Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Jakou obuv vám doporučil ortoped na první krůčky?

strihalka
21. dec 2012

Myslim tim, jakou oni doporucuji, ne jaku ste si koupili, popripadne potom ze jake mate, jak jsou cenove a jak jste spokojne;) dakujem

simaha
21. dec 2012

Nam odporucila doktorka topanky Protetika kupit v lekarni a na doma mame sandalky protetika tie som ale kupila tu na MK.

anjelicek26
21. dec 2012

Ortoped ziadne, deti ziaden problem s nozickami nemali, nebol dovod ist k lekarovi. Zo skusenosti z okolia - ortoped odporuci topanky protetika, sante - dopln vhodne - da sa to najst podla letakov vylozenych v ambulancii, ktora firma mu najlepsie sype.

Ak mozem ale dat odporucenie - na prve krocky pediped a naturino - seriu chodenia po piesku - je to to najlepsie na rozvoj detskej nohy. Rovnako kvalitne su superfit a aj Elefanten. Na prve krocky ohybna mäkka podrazka, kvalitny material, vpredu vyhnuta spicka (aby sa hned neoskreli, ked dieta klakne na styri), lahucka topanocka, ale pevna päticka.

hori
21. dec 2012

nam ortoped povedal len, ze pevna pata a na sandalkach ochrana prstov...

soldi
21. dec 2012

@strihalka presne ako pise anjelicek, odporucania ortopedov by som moc do uvahy nebrala, maju z toho profit 🙂
na prve krocky by som urcite odporucila pediped, ked dieta viac lozi ako chodi, tak je lepsie mat clenok volny a makku podrazku.
neskor urcite naturino, ecco, superfit, elefanten- ohybna podrazka, pevny clenok, kozene, pevna pata, nizka hmotnost, to je zaklad 🙂

na doma ma moj syn sandalky superfit,
pri porovnani chodze v papuckach a sandalkach to bol velky rozdiel. 🙂

maser
25. dec 2012

Dobrý večer. Skúste knižku: Zdravá chúze po celý život.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli