• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je lepšia pestúnka Sids Angel Care alebo Nanny?

22. augusta 2011 
kurňa, holky, pojďte se o tchýních bavit na tchýně, tady jsem vás našla náhodou a mě tak baví si na ty babizny stěžovat, a zrovna teď se tam dlouho nedrbalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. feb 2007 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucisa, beziiim, len dam malemu pit. :wink:
20. feb 2007 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucisa,ty tchýně padli jen náhodou :grinning: .Víš jak,jsou to přece jen tchýně ,takže se pletou všude :grinning: .

nici,lucisa založila super téma,že :grinning: ,tadyk se taky začlo s chůvičkama a kam až jsme to dohnaly :grinning: :grinning: ,přes adopce :dizzy_face: až k tchýním :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Zítra budu na pokecu o všem možném taky :grinning:
21. feb 2007 o 01:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jess ahoooj,
tomu ver. :grinning: a nemylila si sa, sme zalozili novu temu, jen tak o zivote a vidim, ze si ho uz tiez nasla :grinning:
21. feb 2007 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ,našla jsem to téma lehce,když jsem, se připojila frčela už jen ta nová diskuze :grinning:
21. feb 2007 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: sa to tu pekne roztrhlo hned od rana, zavislacky, ja to furt hovorim :grinning:
21. feb 2007 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
přesně,závislačky.

Já se tadyk aspoň odreaguju :grinning:
21. feb 2007 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez a potom sa cely den culim jak tento trtko zo smilov : :grinning: :grinning:
21. feb 2007 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já se tu taky nasměju...hlavně na tchýních :grinning: . Ach jo musím se rozhoupat a jít poklidit a navařit,přijde mi sem ségra a obsadí mi PC,tak tu zas dorazím večer :cry:
21. feb 2007 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jess, neboj ja ta pockam, vecer tu urcite budem - davka je davka :grinning:
21. feb 2007 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ,tak to je super.

malá už hodinu dlabe jeden rohlík,aby co nejdýl oddálila spaní :confounded: ,jdu ji už donutit :grinning: .
21. feb 2007 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babeny, takže svokri sa ujali? :grinning: Joj to je veselá téma :slight_smile:
21. feb 2007 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potvorka jedna mala :grinning: a jaku mas donucovaciu metodu? :grinning:
21. feb 2007 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naženu ji na nočník,že už jde spát,na ten se vraci ještě desetkrát a pokaždé něco vytlačí aby mě nervovala :grinning: ,pak ji dám čaj do flašky s tím ,že dokud nebude v postýlce,tak ho nedostane...no a mám ji tam :grinning:

Večer je to daleko těžší :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,po 21.00hod.je z celého dne nejčilejší,usíná po 23.00 :frowning2: .A to většinou po hodinovém nahánění at' ji oblíknu do pyžama a věčném odbíhání na nočník i když nic nedělá,vytahuju vařechu.Nedostává s ní,stačí ji mít jí na očích,to byste měly vidět ten respekt :grinning: .Stejně pak jde ještě tak 3x na ten nočník a nakocec se jí podaří i něco vytlačit,jinak by ji už manžel pověsil asi na hřebík :grinning: .Při oblíkání se chechtá jak koza...no prostě jak mám být přísná,když se furt musím chechonit :grinning:
21. feb 2007 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak ja sa na toto asi tiez uz pripravim, my sme tiez uzasne "spavi" :grinning:
21. feb 2007 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ,přeju hodně pevné nervíky :grinning: . Někdy je to fakt na palici :grinning: .Ještě že mi ji chlap nemá zájem hlídat,asi by mi ji přizdil :astonished:

Ve ČT jsem šla v 22.30 na zastávku se psem,mamině naproti,pro věci,malou jsem donutila ulehnout a chlapovy nařídila at' ji udrží aspoň ležet.Přišla jsem něco po 23.00 a hádej co.Jela pohádka(velice veselá,at' se pěkně rozdovádí),všude světlo,malá se chechtal,málem mě trefilo.Obhajoval se tím,že za mnou brečela a on ji jinak neuklidní( kecal jeden,seděl u netu a nechtěl být rušen :grinning: )
21. feb 2007 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: povesit za tie dve jeho ligotave do prievanu :grinning:

