Je lepšia pestúnka Sids Angel Care alebo Nanny?

anielik
15. feb 2007

Ahojte,

mate niekto tieto elektronicke pestunky? Podla coho ste si vybrali? Ako ste s nimi spokojne?

Dakujem 🙂

lucisa
20. feb 2007

kurňa, holky, pojďte se o tchýních bavit na tchýně, tady jsem vás našla náhodou a mě tak baví si na ty babizny stěžovat, a zrovna teď se tam dlouho nedrbalo 😝 😀

nici
20. feb 2007

lucisa, beziiim, len dam malemu pit. 😉

jess
21. feb 2007

lucisa,ty tchýně padli jen náhodou 😀 .Víš jak,jsou to přece jen tchýně ,takže se pletou všude 😀 .

nici,lucisa založila super téma,že 😀 ,tadyk se taky začlo s chůvičkama a kam až jsme to dohnaly 😀 😀 ,přes adopce 😵 až k tchýním 😝 .Zítra budu na pokecu o všem možném taky 😀

nici
21. feb 2007

jess ahoooj,
tomu ver. 😀 a nemylila si sa, sme zalozili novu temu, jen tak o zivote a vidim, ze si ho uz tiez nasla 😀

jess
21. feb 2007

😀 ,našla jsem to téma lehce,když jsem, se připojila frčela už jen ta nová diskuze 😀

nici
21. feb 2007

😀 sa to tu pekne roztrhlo hned od rana, zavislacky, ja to furt hovorim 😀

jess
21. feb 2007

přesně,závislačky.

Já se tadyk aspoň odreaguju 😀

nici
21. feb 2007

ja tiez a potom sa cely den culim jak tento trtko zo smilov : 😀 😀

jess
21. feb 2007

já se tu taky nasměju...hlavně na tchýních 😀 . Ach jo musím se rozhoupat a jít poklidit a navařit,přijde mi sem ségra a obsadí mi PC,tak tu zas dorazím večer 😢

nici
21. feb 2007

jess, neboj ja ta pockam, vecer tu urcite budem - davka je davka 😀

jess
21. feb 2007

😀 ,tak to je super.

malá už hodinu dlabe jeden rohlík,aby co nejdýl oddálila spaní 😖 ,jdu ji už donutit 😀 .

emily85
21. feb 2007

Caute babeny, takže svokri sa ujali? 😀 Joj to je veselá téma 🙂

nici
21. feb 2007

potvorka jedna mala 😀 a jaku mas donucovaciu metodu? 😀

jess
21. feb 2007

Naženu ji na nočník,že už jde spát,na ten se vraci ještě desetkrát a pokaždé něco vytlačí aby mě nervovala 😀 ,pak ji dám čaj do flašky s tím ,že dokud nebude v postýlce,tak ho nedostane...no a mám ji tam 😀

Večer je to daleko těžší 😝 ,po 21.00hod.je z celého dne nejčilejší,usíná po 23.00 ☹ .A to většinou po hodinovém nahánění at' ji oblíknu do pyžama a věčném odbíhání na nočník i když nic nedělá,vytahuju vařechu.Nedostává s ní,stačí ji mít jí na očích,to byste měly vidět ten respekt 😀 .Stejně pak jde ještě tak 3x na ten nočník a nakocec se jí podaří i něco vytlačit,jinak by ji už manžel pověsil asi na hřebík 😀 .Při oblíkání se chechtá jak koza...no prostě jak mám být přísná,když se furt musím chechonit 😀

nici
21. feb 2007

😀 😀 😀 😀 😀
tak ja sa na toto asi tiez uz pripravim, my sme tiez uzasne "spavi" 😀

jess
21. feb 2007

😀 😀 ,přeju hodně pevné nervíky 😀 . Někdy je to fakt na palici 😀 .Ještě že mi ji chlap nemá zájem hlídat,asi by mi ji přizdil 😲

