Je lepšia pestúnka Sids Angel Care alebo Nanny?

anielik
15. feb 2007

Ahojte,

mate niekto tieto elektronicke pestunky? Podla coho ste si vybrali? Ako ste s nimi spokojne?

Dakujem 🙂

kackaj
11. feb 2010

Tak my máme za domácí cenu cca 3800kč myslím a nemáme pod ním podložku, jen je na šprušlích a pohoda. Psala to někde nějaká paní, co to prodává, že v tom není problém. O kolik levněji to vyjde z UK? I s poštovným se to pořád vyplatí?

lodgermaniacka
11. feb 2010

maminy a mate niektora aj snuzu? alebo je tu už tema snuza? 😀

zajaciq
11. feb 2010

kackaj 59,90 libier :D tj cca 77 eur. +3 libry asi postovne v ramci UK a kamarat mi to na druhy den priniesol kedze letel domov . ja uz som videla AC 401 aj za vyse 200 eur na slovenskych strankach. ludia su sprosti a obchodnici to vyuzivaju.. ved to su nekrestanske peniaze. uz tych 70 eur mi pride strasne vela. esteze to dobre predam, kedze dopyt je poriadny po tom

nika12 tiez mam kokos molitan kokos no ale desku.. ja uz som kupovala velky 140x70 kedze aj postielku mam taku, nech to vydrzi par rokov.. a babo budem mat prve tyzdne kolmo v postielke iba v jednej casti

nika12
11. feb 2010

kackaj, dobra cena, ja ho mam za 70 libier, presla som vela stranok, to bolo najlacnejsie, co som nasla, az na amazone som ho potom objavila za 66, ale 4 libry hore dole, uz je to jedno. doma by som si to za tie peniaze asi tiez nekupila....slovesnky obchodnici su teda riadny zdieraci ... 😒 a ked sa ta moze spytat, mas jednu podlozku, ci dve??

kackaj
11. feb 2010

nika, asi jsi chtěla pochválit zajasiqa za cenu, ta moje nebyla nic moc....3800Kč🙂, ale mám 2 destičky 🙂

zajaciq
11. feb 2010

ale viete o tom, ze to pre bejby tiez nie je super vyhra, predsa len tie radiove vlny.. to ako keby spalo s mobilom 😠 nechcete mi to vyvratit nejako ?

nika12 az si sa mna pytala, ja mam len jednu. sak to staciii habadej az az na celu postel, tie dve su ozaj luxus 😉 joj ale ten dizajn je fakt pekny.. je to taka hracka pre dospelych 😅

kackaj
11. feb 2010

Jo, tak radiovlny me nenapadly. No, ale zas je klidna duse, tak ja nevim... snad to neni tak veliky zlo, nevim, jestli bych se toho dokazala uz ted vzdat, planujeme to tak do 1roku. Kamaradcine mamince umrelo prvni dite v 10mesicich - udusilo se zvratky. Nechtela bych to NIKDY zazit, radsi byt u decka vcas ☹

nika12
11. feb 2010

ano kacka, pomylila som sa 😝
zajaciq ja som len rozmyslala, ked deticky trosku podrastu, a budu v spanku v postielke "cestovat" tak ci bude stacit ta podlozka jedna...alebo naco vlastne predavaju aj sady s dvoma podlozkami?? pre dvojicky??? 😀

nika12
11. feb 2010

tiez si myslim, ze pozitiva asi prevazuju nad negativami a vobec myslim, ze by to nepredavali , keby to skodilo, ved urcite to muselo prejst nejakymi testami ....

ajsbirka
11. feb 2010

kackaj : díky moc za info 🙂. rozhodně máš pravdu s tím, že raději falešně pípnout než nemít nic a pak.....vážně rači nemyslet. mě se AC401 moc líbí, takže do ní pravděpodobně asi opravdu půjdeme. ale rozhodnout se je občas vážně těžký 😅 . ještě se chci zeptat, dávali jste do postýlky ještě navíc desku nebo ty desky můžou ležet jenom na roštu ?

ajsbirka
11. feb 2010

jinak co se ceny týče tak je to tady vážně hrůza. když vidim za kolik se dají pořídit v cizině, tak se mi vždycky otevírá žabikuch v kapse. fakt netušim proč se nás tady pořád snaží sedřít z kůže, když jinde tyhle věci můžou prodávat o polovinu levněji. a teď nejde jenom o chůvičky, ale o oblečení, kosmetiku..... co se ac401 týče, tak jsem se dívala na ceny v anglii, to je fakt síla. jenže....měla bych trošku strach se zárukou, kdyby se náhodou něco porouchalo. takže si jí bohužel raději koupím ponejspíš tady ☹

kackaj
11. feb 2010

My ji máme jen na roštu. Taky jsem si říkala, že velká investice, ale třeba nanny a zvlášť kvalitní chůvičky vyjdou skoro nastejno, takže jsem to neřešila a koupila radši AC. Jinak máme z každé strany jednoho bráchu, oba dva teprve budou mít rodinu, my se chystáme taky na druhé dítě, takže u nás se to neztratí a ještě plně využije a když to nikdo nezničí, tak to ještě za nějakou kačku třeba časem střelíme. Není co řešit, fakt🙂

zajaciq
11. feb 2010

no ved kludna dusa je ta matkina a dieta prijima tie vlny, preto pisem, ze hracka pre rodicov. nuz je to velmi prakticke, kvoli tomu som si to poridila. len tie vlny mi vadia trosku nemozem si pomoct. 😕 inak, viete co robit v pripade, ze to pipa a dieta nedycha alebo je nejaky prob ? ja uz to studujem, lebo inak cely ten pristroj nema vyznam. teda nech nepanikarim ked to zacne pipat.. chapete 😔

