Je lepšia značka topánočiek Wanda alebo Protetika?

sojaso
24. apr 2015

Mile maminy, poradte neviem sa rozhodnut medzi zn. wanda a protetika.....potrebujeme topanocky na prve krociky...ake mate skusenosti, ktore by ste vybrali vy? dakujem

lady511
24. apr 2015

Protetika kupujem stále,,a som spokojná

zuzka38
24. apr 2015

ani jedny 😀 odporucam skupinu na MK Bosé nôžky: zdravé obúvanie našich detí

lucy125
24. apr 2015

My sme mali aj jedny aj druhe a obe su super 🙂

lenkaks
24. apr 2015

Protetika sú strašne tvrdé, syna z nich nohy boleli. ..

abbey1
24. apr 2015

Ani jedna značka. Uprednostňujem mäkké podrážky. Skús pozrieť skupinu, ktorú ti tu radili. Na prvé krôčky určite čo najpohodlnejšie a najohybnejšie topánočky. A nie len na prvé krôčky.

slnieckolu
24. apr 2015

Ani jedny... Minimálne prve 2mesiace naboso chôdza (alebo capacky s kozenou podrazkou), spevňuje sa tým nozka a nie umelo drzí v nejakej tvrdej "orteze".

mirkava
24. apr 2015

My mame Protetika - veľká spokojnosť!

inka04
24. apr 2015

Za mňa protetika nie, 2. spomenutú značku nepoznám. Odporúčam ako prvé topánočky na doma Liliputi, či Pediped, na von Elephanten či Superfit. Topánočka má byť ľahučká, vzdušná s ohybnou podrážkou. Synček na týchto značkách vyrástol a nemá plochu nohu. To len slovenskí ortopédi odporúčajú, aby bola pevná päta, v zahraničí nič také človek nenájde. Podľa mňa tie topánky z protetiky sú skutočne "ťažké", mohutné, skutočne ako "ortéza". Pre zdravú detskú nôžku nepotrebné.

aristka
24. apr 2015

Nepišeš ako maš staré dieťa ,makké odrážky alebo nožičky na boso nie je dobré na rovných tvrdých podlahách vo všeobecnosti .....inak fičime na protetike...

ivet1371
24. apr 2015

Pre mna ani jedny.na stránke prezuvky.sk sú Rak

ninan2
24. apr 2015

na prvé kroky na von sme mali Wandu, potom už len Protetiku a to doteraz. Ale doma chodí len v protišmykových ponožkách 🙂

lejlla
24. apr 2015

Ja som tiez za protetiku.ja ich synovi kupujem a nemal este problem,to skor superfit mu nesedeli....

milota164
12. máj 2015

my mame tiez protetiku stale aj cizmy aj sandalky, prave dnes sme jedny kupili

meluela
12. máj 2015

@sojaso
protetiku nie, cizmy stade aj starsiemu dietatku urobili skarede odtlaky na pätach ... takze aj ked som im velmi fandila, viac uz od nich nekupim
takze idealne naboso alebo kozene capacky, pripadne elefanten ci teraz rak ma aj take s vyslovene mäkkou podrazkou od najmensich cisiel (pozor, maju aj take tie klasicke s tvrdou, tie neodporucam)

ked som uvazovala ktory z nazorov je spravny - tvrde pevne topanky vs. bosa noha ... dospela som k zaveru ze pevne topanky od prvych krokov je zalezitost poslednych 50-100 rokov, bosa noha zalezitost od kedy je ludstvo ... a bolest chrbta je zalezitostou skor modernej doby ... takze vyhrala bosa noha alebo aspon mäkka podrazka 😉

domi1988
13. máj 2015

My sme mali wandu a super

baska1
13. máj 2015

ziadna Protetika, Raky, ale mäkke capacky, ohybne topanocky s kozennou podrazkou napr. Little Blue Lamb

78lenka
13. máj 2015

my sme mali prve elefanten a boli zle začal codit na špičkach,a na odporucanie neurologicky sme dali topanky s pevnou podražkou a bolo vporiadku,pri druhom prve topanočky boli zn RAK,Wanda su podobne,teraz po dlhom case som objavila sante su super

denur
15. apr 2018

My sme mali ako prvé na doma little blue lamb a ponožky.. Prvé topánočky na von boli z protetiky a vôbec neľutujem. Nemám pocit, že by boli nejaké tvrdé a neohybné. Aj ďalšie sme zvolili z protetiky a ecca. Keď sme skúšali BF, tak syn čaptal ako kačička 😃

bianka887
20. nov 2018

Zdravé obúvnie našich detí