Je pre júnové bábätko potrebný fusak?

barbora_nina
3. apr 2020

Ahojte mamičky.
Potrebovala by som od vás poradiť. Mám termín na konci Júna a zaujimalo by ma či treba do kočíka nejaký fusak alebo stačí na letné dni deka?
Ďakujem za rady 😊

dracikdrahosko
3. apr 2020

Nie, fusak už na toto obdobie určite nepotrebuješ, postačí tenká letná deka na prikrytie, poprípade vo veľkých teplách len bavlnená plienka. Fusak budeš potrebovať už len na zimné obdobie.

nika_m
3. apr 2020

Staci len nejaka tenka deka, ak bude horuco tak aj ked bude babatko male netreba ho nahulat do fusaku 🙂 ja som v lete mala uz 5-6mesacne babatko a bol aj bez deky ak nefukalo, kratasy alebo body a ponozky tenke...hlavne clonu aby na neho nepieklo slnko

lucka_ke
3. apr 2020

to fakt? body a holé nožičky ak bude 30 stupňov, prikryť plienkou

hennyinnsbruck
3. apr 2020

Ak budete mat na konci júna kolo 0 st tak určite áno.....
Inak nie.... 🙈

majamat
3. apr 2020

teraz neviem ako to myslis, ako baby pisu, jasne, ze cez leto fusak netreba,a le na zimu este ano. ved bude mat tak pol roka. to mozno este bude v kociku spat. no samozrejme ten mozes kupit neskor, netreba ti ho teraz.

drozdajkahra
3. apr 2020

Moja ma tri roky a na keď ideme na sánky, boby, tak ju balím do fusaku takže u nás max.využitý

eliska13
3. apr 2020

@barbora_nina skôr taká tenká zavinovačka aj leto môže byť chladné, ale pozerám, že bývaš v Ba iné by bolo, keby si bývala niekde na Orave😀 alebo hrubšia deka

larisalarisa
3. apr 2020

Nezaškodí ak ho budete mať.

dzejsik
3. apr 2020

@barbora_nina na leto sme mali takú deku, čo sa dala poprípade zazipsovat a dole zapnut cvokmi ... na jesen/jar taku hrubsiu deku nazipsovatelnu o podlozku s nepremokavym/neprefukavym vrchom a zimny fusak som vytiahla pod 5 stupnov celzia

lucinka1988
3. apr 2020

@barbora_nina určite nie, ja mám aprílového chlapčeka a fusak som vtedy vôbec nekupovala. Najväčšia časť výbavičky boli body s krátkym rukávom a bez rukávov plus klobuciky na hlavičku. Závisí aké bude leto, ale podľa posledných rokov súdim, že veľmi horúce.

jankapepe
3. apr 2020

@barbora_nina ty nosis v lete zimné bundy?

smejko25
3. apr 2020

@jankapepe
@hennyinnsbruck

Zeny preco ste hned neprijemne ? Pravdepodobne je to jej prve diieta a len sa pyta tak klud 🤦‍♀️🤦‍♀️
Ja tiez mam prve dieta oktobrove a nikto mi nepovedal ze mi body s kratkym rukavom nebude treba bohuzial som si to ani neuvedomila ked som ho kupovala ....

hennyinnsbruck
3. apr 2020

@smejko25 ako nic v zlom... Ale v júni fussak?? Toľko rozumu by hádam mohla mať dospelá žena....
A ak myslela ci jej na zimu fusak treba tak mala sa inak opýtať.

sweetdreams1
3. apr 2020

V júni nie, ale v septembri - októbri ho využijes, čiže aj tak ho asi budeš musieť kupit

jaroe
3. apr 2020

@barbora_nina tak ja neplánujem fusak ani na bábo, ktoré čakám o 2 týždne....

lucinka1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankapepe
3. apr 2020

@smejko25 body pekryjes svetrikom a vybavené....
Ale sorry pýtať sa či mám dieťa v lete oblečené ešte baliť do fusaku??? To je ako by sa niekto spýtal či v zime stačí dieťaťu tričko a kraťasy...

vandica
3. apr 2020

To ako vážne? 🤦 V lete fusak? A na hlavu baranicu?

smejko25
3. apr 2020

Booze zeny ste neskutocne zmije...mali by ste sa hanbit....
@hennyinnsbruck
@jankapepe
@vandica

Nechcem poradit tak neodpovedam a hotovo....keby ste namiesto tychto rýpacich poznamok radsej nieco uzitocne poradili....

evittam
3. apr 2020

@smejko25 Prepac a co takto trochu zdravého rozumu bez výhovoriek som "prvorodicka"? Mam obe deti zimne využila som aj body a krátkym rukávom.

vandica
3. apr 2020

@smejko25 akože sorry, teba tu niekto oslovuje zmija??? Tebe moja odpoveď adresovaná nebola. To kto sa už opýta či na leto treba fusak??? Moje dieťa je začiatkom júna, a toto ma ani nenapadlo. Jasne že na zimu ho bolo treba.

smejko25
3. apr 2020

@evittam nehovorim ze to je vyhovorka ale predstav si ze niektore zeny ako napr aj ja pred tehotenstvom nemali s detmi ZIADNY kontakt...24 rokov som malo kedy bola s malymi detmi takze ma niektore veci dost prekvapili a sokovali...a tiez som mala hlupe otazky a co ?
Si predstav ze mi odpovedali normalne bez debilnych pripomienok....ja mam tiez dieta zimne a ani jedno bodicko som nevyuzila s kratkym rukavom ....
Mozno niektora mamicka si fusak predstavuje nieco ako tenku deku alebo tak...zato pisem ze netreba hned utocit a vysmievat sa

smejko25
3. apr 2020

@vandica tak akoze sorry ale navazanie do cloveka ktory si mozno fusak predstavuje inak alebo si vobec neuvedomil je podla teba normalne ??? ved napisem nie netreba vybavene...a dovolila som si odpovedat preto lebo nemam rada take mudre a silacke reci...

vandica
3. apr 2020

@smejko25 u mňa je fusak jedine fusak, ak myslela niečo ine, tak sa ospravedlňujem, mala sa vyjadriť inak. Amen.

oli18
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pralinka86
3. apr 2020

Nie je fusak ako fusak.. Len tak mimochodom emitex ma novorodenecky fusak letny..
https://www.emitex-shop.sk/vsetko-ku-kociku/fus...

dskjhfdlkdjhl
3. apr 2020

@viestta nuz, ale ani prichadzat nezvykne😉

lucinka1988
3. apr 2020

@viestta 👍😂

smejko25
3. apr 2020

@viestta jooooj jake vy ste tu vsetky mudre a odbornicky 🙄🙄🙄 dnes je totiz moderne sa predbiehat kto viac urazi cloveka .... karma je zdarma vam sa ta vasa pomoc raz vrati