Je lepšia ručná odsávačka na soplíky alebo na vysávač?

mia_ko
31. aug 2012

Ahojte, aká odsávačkna na soplíky je lepšia? Ručná alebo tá čo sa na vysavač napája? Ďakujem

monyccka
31. aug 2012

vysavacova vedie tisicnasobne.. neporovnatelne ucinnejsia, rychlejsia a jednoduchsia.. Rucnu som viac nepouzila, ked sme kupili vysavacku..

rolak
31. aug 2012

@tynamartina vyskúšaj vysavačovú a nebudeš ju ani cítiť,vôbec to nie je silný alebo nebezpečný ťah...a dá sa regulovať.
@moni244 to veľmi ľahko pochopíš,ke´d si ju kúpiš.
ja si myslím,že tie ručné,alebo ústne môže chváliť len ten,kto nevyskúšal vysavačovú alebo nemal ozajstný problém so soplíkmi...

barokova
31. aug 2012

aj ja sa pripájam k názoru- na vysávač... nieje nič lepšie ako keď 14 mesačné dieťa samé príde, zapne vysávač a odsaje si soplíky... Jasné. že sa od začiatku bál, ale potom pochopil, že mu to robí dobre 😎 ...

adri2211
31. aug 2012

jednoznacne na vysavac, moja to sice neznasa dodnes, ale efekt to ma super.

petjka
31. aug 2012

manualna. neviem si predstavit, ze by som v noci vytahovala vysavac kvoli odsatiu soplikov. To by som maleho uz uplne zobudila

jimmyl
31. aug 2012

pre mňa jednoznačne na vysávač, ručnú sme vyskúšali pár krát ale nevytiahlo to skoro žiadne soplíky, túto zapojím na vysávač a za chvíľočku super čistý noštek, malý si ale dlhšie na to zvykal bál sa aj vysávača 😉

jadodka
31. aug 2012

jednoznačne na vysávač, ale sú aj odsávačky na baterky...treba sa v lekárni popýtať, mne ju objednávali, nemali priamo v lekárni

enrico9
31. aug 2012

Podobne sa pridám k názoru, že na vysávač. Ale osvedčilo sa mi dať najprv sterimar a potom to čo v nošteku zavadzia ide šup šup von 😵 ...

cerez
31. aug 2012

Odsávačka na vysávač nemá chybu.

dusika11
31. aug 2012

na vysavac..moji to neznasaju...ale potom je pokoj.

shashi
31. aug 2012

Na vysavac!!!!!niet co vahat

dokina
31. aug 2012

Ja som kupila odsavacku na vysavac, ale nie vzdy sa mi chce vysavac zo skrine vytahovat. Tak sa zhlboka nadychnem a taham ja /jak vysavac🙂 / . Ked ma maly vela soplikov, vytiahnem stroj zo skrine a tahame sopliky vysavacom.

zuzana17
31. aug 2012

jednoznačne na vysávač 😉

zoji
31. aug 2012

Večer pred spaním vytiahneš vysavačom dáš kvapky a do rána máš pokoj,Nemá chybu 😉 😉 😉

bambulka026
5. sep 2012

Jednoznacne na vysavac.
Ja na nu nedam dopustit...

danusskaaa
5. sep 2012

ta na vysavac je najsilnejsia takze aj najlepsia na sopliky. avsak my prave prekonavame chorobu a plny nos soplikov, co vysavac vytahuje najlepsie, ale kedze sme potrebovali sopliky vytahovat aj v noci aby sa malinka nezobudila, vysavac bol neprakticky. ten zvuk vysavaca malinku zobudil a uz sme boli zase hore, preto som kupila aj odsavacku na baterky, ktora nie je hlucna a sopliky tiez vytiahne. urcite nekupuj balonikovu je to zbytocne neurobi to nic!

laura3
6. sep 2012

určite na vysavac