Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je lepšia odsávačka od Aventu alebo Mam?

erinka22
6. máj 2014

🙂

dobromila1111
6. máj 2014

@erinka22
Mne od avent nevyhovovala..bolelo ma odsávanie:'( mam som neskúšala, no chicco môžem odporučiť🙂

jarus_galbi
6. máj 2014

ja mam doma od aventu, mne pomohla velmi, no nakoniec som si aj tak odsavala rucne. na internete sa da vygooglit, ako sa to robi, mozno to na zaciatku bude boliet a budes mat citlive bradavky, no po parkrat sa to zlepsi. A odsala som si ovela viac mlieka ako s odsavackou 😉

hnedka
6. máj 2014

prosim nekupuj od Aventu(hovorim za seba) ta druha je lepsia tie ponukaju aj v lekarni a aj u nas v nemocnici .A ked ,tak by somsi kupila na 2 prsniky.Ta aventka to je taka "lacna hracka" o ncom nema spravny ani tah ani prisatie. O hned by som ti ju poslala. a ta vlozka sa hned opotrebuje a musis objednavat DRUHUUUU (ale este jedna je v baleni) tym ze sa to sterilizuje sa tie casti nicia.

smartynecka
6. máj 2014

Od MAM isto nie dala som za nu 30€ a nou som neodsala skoro nic a potom rucne to krasne islo.. chvaly som pocula na elektricku medelu 🙂

gretkab
6. máj 2014

Ja som si rok odsavala s rucnou od aventu denne cca liter 😉 - mala aj tah aj prisatie, asi sa s nou len treba "spriatelit". Keby som bola na zaciatku tusila, ze vydrzim tak dlho, bola by som si kupila elektricku, ale v podstate som bez problemov zvladla aj s tou rucnou. Ja ju mozem len odporucat. Ale je pravda, ze pri tak castom odsavani bolo treba po case vymenit taky ten biely "cudlik" vo vnutri.

lenkadlo
6. máj 2014

Naj je medela swing mala som aj avent,, ale sibalo jej zle sa nastavovalo tempo.Ale rucna avent je OK akurat ked potrebujes odsavat pravidelne prides o ruky , ale to pri kazdej ☹ Medela je vyborna spolahliva lahucka.

nenabaja
6. máj 2014

Avent elektricku som na zaciatku pouzivala denne, bola skvela. V nemocnici sme mali Medelu, tiez fajn, velky rozdiel som nevidela. S MAM skusenosti nemam.

marija1986
6. máj 2014

ja osobne odporúčam Avent, mám ručnú, s elektronickou skúsenosť nemám. Pri prvom dieťatku som si s ňou odsávala viac ako rok, každý deň, teraz pri druhom to ťahám ôsmy mesiac, len materské mliečko, nie je dokrmovaný umelým. Na začiatku som mala požičanú Mam, buď to bol zlý model alebo neviem, jednoducho sa mi rozpadla v ruke... zo začiatku treba citlivejšie odsávať, ale potom to ide jedna radosť, akurát ten biely cudlík sa časom opotrebuje...

majjka1985
6. máj 2014

Avent

m_ij_ka
7. máj 2014

avent

zuzka82
7. máj 2014

medela swing...jednoznacne ... 😀

zuzka1008
7. máj 2014

Mne vyhovovala od aventu, mam ručnú , má ťah, je dobrá, nieje to žiadna lacná hračka ako som čítala vyššie

22beba
7. máj 2014

ja som mala mum ale tu ručnúúú !!!! a nikdy viac ...! cítila som sa ako kravy v slnko seno a jahody ako im davaju na cecky tie prístroje čo ich doja .... a aj tak zle tahala lebo sa celá dala rozobrat a umenie bolo poskladať ju aby tam vznikol odpor .... a tie hodiny čo som sa s nou "nadojila" som mohla prespať lebo robiť niečo užitočné ... trvalo mi aj 20 min kým som si odsala naporiadok 1 prsník tak aby nebolel ... takže mum vooobec .....!!! ani flašky by som nekupila ... ☹

edie63
7. máj 2014

Mam odsavacku nemam odskusanu, ale s aventom son odsavala takmer rok a bola som spokojna.