kackaj
11. feb 2010

Chápeme 😉 Víme 😎

zajaciq
11. feb 2010

toto sme si pastli v nasom fore marec 2010

http://zdravedieta.rodinka.sk/index.php?id=351

tak studujte tiez 😉

katarina.banska
14. feb 2010

ahojte.
chceme kupit monitor dychu, no nevieme sa rozhodnut pre ktory.
na trhu je vela uz sme uvazovali aj o tom prenosnom snuza halo, ale neviem co si mam o nom mysliet. kedze je priamo na brusku babatka, co by sa stalo ked sa otoci na brusko. tak skor uvazujeme o podlozkach pod matrac.
tiez som pocula, ze aj angel car su dobre.... no neviem. neviempre ktory sa rozhodnut a chceli by sme ho kupit co najskor cez internet a novy.
prosim mozte mi napisat vase skusenosti, pre ktoru znacku a tip sa rozhodnut. dakujem krasne

lenadka
15. feb 2010

ahojte, dievcata nemate link na monitor co sa dava priamo na plienocku?

ygreen
15. feb 2010

my máme angel care 2v1 - desky na roštu, jednotka u postýlky a na vysílačce (rodičovské jednotce) kterou máme u sebe máme jak signalizování dechu, což je naprosto fantastické, tak i chůvičku. Jsou parádní. Syn je má pořád, neřvou ani když syn stojí, jsou opravdu citlivé. Houkaly nám poplašně jen dvakrát, když se jako mimčo odplazil do rohu. Až bude druhé miminko na světě, poputuje rovnou na tenhle monitor s chůvičkami v jednom.

lucinenka001
15. feb 2010

Kocky a co tak BabySence II. Nad tym ste neuvazovali, alebo nema ho niektora maminka, ze ako ste s nim spokojne?

vorllinka
15. apr 2010

Ahoj holky,
máte zkušenosti s Angelcare AC401? Právě se rozhodujeme o monitoru dechu a tenhle se mi zdá dobrý. Nehlásí falešné poplachy? A chůvička (vysílačka) nešumí v ní? Děkuji 😉

katarina.banska
15. apr 2010

aj ja uvazujem nad Angelcare AC401. poradte, mate s nim dobre skusenosti? alebo radsej halo snuza? dakujem

simcab
15. apr 2010

chcem sa vás spýtať, či má niektorá z vás skúsenosti s takým "monitorom", ktorý sa dáva bábu na plienočku.. neviem ako sa to volá 😒

katarina.banska
15. apr 2010

vola sa halo snuza. su dva tipy. jeden je oranzovy ten je nacnejsi, ale nevibruje ked babatko prestane dychat a druhy ten je drahsi a modry a ked babatko prestane dychat zacne vibrovat.
aj ja nad nim uvazujem, no zatial neviem pre ktory sa rozhodnut... 🙂

lucula73
15. apr 2010

ahojte,
moj malý mal v nemocnici pripnutú tu Snuzu modrú na plienke.....je ta maličké ,šikovné,ale sestričky sa sťažovali,že keď to chceš vypnúť,tak musíš bábo komplet vyzliecť a tiež pre vačšie deti čo sa už otáčajú to neni moc pohodlné...
má to však výhodu,že sa to dá zobrať všade....

ja som si požičala v nemocnici monitor Babysense,bol úplne nový,nepoužitý ,má dve podložky ,používame ho dva mesiace a falošný poplach sme nemali ani raz,dúfam,že ani nebudeme mať žiadny.Dnes to požičiavajú skoro všetky porodnice........

sonkab
15. apr 2010

Katka banska - a ešte existuje respisense - s vibráciou aj zvukovou signalizáciou.
Ja som si ho objednala, ale ešte čakám kým ho dodajú (dnes by ho mali expedovať)
Termín máme až v júli, takže ešte máme čas 🙂

http://www.rajmaminek.cz/akce/monitor-dechu-res...

zajaciq
15. apr 2010

mam AC401, je vyborny. to svetlo v noci je fajn, lebo netaha oci. nic nesumi a ziadne plane poplachy 😎

ameli
15. apr 2010

Ahoj, mam taky Angelcare a jsem fakt moc spokojena. Je fajn, ze je to chuvicka a monitor dechu v jednom. Pri svetle v noci malou krmim, je prijemne, uklidnujici a krasne je na ni videt kdyz spinka, tak ji muzu kontrolovat. Zadne plane poplachy, nesumi, snadno se ovlada a je slyset i kdyz si "uprdne pod perinou" 😀 Vazne muzu jen doporucit!

vorllinka
15. apr 2010

Holky děkuji za zkušenosti 🙂

gilmorka
28. apr 2010

Dievcata, aky je rozdiel medzi Angelcare 300,301 a 401? Pochopila som akurat , ze 300 je len monitor dychu a 301 dychu aj zvuku. A co 401? Co ma navyse oproti 301?
Monitor zvuku uz mame kupeny, takze uvazujem len nad Angelcare 300, teraz je nan akcia za 80 eur aj s kosom na plienky.
A este otazka, ide cely monitor na baterky alebo sa nieco musi zapichnut aj do elektriny? Zaujima ma, ci by som napr. mohla dat podlozku do kocika ked bude babo spat v zahrade v nom. Vyuzivate to aj tak?

vorllinka
1. máj 2010

Holky prosím nemáte některá z vás český návod? Angelcare už přišel, ale zatím si s ním nevíme rady 😕 Nebo jestli byste mi neporadily, jak na něj 😅