Ve ČT jsem šla v 22.30 na zastávku se psem,mamině naproti,pro věci,malou jsem donutila ulehnout a chlapovy nařídila at' ji udrží aspoň ležet.Přišla jsem něco po 23.00 a hádej co.Jela pohádka(velice veselá,at' se pěkně rozdovádí),všude světlo,malá se chechtal,málem mě trefilo.Obhajoval se tím,že za mnou brečela a on ji jinak neuklidní( kecal jeden,seděl u netu a nechtěl být rušen 😀 )

nici
21. feb 2007

😀 povesit za tie dve jeho ligotave do prievanu 😀

vy mate doma vidim, tiez tak veselo, ako my. 😀 ja mu vzdy mojmu vravim, nech sa s nim pred spanim nejasi a jasneeee, ze ma posluchne 😎 😀 keby si videla periny, jak u Homolkovych - Himalaje z perin 😀

jess
21. feb 2007

😀 ne nadarmo se povídá,že chlapy jsou přerostlé děti,umí je akorát čertit a blbnout s něma a my to pak po nich uklízíme a krotíme 😀

nici
21. feb 2007

oni budu deti nafurt 😉 😀 ja ked sa vratim k tym poctom deti, co sme tu vcera rozoberali, tak ked vzdy povedal, ze budeme mat tri deti, tak moja odpoved znela: jasne, dve porodim a ty si tretie 😎 😀

jess
21. feb 2007

😀 ,tak tos vystihla,máš můj názor,naše rodiny o nás všude vykládají,že já jsem matka a už mám tři děti,holčinu,chlupáče a manžu 😀 ,a tchýně vždy ještě dodá,že by to chtělo na pomoc nějaký kus chlapa🙂.Manžel na ni skoro cení zuby 😀

nici
21. feb 2007

😀 tak ty mas este aj psa.paraaada 😉 to fakt mas jak druhe dieta.to tiez potrebuje opateru furt. 🙂

jess
21. feb 2007

To jo,no.Manžel mě,jessce a ajovi,říká siamské trojčata,neuděláme bez se ani prd 😀 ,jsou to mojí drahoušci 😀 .Malá je o rok a tři dny mladší než aja,takže se k sobě fakt hodí a navíc jsem si ho pořídila a byla už asi týden v tom-to jsem zjstila až pak.Takže mi tři k sobě patříme jako vejce vejci 😀

nici
21. feb 2007

😀 tak moj maly miluje psov, neskutocne, a sme aj rozmyslali s muzom, ze kupime psa, nam sa paci yolshirsky terier, ten krpec zlaty 😉
inak jess, my fakt piseme k teme 😉 😀

jess
21. feb 2007

Jo no zas kapku odbočujeme,musíme se pak přestěhovat do témata o všem možném 😀

Já mám malamuta,malého psa si u malé představit nedokážu,ona by ho zabila,posledně jsme potkaly známou s yorkem a malá by bez dozoru to zvířátko umačkala k smrti,furt jsem ji okřikovala a fakt kt jsem se bála,že mu něco vyhastroší.No jo no,je zvyklá věšet na velké zvířátko 😀 a on to její škrcení nevnímá,vzhledem k tomu,že je to tažné zvíře 😀

nici
21. feb 2007

jess idem, ideme papat a pojdeme von. vecer a v druhej teme radsej 😉 😀

jess
21. feb 2007

tak čau,já se taky zakecaa,malá spí,musdím něco porobit 😀 papa

ivankaangel
23. feb 2007

Ahoj, my mame Angel care, staci si precitat recenzie a budete vediet, co vam vyhovuje. Tento je jednoznacne vyborny. Odporucam a da sa pouzivat do 14 mesiacov aj viac, ale dovtedy to ma vyznam, dovtedy je casty vyskyt SIDS.

emily85
23. feb 2007

ahoj ivanka, do kedy je navečšia pravdepodobnosť vyskytu SIDS, počula som, že do roka, ale niekto tu písal, že len do pol roka

mamina2001
6. apr 2008

ahoj kocky, nechcem tu nikoho stresovat ale odporucila by som vsetkym pouzivat do roka. Mojmu kamaratovi pred tyzdnom na SIDS zomrela dcerka ☹ ☹ ☹ a mala osem mesiacov, takze tvrdenie ze do sest mesiacov asi nie je tak uplne pravda 😖 Ta malinka bola este o stvrtej rano v poriadku a o siedmej uz bolo neskoro 😢 takze radsej dlhsie ako prezit taketo nieco ☹

lucenek
7. apr 2008

holky jen jedna poznámka mintor dechu je limitován váhou dítěte do 9kg.. Takže jeho užívání je podmíněné hmotností takže pokud vaše dítě má v 9 měsících 9kg tak jej můžete užívat do 9 měsíce....pokud však v půlroce má dítě 9kg tak jen do půl roku se může užívat. pak už nesnímá a není schopen alarmovat...takže myslete na to