brady1
7. máj 2014

ja som nemala ani jednu jasom mala NUK elek. bola dobra, podla mnav zasade je to jedno, odporúčam ale elekt., zaruka je na každu dva roky. zn. MAM mi pripada neoverena nova, avent je rokmi overena ma meno ta je určite dobra ale aj drahšia. ale tak isto aj mam može byt dobra a takisto aj v avent sa može stat že natrafiš na vadny vyrobok.

standu
7. máj 2014

Ja som mala rucnu MAM, vdaka. pouzila som ju par x inak mne to pride ako zbytocnost, pokial nema zena nejak vyraznu nadprodukciu. vidim, ze este si v ocakavani, dopredu by som nekupovala drahu haraburdu. treba investovat svoje sily a cas do spravneho prisatia, dojcenia a efektivneho vyprazdnenia prsnika nie sa zapodievat odsavanim. odsavacka je podla mna potrebna najma tam, kde je problem s dojcenim, tak si preventivne usetri peniazky, ak by si potrebovala pomoc laktacnej poradkyne. moj nazor 🙂

romanettka
7. máj 2014

Skvelé mydielko pre bábätká, aj ich maminky:
Aloe je známa svojimi čistiacimi a zvlhčujúcimi vlastnosťami a pôsobí ako kondicionér, čo z nej robí dokonalý základ pre naše tekuté mydlo Aloe Hand & Face Soap. Je biologicky odbúrateľné, má regulované pH a nie je dráždivé, je dostatočne jemné na každodenné umývanie tváre, rúk alebo celého tela. Je v nádobke so šikovnou pumpičkou s jednoduchým používaním; tento príjemne voňajúci výrobok môžu používať všetci, dospelí i deti. Aloe Hand & Face Soap je bohaté, perleťové, zvlhčujúce mydlo na tvár a ruky s veľkým obsahom aloe. Vytvára bohatú penu, ktorá sa ľahko aplikuje a odstraňuje. Aloe Hand & Face Soap, zanecháva pokožku čistú s príjemným, hodvábne jemným pocitom, minimalizuje pritom podráždenia, ktoré sa môžu vyskytnúť pri niektorých tuhých mydlách.

• zloženie typu „žiadne slzy“
• zvlhčujúci čistiaci prostriedok
• jemný a nedráždi
• zásobník s pumpičkou

A ešte, maminky v období šestonedelia, to bude s potením dost silné, a pre dojčiace maminky aj náročnejsie, kedže sa nesmú deodoranty s alkoholom vsetko prechádza do mliecka tak ponukam zdravsiu alternatívu
Poďme na to zdravšie, prečo nevymeniť svoje veci ktoré dennodenne používame za zdravšiu variantu? Ja vám napríklad pár ponúkam ... Deodorant: Keď stúpa teplota a sme pod vplyvom stresu, je to ideálny prostriedok na zlepšenie sebadôvery, ktorý nám pomáha udržiavať pocit sviežosti od začiatku dňa. Tyčinka Aloe Ever-Shield Deodorant poskytuje účinnú celodennú ochranu proti pachu potu v podpazuší a môže sa aplikovať priamo po sprchovaní bez pocitu štípania. Táto jemná formula so stabilizovanou aloe vera neobsahuje žiadne drsné alebo škodlivé antiperspirantné hliníkové soli, ktoré sa nachádzajú v mnohých ďalších dezodorantoch dostupných na trhu. Hliník je toxický kov. Hlavné účinky priveľkého množstva hliníka sa prejavujú, ako sa zdá, na centrálnom nervovom systéme a v niektorých prípadoch je nadmerné množstvo hliníka v tele spojené s Alzheimerovou chorobou (t.j. presenilná demencia). Môže tiež narušiť hladinu vápnika v tele, pretože vplýva na činnosť prištítnej žľazy. Priveľa hormónu prištítnej žľazy môže viesť k vysokému obsahu vápnika v krvi, čo sa spája s bolesťami kostí, psychiatrickými symptómami a zápchou. Sme hrdí na to, že vám prinášame výrobok, ktorý eliminuje tieto riziká bez toho, aby sa znížila jeho kvalita. Praktický tvar umožňuje, aby ste Ever-Shield mohli použiť presne tam, kde treba. Vďaka špeciálnemu zloženiu deodorant ľahko kĺže po tele a nezanecháva škvrny na odeve. • bez alumíniových solí - prevencia rakoviny prsníka • nezanecháva škvrny na šatách • môže sa použiť priamo po holení a navoskovaní
Pre bližšie info IP

Tu začni písať odpoveď...

Odošli