kupela a hotovo, takto sa vyhnete alergiam, ekzemom....

jolanka
11. nov 2008

ahojte ja malych vubec nicimm nemazu a je to v pohode. kremy a oleje od hippu mam doma strasne krasne vonej asi zacnu natirat 😒

daskak
autor
12. nov 2008

dididi, to som nevedala,ja som na to dostala recept 🙂 , takze ked nam dojde nemusim ist pre recept, to je super, dik

avanka
12. nov 2008

Ja mam zase najradsej Niveu, Hipp je tiez dobry, najhorsi je Johnsons...

chasencha
12. nov 2008

my pouzivame niveu ale mam kremik aj hipp,pekne vonia a natieram tvaricku len,na ritku len nivea SOS krem

hellosona
12. nov 2008

my pouzivame tiez hipp len na tvar a robi nam dobre...

endrixa
12. nov 2008

Ahojky...my mame s Hipp len dobre skusenosti...zacali sme s kremikom na ritku, tak kremik na tvaricku, sampon , telove mlieko a olejcek...fakt su super...mozem len odporucit...dokonca i ja som zacala pouzivat... 🙂

zuzana581
11. jún 2009

Ahojte. Obnovím túto tému, lebo sme kúpili Hipp vlhké utierky a dostali sme k tomu sprchové tekuté mydlo a skúšala som to na malej a zatial pohoda, tak dúfam, že sa mi nevyhádže, lebo ona má problémy s kožou, hlavne takto na jar a v lete. Malému vlhké obrúsky tiež nevadia, tak myslím, že je to ok. Máte ešte niekto noví skúsenosti? Rozmýšlam aj nad Altermed baby kozmetikou, ale takú tému som už založila a skoro nikto to nepozná.

evea80
11. jún 2009

my pouzivame HIPP telove mlieko, je v pohodicke zatial

hanka333
19. nov 2010

Utierky a mydla od www.mh-hygiena.sk
maju aj alkoholove gely na pokozku a super cistic na povrchy a hlavne je to bez zapachu.vyskusaj su fakt dobry a poslu ti to zadarmo

babulkaa
13. dec 2011

@zuzana581 ahoj my pouzivame sprchovy gel na kupanie, po kupani sa kremikujeme excipialom ( ked sa mala narodila mala velmi suchu pokozku, skusali sme aviril ale ten to este viac vysusal , excipial je uplne super ), ideme kupit od Hipp aj proti zapareninam, a kupila som aj do tohto zleho pocasia kremik na tvaricku proti vetru a chladu a zatial super. 😉

katrenka111
12. jan 2012

baby takže kozmetika Hipp je aj pre male babenka ok?? Lebo paci sa mi to zloženie a aj krásne vonia.....tak dufam že som zvolila dobrý výber.... 🙂

ichbinich
12. jan 2012

@katrenka111: Ano, ta kozmetika je od narodenia. Aj ked od narodenia nepotrebuje babo takmer ziadnu kozmetiku 😉 Hlavne to neprehanat.
Ja mam rodinny kupel (ale moj uz ma 2 roky), na krem proti zapareninam reagoval, tak uz ho nepuzivam, ale dlho mu vyhovoval. Mozno mierne zmenili zlozenie a to stacilo, ze mu prestal robit dobre. Mam aj krem na tvar, ale ten pouzivam iba v mraze...
Ci to bude tvojmu babu vyhovovat, sa ukaze 🙂 Vsetko dobre!

katrenka111
12. jan 2012

@ichbinich diky moja, no dufam že bude spokojny.... a ked nie tak skusim asi Sebamed.... ale Hipp ma celkom dobre to zloženie....nenašla som skoro žiadne farbiva a PEG ako napr. v Nivei....

janka196
12. jan 2012

ahoj ja som mala krem proti zapareninam a strasne sa mi po nom vyhadzal :( nedavno som skusila zas a s tym istym vysledkom takze putoval do kosa

katrenka111
13. jan 2012

@janka196 a aký si potom používala.... ja mam kupeny aj Sudocreme, ale aj od neho sa niektore babenka vyhádzali....tak ja už neviem...asi každe dieťa je ine....

janka196
13. jan 2012

@katrenka111 bioderma abc derm je super a mam aj sudocrem. ten znesie bez problemov. celkovo ma dupku nachylnejsiu, aj obrusky velmi nemusi. takze doma len vodickou a jedine vonku pouzivam obrusky aj to len pampers sensitive . z inych sa mi vyhadzal. inak na take zapareniny je dobre preliecit imazolom krempastou. ten krasne zahoji za par dni.