Hrnčeky s náustkom Philips Avent - skúsenosti

lucia19922
11. feb 2021

Dobrý deň prajem, prosím, chcela by som dcérke kúpiť prvý hrnček s náustkom. Prosím, máte niekotrá skúsenosti s hrnčekmi na foto? Ktorý je podľa vás hodnejší kúpiť? Ďakujem 🙂

hiddenobject
11. feb 2021

Neviem, ktory je lepsi. Ale ako prvy hrncek som kupila ten druhy a syncek ho ma rad dodnes. Bude mat 3 roky... 🙂 len treba davat pozor, aby bola ta gumicka spravne zalozena, inac sa z flasky vylieva 🙂

ninusa4
11. feb 2021

My mame tu druhu fľašku , chcela som takú čo nekvapka a tam je to písané teda aspoň tak som to pochopila podľa obrázku, no i tak kvapká😐 ale syn pije z nej normálne ma rok a pol.

lucia19922
autor
11. feb 2021

@hiddenobject dakujem 🙂

lucia19922
autor
11. feb 2021

@ninusa4 dakujem 🙂

seva22
13. feb 2021

Inak presne na tomto type flase si rozrazil nos kamoskym syn...nejak vyvadzal a spadol nosom rovno na ten naustok a kedze ten naustok je tvrdý, nie ohybny ako napr.ten typ co mame my (slamka je silikónová, ohyna sa) a rovno dierkou v nose...muselo sa to šiť

basska_b
13. feb 2021

@lucia19922 Presne. My máme toho tučniačika a dcérka z neho pila od 14. mesiacov do 2.5 roka umelé mlieko 2x denne, vždy pred spaním. Predtým bola kojena, čiže bála som sa prechodu na "fľašu", ale som rada, že som urobila túto voľbu. Mlieko odtiaľ tečie prúdom. Veľmi rada ho mala, volala ho "Tuky". A tu gumičku treba zatlačiť v strede vždy prstami nadoraz, inak to tečie. To je taká ochrana proti vytečeniu. Slúžil nám teda spoľahlivo skoro 1.5 roka. Potom nejako povolil ten uzáver, ktorým sa ružové veko zaskrutkuje a začalo to trochu tiecť. Ma aj prakticku rysku s mililitrami. Takisto treba dávať pozor na pleseň, ktorá sa nám vytvorila zvnútra toho sosaka. Proti plesni platí jedine: vetrat, vetrat, vetrat, čas od času vyvariť.

juliet86
13. feb 2021

ten druhy je lepsi lebo ma maksie tie uchytky silikonove. ja som kupila 3 a pouzivame tu s makkym silikonom aj mensie samca zranit sa...