Je cestovná postieľka dosť pevná? Alebo aká je pevná?

najjulinka
9. jan 2009

Naše deturence maju svoje postielky ale každú inú a su vedla seba a sa bojim, že čoskoro z nich vylezú (proste jedna postielka druhej robí "schody", lebo inde začína a končí mreža). A zároven sme si kupili autíčko a zvažujeme kupiť cestovné postielky, aby sme sa dakam mohli aj na výlet vybrať. Tak uvažujem, že kupime cestovné na stalo (s tým, že domka im možem dať do nej aj normálny matrac). Ale čo ma zaujíma či tie postielky su dost pevne? Náš Kiko je velký ničitel a už aj u nas doma a aj u našich sú vyberateľné tyčky, ktoré povodne vyberatelné neboli. Tak či tie postielky su dost pevne. Kiko cestuje s celou postielkou. Odtlačí plnú drevenú komodu a vyberie sa do sveta s postielkou.
A ak cestovné nie su moc pevne a bola by to jednorazovka, tak aké mi doporučujete? Kovové nechcem ani zadarmo 😒

bambusko
9. jan 2009

juli, nasa cestovna postielka je len na spanie, cize pre vecsie dieta a nicitela nic moc, na bezne dennnodenne pouzivanie by som nedavala. navyse je tam vahovy limit, nasa ma myslim 13kg. ako jednorazovka sa da kupit v kike alebo jysku okolo 1000,-sk, je fajn na dovolenku a nejake spanie mimo domu

magimary
9. jan 2009

no, juli, tak podľa mňa cestovné postieľky vôbec nie sú na trvalé spanie... 😨
vzhľadom k demolačným sklonom Kika, je to dosť povážlivé, keďže postieľky sú ešte aj labilné (a dokonca aj prevrátiteľné!zvonka, ked sa na ňu dieťa zavesí zvonka... 😲 )...
juli, rozhodne LEN na cestovanie a veľmji ojedinelé spanie... 😉

má aj ďalšie nevýhody, šuští, ľahko sa dá aj roztrhať... 🙄 ai...

blau
9. jan 2009

ahoj ja mam cestovnu znacky Koelstra je pevna. Predavacka mi poradila ked je maly nicitel , tak je tam vyhoda ked ma ta postielka okienko na zips, keby nahodou chcel vyliezt.Aby sa neprevratil...Neviem povedala lacne sa neoplati moc kupit, lebo ta latka sa zvykne po stranach trhat. Nasa stala 80euro

najjulinka
autor
9. jan 2009

Kamoška má GRACO a kupovala to ako na stále spanie... Ale to už nie je lacný špás a to by som radšej asi kupila normálnu + cestovnú...
Kiko ešte 13kg nema, ale bude mať... hmmm len na spanie... to je tiež sranda... to by som nepotrebovala okolo tu ohradu keby len spal.. .len to pred spanima rano ked vstane... preto ten vysoký plot okolo....

no jo... tak doma 3 drevené postielky... a ja budem kupovat dalsie 2...... hmm... jedna z toho je ešte po nás a požičala som ju ešte pred našimi deckami kolegyni a všetko v pohode a Kiko ju už "rozobral" ☹ 😒 Neviem aku kupiť, aby sa nedala rozhegať a potom rozoberať...

sirinka
9. jan 2009

nasa vyzera byt dost pevna...ale mala ju este moc neskusala rozoberat.
na trvale spanie by som tiez neodporucala, nam sa hlavne nepaci, ze dieta lezi prilis nizko zeme, klarka byvala z toho casto prechladnuta, ked sme niekde boli.

najjulinka
autor
9. jan 2009

No Kiko aj teraz spí pri zemi a zdá sa mi že ešte nižšie ako v tej cestovnej 😀 A pravdu povediac radšej takto nízko ako zdvihať ho tak vysoko ako do Luckinej postielky... Lucka je lahučka, tak to v pohode ju tam dať, ale Kiko to je kus chlapa... A fakt je lepšie pri zemi mne zas...

laurika312
10. jan 2009

my mame postielku Nanna -Praktická a veľmi kompaktná postieľka; vybavená prenosnou taškou, vreckom a matracom a sme s nou spokojni ale sluzi nam iba ako cestovna postielka ale na trvale spanie by som ju neodporucala..myslim si ze cestovne postielky nie su take kvalitne ako pevne..

srnkamt
10. jan 2009

my mame ccestovnu postielku cez den zatial ako ohradku ,a ako postielku ked sme u babky na orave,ale musim povedat ze ju mame necele 3 mesiace a uz sa po sviku rozparala zo spodu..je to fakt len na cestovanie teda prilezitostne spanie..nieje to velmi pevne..

