Hniezdo do postieľky - módny výstrelok?

janulka257
8. feb 2019

Žienky, ktoré ste svojmu dieťatku kúpili hniezdo do postieľky, aké sú jeho výhody? Nie je to len teraz módne a in? Či to ozaj má nejaký význam? Ďakujem pekne za vaše postrehy 🙂

ivkapor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hennyinnsbruck
9. feb 2019

Zamna zbytocnost 😊

petra199099
9. feb 2019

@janulka257 ja som kupila ale len koli tomu ze cez den ju mam na gauci v obyvacke a aby sa nahodou neprevratila a spi aj v postielke vnom

luluncek
9. feb 2019

@janulka257 😂🤔

samba2402
9. feb 2019

@karajazviny súhlasím, môj "maly" mal 4870 a 57 cm takže perinka len na okrasu a teplejšie okolo telička po okupani... Do 5 minút bol z perinky von... Uzasne sa mi polohoval v hniezde.

karajazviny
9. feb 2019

@samba2402 riadny bucko 😍 😯 😊

majusska202
9. feb 2019

@janulka257 ja osobné blbost ako páči sa mi to ale za tie peniaze určite nie... mantinel mám a používam ho aj teraz pri 16 mesačnom in sa neskutočne krúti a veľmi trieska o postieľku takže ho má okolo celej postieľky...

micici02
9. feb 2019

Hniezdo odporucam, dcérka má od narodenia reflux a v nom sa dala krásne polohovat na bok, teraz ma pol roka spava v nom stale, foto z min tyzdna, narodila sa v lete a perinka nehrozila a v tomto som mala istotu ze sa nepresunie alebo neotoci na brusko, teraz uz to ma pri nohach rozviazane, a bude v tom spávať dovtedy pokial nezačne dajako cestovat po postielke, inak s oblubou si na boky vyklada ruky, mantinel mam len pri hlave aby jej nesvietilo z vysielacky a na bok prehadzujem plienku, paplon nepouzivam ani vankus, miesto prikrývky máme perinku ktorá je priviazana o tycky na postielke bo si ju tahala na tvár, ak mas sijaci stroj tak si usi je to jednoduché a za par eur na youtube je vela navodou

ivkapor
10. feb 2019

@janulka257 ja uz 3 roky robím tieto hniezdocka a aj celé súpravy. NIČ lepšieho som ešte nemala. Keby ste chcela, tak vám pošlem aj hniezfocka, ktoré sú ihneď k odberu.

99matulienka
11. feb 2019

@ivkapor môžem poprosiť aké hniezdočka mate ihneď k odberu a cenu? Ďakujem

ivkapor
12. feb 2019

@99matulienka Dobrý........ chcela som ich sem pridať, ale boli zakázané. Skúste m zavolať. Teraz do14.2. Som spravila akciu. 0905683812 tieto sú volne

ivkapor
12. feb 2019

Sorry 0905583812