vy mate doma vidim, tiez tak veselo, ako my. :grinning: ja mu vzdy mojmu vravim, nech sa s nim pred spanim nejasi a jasneeee, ze ma posluchne :sunglasses: :grinning: keby si videla periny, jak u Homolkovych - Himalaje z perin :grinning:
21. feb 2007 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ne nadarmo se povídá,že chlapy jsou přerostlé děti,umí je akorát čertit a blbnout s něma a my to pak po nich uklízíme a krotíme :grinning:
21. feb 2007 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni budu deti nafurt :wink: :grinning: ja ked sa vratim k tym poctom deti, co sme tu vcera rozoberali, tak ked vzdy povedal, ze budeme mat tri deti, tak moja odpoved znela: jasne, dve porodim a ty si tretie :sunglasses: :grinning:
21. feb 2007 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ,tak tos vystihla,máš můj názor,naše rodiny o nás všude vykládají,že já jsem matka a už mám tři děti,holčinu,chlupáče a manžu :grinning: ,a tchýně vždy ještě dodá,že by to chtělo na pomoc nějaký kus chlapa:slight_smile:.Manžel na ni skoro cení zuby :grinning:
21. feb 2007 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak ty mas este aj psa.paraaada :wink: to fakt mas jak druhe dieta.to tiez potrebuje opateru furt. :slight_smile:
21. feb 2007 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To jo,no.Manžel mě,jessce a ajovi,říká siamské trojčata,neuděláme bez se ani prd :grinning: ,jsou to mojí drahoušci :grinning: .Malá je o rok a tři dny mladší než aja,takže se k sobě fakt hodí a navíc jsem si ho pořídila a byla už asi týden v tom-to jsem zjstila až pak.Takže mi tři k sobě patříme jako vejce vejci :grinning:
21. feb 2007 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak moj maly miluje psov, neskutocne, a sme aj rozmyslali s muzom, ze kupime psa, nam sa paci yolshirsky terier, ten krpec zlaty :wink:
inak jess, my fakt piseme k teme :wink: :grinning:
21. feb 2007 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo no zas kapku odbočujeme,musíme se pak přestěhovat do témata o všem možném :grinning:

Já mám malamuta,malého psa si u malé představit nedokážu,ona by ho zabila,posledně jsme potkaly známou s yorkem a malá by bez dozoru to zvířátko umačkala k smrti,furt jsem ji okřikovala a fakt kt jsem se bála,že mu něco vyhastroší.No jo no,je zvyklá věšet na velké zvířátko :grinning: a on to její škrcení nevnímá,vzhledem k tomu,že je to tažné zvíře :grinning:
21. feb 2007 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jess idem, ideme papat a pojdeme von. vecer a v druhej teme radsej :wink: :grinning:
21. feb 2007 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čau,já se taky zakecaa,malá spí,musdím něco porobit :grinning: papa
21. feb 2007 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, my mame Angel care, staci si precitat recenzie a budete vediet, co vam vyhovuje. Tento je jednoznacne vyborny. Odporucam a da sa pouzivat do 14 mesiacov aj viac, ale dovtedy to ma vyznam, dovtedy je casty vyskyt SIDS.
23. feb 2007 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ivanka, do kedy je navečšia pravdepodobnosť vyskytu SIDS, počula som, že do roka, ale niekto tu písal, že len do pol roka
23. feb 2007 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky, nechcem tu nikoho stresovat ale odporucila by som vsetkym pouzivat do roka. Mojmu kamaratovi pred tyzdnom na SIDS zomrela dcerka :frowning2: :frowning2: :frowning2: a mala osem mesiacov, takze tvrdenie ze do sest mesiacov asi nie je tak uplne pravda :confounded: Ta malinka bola este o stvrtej rano v poriadku a o siedmej uz bolo neskoro :cry: takze radsej dlhsie ako prezit taketo nieco :frowning2:
6. apr 2008 o 22:56  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky jen jedna poznámka mintor dechu je limitován váhou dítěte do 9kg.. Takže jeho užívání je podmíněné hmotností takže pokud vaše dítě má v 9 měsících 9kg tak jej můžete užívat do 9 měsíce....pokud však v půlroce má dítě 9kg tak jen do půl roku se může užívat. pak už nesnímá a není schopen alarmovat...takže myslete na to
7. apr 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok