Hniezdo pre bábo

10. apr 2020

Prosim vas mate niektora doma toto hniezdo? Nemam moznost si ho ochytat, chcela by som vediet ci je kvalitne, pripadne z akej stranky ste objednavali. Dakujem 🙂

deti95060810
10. apr 2020

za mňa zbytočnosť...

zuzuliatko18
10. apr 2020

ja som si vybrala na sashe, tam mali plno krásnych, dokonca aj so zavinovačkou, aby ladili. možno pre veľa ľudí zbytočnosť, ale napr. my veľa cestujeme k rodičom, tam nemáme postieľku, tak budeme mať pre drobca nejaké miestečko, ktoré bude len jeho.

lienka445
10. apr 2020

Ja ho mam doma ale v zelenej farbe 🙂 je pekne a aj kvalitné, kupovala som ho v predeti.sk 🙂 ešte ho nepoužívame, malý sa zachviľu narodí 🙂

lienka445
10. apr 2020
autor
10. apr 2020

Dakujem 🙂

diaalex
10. apr 2020

Úplná zbytočnosť 😉

daniela1911
10. apr 2020

Nechápem, načo komentujete tie, pre ktoré to je zbytočnosť ? Načo míňate svoj čas na zbytočnú odpoveď - pre autorku ?
Ona sa rozhodla pre hniezdo a hľadá recenziu.
Mám tiež hniezdo od slečny z FB, malá má pol roka a stále v ňom spí, denne. Už ho má rozviazané ale vôbec to nevadí. Keď bola malá v perinke, tak som ju v ňom aj polohovala a mali sme ju v hniezde aj na gauči v obývačke počas dňa. A v noci v manželskej posteli. Teraz ho má už v postieľke a je to naozaj jej miestečko od narodenia a pozná si ho.
Ja ti ho určite odporúčam 👍

anitaartis
10. apr 2020

Jejda,ja som.objednala presne to iste z maderna.sk,akurat Nan cakam Tak snad buduci tyzden....🙂)