Hniezdo pre bábätko. Je to zbytočnosť?

jasmina16
12. dec 2019

Ahojte, premýšľam nad kúpou hniezda pre bábätko je to dobrá vec? Alebo zbytočnosť? Nechcem kupovať veľa veci, ktoré nepouzijem preto sa chcem poradiť. Ďakujem 🙂

handmadebracelet
27. feb 2021

Ahojte ak je to tu este aktualne chcem sa opytat ktore je praktickejsie a lepsie.. či hranate, alebo oválne??

mima172
27. feb 2021

@handmadebracelet My máme oválne. Malá mala rada ten pocit, že ním bola akoby obklopená a vždy si tisla hlávku do okraja, čiže som rada, že máme oválne. Už ho nepoužívame, no používali sme ho 8 mesiacov aj na gauči, aj na spánok v postieľke, keď sme cestovali na víkend k našim atď.

jasmina16
autor
27. feb 2021

@handmadebracelet my sme mali ovalne, bolo super, mam na predaj uz nepouzivame, pozrite moje inzeraty,ak by ste mali zaujem

scotka13
6. máj 2021

My sme hniezdo dostali, je nádherné, ale malá má mesiac a nevydrží v ňom ani minútu. Tie mantinely jej bránia v rozhľade, rada sa totiž pozerá okolo seba a keď spí, tak tiež krúti hlavičkou ako jej pasuje, ako sa jej lepšie dýcha a v tom hniezde to vyslovene nevie "rozdýchať", lebo má hlavičku moc blízko pri tých okrajoch. Skrátka potrebuje viac priestoru. A ja som tiež radšej, keď na ňu z postele rovno vidím, ako dýcha a ako ležká. Vyskúšame ešte, keď sa začne gúľať a budem si potrebovať odskočiť. Ale na spanie a rozvoj pohybu a kognitívnych funkcií sú to z mojej skúsenosti vyhodené peniaze. Je to iba pekné. Máme z toho dve fotky a stačilo, malá ho nechce. Ale verím, že sto detí, sto chutí.

janinnnna
9. jún 2023

@janula3000 šikulka 🤗

karinss
9. jún 2023

@janula3000 tak takéhoto draka by som chcela aj ja 😀 nádherný je 🤩

jesenzima
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svokrinjazykmonika
9. jún 2023

@jasmina16 za mňa úplná zbytočnosť. Aspoň pre moju dcéru, ale ako pelech pre psa je super, môj jack russel ho miluje 😅