Je lepšia pestúnka Sids Angel Care alebo Nanny?

anielik
15. feb 2007

Ahojte,

mate niekto tieto elektronicke pestunky? Podla coho ste si vybrali? Ako ste s nimi spokojne?

Dakujem 🙂

gilmorka
7. máj 2010

Tak aj my uz mame Angel care AC 300 doma, vcera nam ho kurier doviezol 🙂
vorllinka my sme navod ani necitali, ved je to jednoduche. kablik z podlozky napojis na ten vysielac, das do neho dve AA baterky, na boku mas posuvne tlacitko, kde ho zapnes, a na druhej strane mas moznost zapnut alebo vypnut pipanie pri dychu dietatka. Skusali sme aj tak, ze sme na podlozku polozili ruku a jemne nou hybali, a pipalo to pri kazdom pohybe ako pri dychu dietatka a ked sme dali ruku prec, za chvilu najskor alarm len raz pipol a o chvilu spustil naplno. Takze to funguje 🙂 Zatial sme spokojni.
Paci sa mi, ze mame dve podlozky, cize zatial mozem mat jednu v kociku a prenasat iba tu vysielaciu stanicu, ked bude maly spat v zahrade 🙂

renatka9
23. júl 2010

ahojte, chcem vás poprosiť o radu. máme možnosť kúpiť používaný Angel Care AC201-R za dobrú cenu. len sa bojím, či to nie je príliš starý typ.. neviete mi poradiť? ako ste s ním spokojné? máte s ním skúsenosti?

ďakujem za každé info

roboss
27. aug 2010

ahojte. cez dôveru máme možnosť kúpiť babysence II so zľavou 33%, t.j. za 74€. podľa vás je to dobrá kúpa? čo tu čítam tak je babysence tiež spoľahlivý. pestúnku už máme, takže hľadáme už len monitor dychu. vopred ďakujem za vaše názory.

danae
1. sep 2010

My mame Angel care, protoze jsem slysela o falesnych poplasich u Nanny. Angel Care jsme meli jak u prvniho, tak druheho ditete a bez problemu.

silviabbbbb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silviabbbbb
16. jan 2011

silviabbbbb @kutina Dobry, niekde som citala, ze riziko je aj v 10. mesiaci az do 12. Dosť ma to šokovalo, lebo človek by si myslel, že po polo roku už je človek za vodou.

maco
16. jan 2011

nas drobec ma 14 mesiacov, monitor pouzivame stale, akosi sa bojim prestat pouzivat ho. mame nanny, nikdy sme nemali falosny poplach, ku druhemu by som uz ale chcela angel care, lebo je k nemu aj vysielacka.

jarunka111
16. jan 2011

@silviabbbbb tie informácie sa fakt líšia, ale napr. viem, že u predčasne narodených detí nie je na škodu používať monitor aj dlhšie ako pol roka. Ono to v podstate nie je nijak zaťažujúce ten monitor zapnúť, hoci má dieťa aj 1,5roka, teda asopň pre mňa a mám viac kľudu, že je pod kontrolou 😉

silviabbbbb
16. jan 2011

@jarunka111 suhlasim s Vami. Ako som spominala, ze vraj mozu byt ohrozene aj 10mesacne deticky.

silviabbbbb
16. jan 2011

@gilmorka Takze ta podlozka uz nepotrebuje byt napojene na el.siet? Pytam sa preto, lebo sa neviem rozhodnut ci angelcare alebo tie mobilne co sa davaju na plienocku(snuza a pod.) Nepaci sa mi, ze tam asi musi byt plienocka tesnejsie, ale ak to posluzi aj v autosedacke...Bolo by velmi zbytocne zabezpecit si oba typy?

gilmorka
16. jan 2011

Nie je to v sieti, su tam baterky, mavala som to obcas prenesene aj v kociku, ked mi spal na chodbe. V autosedacke je ti to podla mna zbytocne, lebo auto sa hybe a tym padom alarrm zachytava pohyb auta a aj v iducom kociku je to asi na nic.
Uz dva mesiace maly spava so mnou v posteli, lebo postielku uplne odmietol, strasne place, ked ho tam polozime, dokonca aj ked na ramene spi. Cize teraz uz alarm nevyuzivam. Ale v prvych mesiacoch som to ocenila, nebala som sa o neho v noci, len som pozrela ze svetielko blika na zeleno a bola som kludna.

takyja
16. jan 2011

Máme AngelCare a spokojenost. Malé zachránil život, takže nedám dopustit... Falešné poplachy jsme neměli. Používám dodnes, má skoro rok, je to taková jistota to blikající zelené světýlko 🙂

ygreen
16. jan 2011

my máme Angel care - syn ho měl do 2 let (chvíli i v juniorce, abysme věděli kdy z ní odešel) a teď ji má dcera. Falešnej poplach ani jednou a když se děti odplžili, tak houkal okamžitě. Taky mi přijde super, že AngelCare má na rodičovckém příjimači i signál dechu - na chůvičce, takže nejen že dle chůvičky víš, že je tocho a dítě spí, ale kdyby nedýchalo, tak ti houká i vysílačka.

denisekkk
16. jan 2011

ahojte...ja som monitor chcela uz ked som bola tehu ..aked som prisla z porodnice uz na nas doma cakal🙂 parkrat nam pipal ale to kym bola Ela novorodenec amoc sa nehybala tak asi preto...mam aspon istotu..mame Nanny

silviabbbbb
28. jan 2011

@gilmorka Dakujem za radu, velmi ma usmernila. Je na tom kus logiky s tym hybanim...

veruska007
22. aug 2011

Toz my mame AC a pipa nam kazdou chvili, pritom maly krasne spi, dycha, vrti se... dela nam to jen v posteli, mame matraci kokos-molitan, v kocarku to nedela. Ale v noci nam to houka klidne desetkrat, dokud se nenastveme a nevypneme to uplne... toz teda nevim 😖 . Jinak funkce super, mame dve podlozky, jednu v postylce, druhou v domacim kocarku a prehazujeme jen vysilacku dle potreby (podle toho,kterou mistnost okupuje dvoulety rarasek). Vyuzili jsme i samotne chuvicky, maji vcelku slusny dosah, na dovci jsme dali malyho spat a sli na pivo 😵