Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je lepšia manuálna alebo elektrická odsávačka?

allias20
26. sep 2012

A s akou značkou máte skusenosti. Ďakujem za rady... 🙂

selena263
26. sep 2012

ahoj, ja som pouzivala zn. avent, da sa pouzit aj ako manualna aj na baterky aj na sietovy kabel.... pouzivala som hlavne ten kabel, cize ako elektricku. jeden den opravovali vedenie, tak sme boli bez prudu, a bola som nutena pouzit tu manualnu (baterky sa mi vybili asi po 3 min), no bolo to prvy raz a naposledy, riadna makacka s tym pumpovat (odsatie jedneho prsnika cca 10 min - velmi sviznym tempom)
podla mna manualna je vhodna jedine na prilezitostne odsavanie, na pravidelne pouzivanie jednoznacne elektricku

selena263
26. sep 2012

@allias20 este dodam, ze bola dost draha, cca 120 E, ale pre mna sa to oplatilo, dostatocne si to u mna odmakala

monikkak
26. sep 2012

@allias20 ja mam manualnu tommee tipee a som velmi spokojna. Odsaje dobre. Ja uz nekojim len odsavam tak na manualnu som zvyknuta. Uvazovala som aj na elektrickou ale je drahsia a sa mi neoplati...mne odsavanie trva cca 15-20min. tak to zvladnem aj rucnou 🙂
Ak budes kojit tak ti bude stacit manualna na obcasne odsatie...

jankagun
26. sep 2012

@allias20 ja mam manualnu AVENT a tiez som spokojna,men to netrvalo ani desat minut,lebo mi mliecko tieklo prudom,tak som sa ani nejak nenamakala 🙂 (stala okolo 60 eur)

allias20
autor
26. sep 2012

dakujem za rady... 😀 a co poviete na sterilizator? elektricky alebo do mikrovlnky???

allias20
autor
26. sep 2012
allias20
autor
26. sep 2012
allias20
autor
26. sep 2012
selena263
26. sep 2012

@allias20 sterilizator mam len obycajny do mikrovlnky z tesca, asi za 3-4 E, a v pohode staci, a zvyknem aj v hrnci vyvarat, podla nalady 🙂

liz_lemon
27. sep 2012

@allias20 ja mam Avent do mikrovlnky, trva to 6 min, takze urcite odporucam

januliku
27. sep 2012

@allias20 Odsavacku som mala avent manualnu a pouzivala som 2x denne 8mesiacov. Bola super (stale je v 100% stave), ale keby som vedela, ze ju budem tak dlho pouzivat, urcite investujem do elektrickej. Sterilizator som nemala, vyvaram raz za tyzden v hrnci.

monikkak
27. sep 2012

@allias20 ja som mala sterelizator do mikrovlnky...mala som ho k odsavacke...uplne staci tento

evelin325
27. sep 2012

@allias20 ja mám veľmi dobrú skúsenosť s manuálnou odsávačkou Aventkou, fakt dobre tahá a sterilizátor do mikrovlnky je tiež super vec, dáš len do mrklovinky a máš pokoj, tiež Avent, ak chceš pozri bazár, mám tam aj odsávačku aj sterilizátor.

ducci
27. sep 2012

mne sa osvedcila avent manualna, pohodlne a rychlo sa mi tym odsavalo 🙂

ivett1
27. sep 2012

@allias20 no, aventka má obe odsávačky výborné - aj manuálnu aj elektrickú... 😉 ... ak už vieš teraz, že budeš len odsávať a nie kojiť, tak potom by som zvolila na tvojom mieste tú elektrickú (ušetríš čas🙂)...ale, ak ešte nevieš, tak zatiaľ nekupuj... je to zbytočná investícia... rovnako sterilizátor😉

ducci
24. okt 2012

ja som mala manualne avent a velmi som bola spokojne 🙂

kvetinka211
24. okt 2012

@allias20 ak planujes nastupit do roboty a odsavat, tak to je dost makacka a zisla by sa ti elektricka ... alebo ak budes musiet dlhodobo odsavat. Ja som mala avent manualnu a odsavala som len trosku na zaciatku ked bolo privela mliecka a tusim este raz okolo 3 mesiaca ... ale velmi rychlo sa mi tvorba mliecka prisposobila. Elektricku by som urcite nevyuzila. K manualnej aventke sa ale da neskor dokupit elektricky nadstavec, to je celkom vyhoda ...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli