Je lepšia pestúnka Sids Angel Care alebo Nanny?

anielik
15. feb 2007

Ahojte,

mate niekto tieto elektronicke pestunky? Podla coho ste si vybrali? Ako ste s nimi spokojne?

Dakujem 🙂

alififi
7. apr 2008

nanny je do 15 kg

mamina a mala bola predcasne narodena ?

lucenek
7. apr 2008

jo? já mám nannynu a je psaná do 9kg i ve špitlu to říkali....tak to je asi nějaký nový typ 😉

alififi
7. apr 2008

myslim, ze nemam novy typ. mas k tomu tu knizocku ? tam som to vycitala od 2- do 15 kg.
ty tam mas do 9 ?

zuzka99
7. apr 2008

aj ja mám v knižke písané od 2 do 15 kg

lucenek
7. apr 2008

Já mám kupovanou z druhé ruky je tam leták do 9kg 😒

alififi
7. apr 2008

lucenek a kolko to ma rokov ? lebo co ja viem, tak zivotnost je 2 roky. ja mam nanny tiez z 2 ruky, ale od kamosky, ktora to mala rok a potom sa narodila moja mala, takze to presne vyde do 2 rokov.

mmem
7. apr 2008

ahojte
my mame angelcare 2 v 1 a este aj dnes ho pouzivam a som spokojna.Poradila mi ho kamratka,ktorej maleho museli ozivovat,lebo z nicoho nic prestal dychat:( Ma velmi dobre hodnotenie, nepipe zbytocne,lahka obsluha.
Ja som velmi spokojna,nemusim stresovat ci je maly ok.Nelutujem rozhodnutie.Objednavali sme si ho z DE, je to torsku lacnejie ako tu.

mamina2001
7. apr 2008

alififi nie ta mala nebola predcasne, uplne normalne zdrave miminko ☹

lucenek
7. apr 2008

holk yjá nemám tu knížečku jen takový papír přiložený a vypadá to na ten starší typ, ale pracuju v nemocnici a tam se půjčují nanyny a půjčujou samozřejmě starší typy ne ty nové.....ale funguje zkoušla jsem to na hafíkovi 😉

elize
7. apr 2008

Náš Maxík je predčasne narodený a bez Nanny by som sa asi vôbec nevyspala. Koľko krát idem skontrolovať, či bliká zelené svetielko 😅 Tento typ používali aj na novorodeneckej JISke, preto som sa rozhodla pre Nanny.

mamina to musí byť strašné, človek si myslí, že sa už nič také nemôže stať a potom ... ☹

annika
8. apr 2008

My máme Angel a je tam 15 kíl písaných.

annika
8. apr 2008

A životnosť 2 roky???? To je hlúposť! Myslite si, že v nemocnici to používajú len dva roky a potom vyhodia?????

med
8. apr 2008

My máme Nanny a jsme s ním spokojení. Rozhodovala jsem se podle toho, že Nanny je český výrobek. Monitor dechu jako takový je český vynález, tak nevím, proč bych ho měla kupovat od zahr. výrobců... ale to je jen můj názor...
Jak dlouho vám v něm vydržely baterky? My jsme zatím ještě ani jednou nevyměňovali a to jede celou noc + 2x přes den...

alififi
8. apr 2008

annika, je to na nanny pisane. pravdepodobne sa tak chrania

gucz
22. máj 2008

ahoj my sme vymieňali baterky asi po pol roku, ale ja so to sem-tam zabudla vypnúť keď som malú vybrala z postieľky. Tiež mám nanny a odporučili mi ho v nemocnici. Tiež zavážilo, že to vyrába Jablotron a že bol dostupný priamo v meste v obchode s bezpečnostnými systémami

kutina
8. jún 2008

mám 9,5 mesačnú dcérku. Do 9-tich mesiacov sme nemali žiaden planý poplach. (okrem toho keď, sme ju zabudli vypnúť pri vybratí malej z postieľky). No za posledné 3 týždne sa nám to stalo už 3-krát. Prvý krát mám podozrenie, že bola možno mimo postieľky, druhý bolo v noci a bola tiež "pricapená" až ku šteblíkom, ale dnes spala na chrbáte v strede postieľky a monitor začal pípaľ. Hneď som letela do izbičky, no malá bola prebudená (zobudilo ju to pípanie). Neviem čo mám v takomto prípade robiť....keď ju dám do postieľky automaticky zapínam "pipák"...no teraz je to o to ťažšie,že si neviem vysvetliť tie poplachy. Treba ísť s dcérkou na nejaké vyšetrenia? sú ohrozené aj staršie deti?
...toto som poslala na www.nanny.sk

ďakujem za akúkoľvek radu, prosím IP

zrzulka
26. jún 2008

Mna zaujima dokedy ste pouzivali monitor dychu? do kolkych mesiacov? moja tema bola uzamknuta tak sa pytam tu🙂 dakujem

sofik
27. jún 2008

Ahoj. Ja som mala monitor dych Nanny a bola som s ním velmi spokojná. Ja som ho používala strašne málo doma ale v porodnici skoro 4 týždne vkuse a preto som bola aj spokojnejšia a kludnejšia, ja preferujem domáce produkty. Je to český výrobok a aj kvalitný a cenovo celkom dostupný. 🙂

caira
28. jún 2008

tak se take pridavam k tem, kteri pouzivaji nasi ceskou NANNY a jsme moc spokojeni, zatim se nam stalo jen jednou,ze by nam mala spustila falesny poplach, ale to az ted, v dobe, kdy zacala cestovat po postylce a totalne se sesunula az k noham postylky a jeste k tomu nastorc a na bok a proste asi o milimetr byla z monitoru pryc 😀 musim rict, ze jsem bez monitoru spala zatim jen dvakrat a to prvni noc v porodnici a pak jednou na navsteve a musim rict, ze jsem skoro nespala jak jsem zvykla, ze mi malou nanny hlida 😉 baterky jsme zatim menili jen jednou, ale to spis, ze mi prislo, ze jsou tam uz dlouho, i kdyz to jeste nesignalizovalo, nebo tak..

danuska24
28. jún 2008

my mame tiez nanny. raz sme mali falosny poplach, mala ,,zliezla,, z podlozky. pouzivame este stale, a planujeme pouzivat tak do roka

mmisak
30. jún 2008

Ahoj já mám doma též NANNŸ a nedám na ní dopustit tím že nás včas z alarmovala měli jsme šanci malého probrat ,narodil se jako zdravé donošené dítě a v 5 týdnech nám přestal ve spánku dýchat.Je hrozné člověk o tom čte a když se mu to pak stane tak je to šok.

mmisak
30. jún 2008

u SIDS jsou známi případy i v 18 měsících že selže dech,já vím že podložku na spaní nechám malému jak jen to pujde.Když jsem si scháněla informace bylo mi řečeno že nanny se dá používat i v kočárku když třeba dítě spinká nebo v odrádce pod madrácí či podložkou dekou.

bambulka3
14. aug 2008

Ahojte chystám sa kúpiť monitor dychu, ale zatial sa neviem rozhoidnúť ktorý. Angelcare alebo nanny? Sú oba rovnako veľké,kvalitné?

http://e-shop.nanny.sk/
http://www.maderna.sk/novorodenec/monitory-dych...

Budem mať matrac 10cm hrubý s vrstvenými kokosovými vložkami obalené molitanovou penkou. Myslíte si, že mi to bude dobre fungovať?

emjee
13. okt 2008

jamik • 3d • Včera o 16:35
Je akcia na monitor dychu Angelcare AC 300 http://www.bububabo.sk/index.php?ID=148.

Myslim, ze je to starsi model, ktory teraz vytlacaju bezdrotove 2v1. Zda sa mi to rovnaky typ ako NANNY.
Teraz maju oba monitory rovnaku cenu, len Angelcare ma v cene 2 podlozky a NANY jednu. To je jedinny rozdiel. Inac su uplne rovnake.

Aspon si to tak myslim.
Nanny mi je sympatickejsia, lebo je ceska, ale zase je tam len jedna podlozka. Je to dolezite mat 2?

Poradte mi vo vybere, nedokazem sa rozhodnut.

Majitelky Angelcare, kupili by ste si ich znova? Alebo radsej Nanny?

Dakujem

nelis • 1d • Dnes o 11:28
ahoj Jamik, já mám doma Nanny. Používali jsme ji asi rok. Já osobně bych dvě podložky nevyužila - bydlíme v bytě a postýlku mám jen jednu. Takže mi stačila bohatě jedna podložka. Jedině že bys plánovala ještě další mimi a chtěla pro něho novou podložku.

nevesta
13. okt 2008

My vyuzivame 2 podlozky odkedy mala cestuje po postielke, cize cca pol roka... Ked bola len jedna a mala z nej odisla dalej, tak sa spustil alarm.. Odkedy mame v postielke 2 podlozky, nemame problem 😉 😎

jaja5
13. okt 2008

Ahoj, tiez som zvazovala kupu monitoru, pokial som si neprecitala tento clanok http://zdravie.pravda.sk/babyfony-posobia-negat...
pisu tam o skodlivosti babyphonov a monitorov pre kojencov. Neviem nakolko su tieto info pravdive, alebo ci je to len take bububu. ale teraz naozaj vaham. poculi ste uz niekto o tom?

labelka
17. okt 2008

ahojte

neviem ci ste to tu uz preberali ale chcela by som sa spytat - ked mam matrac molitan-kokos, 8cm, bude mi pod nim fungovat monitor dychu Angelcare AC401?
najde sa tu nejaka dobra dusa ktora mi poradi? dakujem

tucika
17. okt 2008

Ahojte, my mame Nanny a som velmi spokojna. Mala som ho v kosi, teraz sa mi ale Alice pokazila v spani, budi sa mi kazdu hodinu, tak spi s nami vo velkej posteli a uz monitor nepouzivam. Ale 4 mesiace som ho pouzivala noc co noc a ani raz falosny poplach. S tou pouzitelnostou 2 roky to bude blbost, lebo ja mam zdedenu po sesternicinych 2 dcerach a sluzi v pohode a bez chyby. Ja odporucam Nanny!

mezera
18. okt 2008

Labelko, my máme matraci kokos/molitan a monitor dechu Nanny fungoval bez problémů. Adriánek má ale v postýlce lamelový rošt, na kterém nemůže být umístěna snímací podložka. Musí být na rovné tvrdé ploše, což jsme upravili. Tento týden jsem už Nanny z postýlky dala pryč, protože Áda se už různě posouvá a "cestuje". Ale nedám na něj dopustit, nemusela jsem poslouchat, jestli malej dýchá, spolehla jsem se na Nanny a spala jsem půl roku úplně klidně! 🙂

labelka
19. okt 2008

kocky dakujem.....potesili ste ma, dufam ze aj angelcare bude fungovat v spojitosti s tym kokosovo molitanovym matracom 🙂