Je praktickejšia elektrická odsávačka?

dzuliet
9. jún 2015

Ahojte mamičky, aké máte skusenosti s elektrickou odsávačkou?

andrema
9. jún 2015

ahoj, ja velmi dobre, nakolko som druhou rukou mohla zatial robit ine veci...a rucnou by som si tolko mlieka asi neodsala,kedze mi islo velmi malo

tinqua
9. jún 2015

odporúčam ju...nakoľko moje dieťa nechcelo klasické kojenie, boli sme od začiatku s odsávačkou, dva mesiace som mala manuálnu a skoro som si privodila zápal šliach....potom som kúpila elektrickú a jedna báseň, ja som mala avent.

seahorse27
9. jún 2015

Vynikajuca vecicka, ak potrebujes dlhodobo odsavat. Mala som Avent a neviem si ju vynachvalit...idem ju akurát predavat 🙂

bajana
9. jún 2015

Nie každá žena, ktorá dojči, potrebuje odsavat. Takže odporúčam počkať a nekupovať nič dopredu.

moni73
9. jún 2015

kojila som 2 roky, odsavacku som nepouzila ani raz 🙂

nanka3
9. jún 2015

ahoj, urcite pockaj, ci ju vobec budes potrebovat, ak budes dieta kojit, tak su to zbytocne vyhodene peniaze, ja som mala velmi vela mlieka prve 2 mesiace, tak som kupila ale len rucnu, po kojeni som osala zvysok, v pohode sa dalo, ale ak by si nekojila, alebo ma dieta silny reflux a je potrebny prasok do mlieka, tak vtedy je lepsie kupit elektricku, ja som mala isty cas pozicanu fahrlin elektricku, ale tu nekupuj bola hrozna, strasne ma bolelo odsavanie s nou, radsej som pouzivala svoju rucnu (mimochodom tiez znacka fahrlin)

mykeila
9. jún 2015

zaleži od babatka, ak bude pekne tahat mlieko a budes musiet odsavat obcas stači ti manualna, ak budes musiet odsavat mlieko denne do flase kup si elektricku, tolko moja rada pre teba

jantato
9. jún 2015

určite počkaj, ja som tiež počkala a veru nebolo treba,teda aspon zatial neni, iba kojim ale odsavačku absolutne nepotrebujem. 😉

ivka2903
9. jún 2015

Ja by som bez elektrickej nemohla existovat.. pomohla mi, aj ked sa mi upchal mliekovod..