Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je lepšia odsávačka Medela alebo Avent?

marcelasladeckova
21. júl 2014

Mamicky prosim poradte, rozhodujem sa medzi dvomi elektrickymi odsavackami:
* Medela Swing
* Phillips AVENT New Baby Comfort
Ake mate skusenosti a ktoru by ste mi viac odporucali?
Dakujem za rady 🙂

tehula
21. júl 2014

Ak mas moznost v porodnici vyskusat, tak nevahaj. Je tazke ti poradit jednu z nich. Mala som rovnaku otazku po porode a kupila Avent elektricku. Ani N mi to neodsalo, medelu som neskusala, ale baby mi tu radili ten avent, ze je lepsi, niektore radili manualnu odsavacku od Avent. Mne islo odsavat len holymi rukami, ziadna odsavacka na mna nefungovala, boli to vyhodene peniaze a nadbytok mlieka mi to neriesilo. Skus teda vyuzit moznost v nemocnici poskusat rozne odsavacky, lebo co vyhovuje jednej, nemusi tebe. mam to odskusane 😉

saska.t
21. júl 2014

za mna urcite medela... 😉

vejula
21. júl 2014

ja by som popredu odsavačku nekupovala. Nevieš či ju budeš potrebovať.... Pri nadbytku trocha odstriekaš ručne. Pri nadmernom odstrekovaní to môže byť kontraproduktívne. TEda začne sa tvoriť ešte viac mliečka lebo čím väčší je dopyt tým viac mliečka sa tvorí.

uhnakova
21. júl 2014

Ja odporucam Medelu, pouzivala som rucnu aj elektricku, dobre odsavali. Avent mi pozicali este v porodnici a neslo mi s nou odsat niekolko dni nic.

reny2010
21. júl 2014

medela. Avent mi vobec neodsal.

reni1512
21. júl 2014

Avent elektricka 🙂 nemaaa chybu!

iskricka55
22. okt 2014

Medela je ok

sonagolisova
22. okt 2014

ja som mala medelu a bola ok..

werka_t
22. okt 2014

Skusila som viacej, jednoznacne Medela

lyrra
22. okt 2014

mala som medelu rucnu aj elektricku a aj avent a u mna jednoznacne avent - mala som elektricku, ktoru bolo mozne pouzivat aj ako rucnu a bola skvela 🙂

vodavodickova
22. okt 2014

tiez som neriesila dopredu odsavacku a veru v porodnici som si musela pozicat od sestriciek🙂
pozicali mi rucnu medelu, mojej spolubyvajucej rucnu avent. a musim povedat, ze mne ta medela fungovala velmi dobre, kym spolubyvajuca sa s aventom dost trapila...elektricke odsavacky neviem posudit, ale ja by som ti odporucila kludne rucnu medelu.aj ked kazdemu moze sadnut nejaka ina alebo aj ziadna, ale ja som si ju potom aj kupila a vyuzivam ju dost casto.

lenullla
22. okt 2014

Ahoj, ja som mala najprv Avent, ten mi vobec neodsaval, potom som si kupila Medelu a inu by som uz nikdy nekupila. Na nu nedam dopustit. 🙂 Tot moj nazor...

sonka_d
22. okt 2014

Nepotrebujes elektricku a ani novu... ak budes potrebovat - teda ak by si nedaj boze mala nedonoseniatko alebo dlhodobe problemy s dojcenim, dokupis.. na odsatie nadbytocneho mliecka a na pripady "keby nieco" Ti staci manualna, pripadne z bazara... ja som pri prvom vsetko riesila a aj som si asi 4x odsavala, pri druhom mimi som pochopila, ze netreba...

22bosorka
22. okt 2014

urcite Medelu, ja ju pouzivam od zaciatku a je super, ale kupovala by som ju az ked ju budes naozaj potrebovat lebo to nie je najlacnejsa investicia

erika161
4. nov 2014
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

ja som mala Avent asi vsetko a bola som spokojna sice je to drahsie ale ked tak tak to mozes este predat alebo podarovat nejakej kamoske a tak

triniti1979
4. nov 2014

Ahoj, ja som mala asi tri druhy odsávačiek, nakoniec som si kúpila tú najobyčajnejšiu ktorú používali ešte naše mami. Neviem síce či je ešte k predaju aj dnes, (kojila som pred 5timi rokmi 🙂 ale asi áno keď som našla jej foto na nete.) Bola som s ňou nadmieru spokojná, keby to bolo možné kojila by som syna ešte dnes.... 🙂 mlieka som mala vďaka predošlím skúsenostima až až... 🙂 som hrdá matka troch detí.

didudula
8. nov 2014

Ja som mala aj medelu aj avent a jednoznacne by som volila avent! Nie je lepsej odsavacky 🙂

vinifred
8. nov 2014

..ja som najprv nechcela ani jednu...že načo,stačia ruky..prt mi stačili,len som sa narobila a nič z toho..kúpila som si Medelu elektrickú,pri ručnej ma prsia strašne boleli a s ňou som bola max.spokojná,využila som ju pri dvoch deťoch+ som ju posunula kamoške..

pariss
4. dec 2014

JEDNOZNACNE MEDELA SWING

qtinka46
14. dec 2014

Ahoj ja som pouzivala Aventku, ale islo to velmi tazko, teraz by som si asi najskor pozicala ,nekupovala by som si hned , na Medelu su dobre ohlasy ale skusenost nemam.

lenkadlo
14. dec 2014

Mala som obe. Medela je 100x lepsia 🙂

tichanska1
14. dec 2014

Isto Medela 🙂

jellyfish9
27. feb 2020

@uhnakova baby prosim vedeli by ste mi poradit, ktora je menej hlucna? Ja mam z aventu a vibruje cely panelak v tom tichu sa to velmi ozyva 🙈

uhnakova
27. feb 2020

@jellyfish9 uz su to roky, co som pouzivala odsavacku 🙂, takze sa veci mohli trochu zmenit. Moja Medela vrcala len jemne, nebudilo mi to babatko ani manzela, ale odsavala som vzdy mimo spalne.

ipat86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli