Je lepšia pestúnka Sids Angel Care alebo Nanny?

anielik
15. feb 2007

Ahojte,

mate niekto tieto elektronicke pestunky? Podla coho ste si vybrali? Ako ste s nimi spokojne?

Dakujem 🙂

danulik
19. okt 2008

labelka - angel care funguje pri vsetkyh typoch matracov do vysky tusim 12 cm 😉 my mame kokos a v pohode..

nevesta
19. okt 2008

Labelka, tiez mame 8 cm kokosovy matrac a pohoda, jedine som na rost dala este dosku, vlastne pod celym matracom je doska a pohodicka 😉

jamik
20. okt 2008

ako otvorim kryt na baterky v Nanny?

olise69
15. nov 2008

Pre ktorý monitor sa rozhodnút: agnecare 2 v1 alebo babysense?

bianca
15. nov 2008

ja som vyberala podla moznisti pozaruceneho servisu.Asi iba jedina Nanny ma v CR prevadzku.Inak si mozeme piskat.Ked skoci zarucna doba a nieco sa monitoru stane,tak ...

katka1981
25. feb 2009

Ahojte, ja som sa rozhodla pre Angelcare AC301R, teraz je v akcii aj s Captivou, kosom na pouzite plienky za 4790 Sk. Vzhladom nato, ze planujeme ist na nakupy vybavicky do Gyoru, surfovala som aj na madarskych strankach a priamo v Gyore maju predajnu a ich akciova cena je okolo 3500 Sk. Dufam, ze to najdeme, a ze sa nejak dohovorime, neviem ani slovo po madarsky.

martinka1981
1. apr 2009

Ahojte kočky,chcela by som sa spytať či nemate niektora navod na použitie alebo mi v skratke neviete povedať ako funguje Angelcare AC201-R Kamaratka mi ho požičala ale nema navod a už si nepamäta ako funguje 😖 vopred dakujem za odpovede...

talinka
1. apr 2009

ja mam NANNY a som spokojna, aj ked ho az tak moc nepouzivame,kedze maly s nami spi v posteli..ja som jeho angelcare 😀

ygreen
3. apr 2009

Angel care mám ale nevím jaké číslo, zkusím se mrknout.
Jinak jsem s ním maximálně spokojená - co je naprosto fantastické je, že když si zapneš rodičovskou jednotku (vysílačku) a jsi v jiném pokoji, tak nejen že miminko slyšíš, ale pokud by se něco stalo, tak červeně bliká i ta rodičovská jednotka.

ygreen
3. apr 2009

Tak my máme bohužel AC301-R

kuracik
15. apr 2009

Ahojte mamicky.
Potrebovala by som pomoc. Rozhodli sme sa s manzelom zakupit nejaky kontrolór dychu dietatka - angel care alebo nanny. Akurat ze mame vyrobenu kolisku na mieru a nevieme ci sa nam tam zmesti. Neboli by ste také dobré a neposkytli nám rozmery tých podusiek, aby sme sa vedeli zariadit. Ďakujem vam pekne.

katka1981
16. apr 2009

aj my mame AC301-R ale babatko este nie. Kupili sme to s kaptivou zadarmo v madarsku za 3500 sk.

to.beruska
21. nov 2009

Ajojky!neviete mi niekto poradit kde by som mohla stiahnut navod na angel care AC 401.alebo nemate niekto.bola by som vam vdacna.

mirko
21. nov 2009

my mame babysense, poziciavaju ho u nas v porodke na pol roka..a musim povedat spavam kludnejsie

pecka
21. nov 2009

mirko, za kolko ho poziciavaju v MT nemocnici? Pocula som ze 40 euro......mam dobru informaciu? Tiez idem rodit v Mt..... 😉

mirko
22. nov 2009

pecka ahoj, ano za 40 euro na toho pol roka

to.beruska
22. nov 2009

pecka velmi pekne dakujem

zuzkat1
18. dec 2009

ahojte aj ja som kupila AC401 a nemam v navod v SJ ani v CJ a ta stranka na ktoru je tu link mi nejde otvorit☹ neviete mi poradit? nemate uz niektora ten navod?

to.beruska
18. dec 2009

zuzka poslem ti to do posty

zuzkat1
19. dec 2009

to.beruska
dakujem🙂

miavin
19. dec 2009

ahojte - zapojím sa do debaty... my máme nanny a som spokojná aj keď sme mali už veľa poplachov - ale som za nich vďačná..... zopár ich bolo kvôli putovaniu malého po postieľke.....ale fakt som spokojná, keď pozerám správy.......aj včera jedno úmrtie....pred mesiacom tiež....no fakt som názoru - radšej planý poplach ako neskoro...

lujza123
21. dec 2009

Mam pozicany Babysemse z nemocnice 40 Eur na pol roka. Viac ho ani pouzivat nebudem. Vela ludi si mysli ze vyhodene peniaze ale ja mam uplnu fobiu z SIDS. Zatial ziadny poplach...nastastie ale clovek nikdy nevie
Inac najviac pripadov pripada na leto a zimu, hlavne medzi 2 - 4 mesiacom babetka.

zuzkat1
22. dec 2009

lujza123 ja som pocula ze sa to tyka sice hlavne babatiek medzi 2-4 mesiacom, ale rizikova je skupina az do 1 roka...

edita84
22. dec 2009

zuzka má pravdu a ja poznám prípad kde dieťa malo 2 roky

zuzkat1
23. dec 2009

fifa az 2roky? no to je uz dost... ja som kupila, manzel chcel ze poziciame, ale ako vidim 40 eur na pol roka teda 80 na rok a a este to aj vratit musim.. takto mam svoje a ostane mi to a ta AC401ka je super, lebo je to kombinacia monitoru dychu a detskej vysielacky... teda to vyuzijem podstatne dlhsie

ajsbirka
11. feb 2010

Ahoj, potřebovala bych poradit ohledně chůvičky a monitoru dechu v jednom Angelcare AC401. Není ta snímací deska do postýlky moc malá, nebo je natolik citlivá , že pokryje větší prostor ? Původně jsme uvažovali o Nanny + chůvička, ale když si to spočtu cenově tak už je jedno jestli koupíme 2v1 nebo každé zvlášť a AC401 je nám sympatická tím, že je vše od jedné firmy, takže nehrozí, že by se třebas dva výrobky od různých firem navzájem rušily. Jenom se právě obávam, aby i přes to, že jsou v balení dvě podložky spolehlivě pokryly postýlku, protože přeci jenom Nanny je celkově větší.

kackaj
11. feb 2010

Ahoj ajsbirka, my máme AC401 a jsou k tomu 2 destičky, takže máme pod matrací obě dvě, ale měla by stačit i jedna. Asi když ti dítě odcestuje na druhou stranu postýlky, tak to může pípat, ale pokud se jen převrací ze strany na stranu, tak to většinou všude pochytá. Nám pípala paradoxně zezačátku, kdy se malej nehnul skoro vůbec, jen se odpíďalkoval o pár cm nahoru jakoby. Ale možná že měl i pomalejší nebo plytší dýchání, tak to třeba bylo oprávněně. Ale vždy jen jedno pípnutí, já vyskočila z postele a malej si chrupčil spokojeně dál. A teď má skoro 6 měsíců a pořád ještě nikam necestuje. A až bude větší, tak už zas riziko není tak velké. Ale i tak pokaždé zapínáme na spaní a jsme klidní, že nám toho prcka "někdo" hlídá🙂 Víš co, raději se vzbudím několikrát za noc na falešné pípnutí, než se neprobudit a ráno... Fuj, ani na to nemyslet! Trošku tam byl zezačátku problém s vyladěním, pořád to na nás řvalo, ale manžel to nějak dal dokupy a dobrý. Myslím, že tuhle počáteční zkušenost má víc rodičů🙂

zajaciq
11. feb 2010

my sme kupili z ebay UK novy angel care AC401 s jednou platnickou (si myslim,ze bohate postaci na prvy rok) a je v tom aj teplomer to je super 😉 este som to neinstalovala.. len som si k tomu este dokupila redukciu do slovenskej zastrcky. cenovo o polovicu menej ako na sk/cz. a matrac ma 10cm, neni to vela ? v navode o hrubke nic nepisu, iba ak to, ze treba dat pod platnicku pevny kus dosky - nema to byt na rebrach postele

nika12
11. feb 2010

zajaciq pise sa, ze by hrubka matracu nemala byt viac ako 10 cm....takze teoreticky by to nemal byt problem, ale ja som si pre istotu objednala matrac 6, 5 cm kokos-molitan-kokos. tiez ho mam z UK, doma su sialene ceny....