3558
11. jan 2009

ja mam tiez jednu taku postielku, a od svagrinej si obcas poziciam tiez. a zda sa mi, ze ten matrac je labilny, a vobec nieje dobry na spanie pre male dieta. neviete ako by sa dala spevnit, alebo podlozit niecim?

luciauk
11. jan 2009

naša je dosť pevná, ale to máme len 9 mesiacov...

matidami
11. jan 2009

srnkamt a akú mate, chcem tiež kupovať, až sa jej vyhnem 😉 dik

srnkamt
11. jan 2009

babypoint

matidami
11. jan 2009

dakujem 😉

danuska24
11. jan 2009

my mame babypoint apollo a som s nou spokojna

andy80
11. jan 2009

Já si myslím, že pokud se do ní dá matrace z normální postýlky, tak proč by se nemohla používat na každonoční spaní. Já mám cestovní postýlku Hauck Dream´n play a ta je do 15kg, takže pohoda. Dobře se skládá a je prostorná. Já jí mám teď v obýváku místo ohrádky. Malá si tam občas přes den, když vařím nebo tak celkem vyhraje.

capy
12. jan 2009

my mame cam daily plus. a som s nou nadmieru spokojna nakolko je tam aj prebalovaci pultiik. pouzivam ju u mojich rodicov. a myslim si ze ked sa tam da normalny madrac tak sa moze pouzivat aj na dennodenne.

http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...

chymenitta33
12. jan 2009

http://www.bertoni-sk.sk/index.php?&kat=29 My máme tuto postielku lepšie povedané ohrádku lebo tam spinká, minimum, väčšinou s atam hrajká🙂Ale som spokojná.

chymenitta33
12. jan 2009

zle som dala link tu play station ako nie je to typický obdlžnikový tvar ale je fajn a keby je tam matrac dá sa tam kludne buvať. Ale keby mám druhé baby tak určite si zaobstarám tu polohovatelnú aj s prebalovacím pultíkom.

martinano
12. jan 2009

ahojte kocky.my mame doma klasicku postielku.moj manzel pracuje v zahranici a ked som sem s malym isla prvy krat od kedy sa narodil, manzel mu tu kupil cestovnu postielku, ze aby sme mali kym tu budeme.my sme sa sem uz nastahovali, pri tej pestielke sme zostali, kupili sme do nej fakt kvalitny madrac.nas maly putuje po postielke celu noc, tam sa nebuchne,ja som spokojna

len.petra
5. mar 2009

baby mate niektora postielku Hauck - Dream and Play plus? velmi sa mi paci a nemam si ju kde vyskusat, chcem ju objednat cez net.. dajte mi vediet vase skusenosti, ci je dost pevna, stabilna a ked v nej bude krpata stat, ci sa neprevrati, dakujeeeem 🙂

martinka79
5. mar 2009

já mám hauck dream play mobile a je super nemohu si ji vynachválit mám ji též kupovanou přes net. 🙂

pinco
9. mar 2009

My mame chicco a pouzivame ju ako ohradku na hranie. Pevna je dost, aj ma velky otvor na zips na tej dlhsej strane postielky, tak si myslim, ze ked bude Tami vacsia, tak sa jej tam bude dobre vchadzat a moze to mat ako taky svoj "domcek". Ale to si myslim len ja, ktovie, ci ju to bude bavit.
Na spanie by som ale cestovnu nekupovala, to sa urcite rychlo znici a tie kvalitnejsie stoja aj okolo 4-5 tisic (Sk), tak to je uz asi moc, zato mas aj dve drevene.

yasmina
9. mar 2009

to by zaujimalo aj mna ake to je pevne...lebo som chcela kupit len jednu ako ohradka ked ideme na vikend niekde do hotela a tak...ale mam dvojcatka kazde 12 kg tak asi to jedna postielka neudrzi ze? 😒
mne sa velmi paci NURSE CUCA ma s nou niekto skusenosti?
http://www.maderna.sk/prenosne-postielky/cestov...

pinco
11. mar 2009

Kraaaasna je 😵 Ale oni su vsetky tak do tych 15 kg, takze tie tvoje dvojicky to asi neudrzi... 😒 Iba pre kazdeho samostatnu 😉

len.petra
13. mar 2009

tak baby ani sme nemuseli kupovat cez net, nahodou sme sli do kiky a kupili sme tu hauck dream´n play za uzasnych 840.- 😵 a je pevna a krasna.. na nete ide aj za 2500.- cize paraaaaadaaaa 😉

norik1
13. mar 2009

matidami, my mame babypoint a pouzivame ho 4,5 mesiaca vyhradne ako ohradku v obyvacke - maly v nej skace, lozi, stoji, bucha, trepe.... ked sa rozpara, sup s nou do obchodu na reklamaciu, nie?
Niekedy sa sama divim, kolko vydrzi...

Ps. Dokupili sme k nej drziaky na statie, dost pomohli odputat pozornost od nicitela Conana

kvldievca
19. máj 2011

kde ste kupili tie držiaky ak smiem vedieť?? 🙂 mi ich uz zhaname dlho a nemozeme ich nikde zohant...diky

patricia_k2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudy_m
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rebecka_burs
Odpoveď bola odstránená
Zobraz