Je toto top stav?

milá pani ma ubezpečila, že sú úplne v poriadku, nechce vrátiť peniaze, ani dať náhradu, modré rifle majú zadok zašpinený, vidno že to nejde dolu, zelené majú fľak a tie menšie som tam nedala

matula1981
27. jún 2013

Podla mna su usmudlane...

lucmarc
27. jún 2013

určite to top stav nie je... sú špinavé, takéto by som sa hanbila vôbec aj ponúknuť na predaj...

jamimija
27. jún 2013

Podľa mňa sú v dosť obnosenom stave-tie modré..a zelené fľakaté akurát na donosenie..niektoré predajkyne by sa mohli poriadne hanbiť.. 😖

froschka
27. jún 2013

@kristina.mihalovicov podla mna sa spinave da vyprat, ved nemaju diery ....aj mne sa stalo ze som ani nevedela ze danu vec nemam vypratu, ale bola pekna a znackova.....stat sa moze no zalezi aj kolko si za to zaplatila....ak len par svestiek tak by som sa tu nesrdila...ak viac euracov tak by ma to tiez nastvalo

andelok
27. jún 2013

Ja ked pocujem top stav, tak si pod tym predstavim vec, ktora je takmer ako nova. Pre tieto veci to zial neplati urcite. Treba dat milej pani negativne hodnotenie, ked uz je taka neochotna, nech to vedia aj ostatni. Hned sa jej bude "lepsie" predavat.

mirka_aa
27. jún 2013

podla mna je jedno kolko si za to zaplatila,ale ked raz niekto povie ze je nieco top stav tak to ma vyzerat skoro ako nove...a ak sa nahodov stane ze si nieco nevsimla,alebo predajca a kupujuci ma iny nazor na stav veci,tak by mala aspon peniazky vratit...mali by sa hanbit take mamicky co predavaju taketo veci ze akoze v perfektnom stave..aj mne sa to uz par krat stalo ze som sa sklamala..

jamimija
27. jún 2013

Aj u mňa je "top stav" - ako nové.. a toto rozhodne nie je..Zabudla som napísať..ale riadne by ma to naštvalo,keby mi príde niečo v takomto "top stave" - je to zavádzanie..a ide o princíp a nie o to,koľko to stálo..

igiana
27. jún 2013

Mne sa tiez stalo, ze "par krat oblecene" sustaky mali vydratu dieru na zadku a druhe "podsite" nemali podsivku. Balicek veci "ako nove" boli vyblednute a mali flaky. Uz ma nebavi nakupovat na konikovi. Na mnohych strankach su vo vypredaji pekne nove veci za super cenu. Ked som porovnala napr. detske obliecky na perinu, tak pouzite stali iba o 2 -3 eura menej ako nove.

ollynka
27. jún 2013

ja sa pridávam k tomu názoru,..bundičky za 6 alebo 7 eur , k tomu si pripočítajte poštovné + ak pôjde o platbu na účet bankové poplatky svoje aj predávajúcej,ktoré požaduje,tak za tú istú cenu si kúpim čisto novú bundičku v Tescu,alebo v KIKU, alebo niekde kde natrafím na dobrú cenu..dnes som ich pozerala. Tiež som si raz objednala bundičku za 6 eur+poštovné 2 eur ,len pani mi nepriznala,že má flaky,takže bundičku nosíme len po dvore,lebo inde sa ju hanbíme obliecť.

maca_p
27. jún 2013

@froschka otazka je, to top stav. nie ci sa daju vyyprat, alebo kolko stali 😎

traktor
28. jún 2013

mame tu aj temu , kde môzes pridat foto , opisat co sa stalo + pridat nick predavajucej, by sa k tomu mohla vyjadrit. https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/ .k fotkam..no ako vidis podla fotiek, kazdy si pod pojmom top stav predstavuje nieco ine, preto ked nakupujem ja osobne, vzdy sa pytam este zvlast, ci ma tovar flaky , pripadne ine poskodenia..ale aj tak..nikdy nie je dôlezita cena, za aku si tovar kupila..keby stal aj jeden cent, ferova predavajaca tovar vzdy riadne opise...ok, stane sa, ze sa na nieco zabudne, prehliadne, ale v tom pripade, ked jej nakupujuca napise ma to riesit..cize, ak si jej napisala, ze nie si s tovarom spokojna a ona to neriesi, pridaj fotky+ opis + jej nick do temy, na ktoru som ti dala odkaz a predavajucu oznac @ nech ma moznost to vidiet a vyjadrit sa k tomu..ak ani tak nebude chciet riesit, mas moznost jej dat negatko,môzes ju dat na ciernu listinu https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/cierna-listina-len-nicky-ktore-su-nespolahlive-vsetko-ostatne-bude-vymazane/ a mas moznost poziadat admina o pomoc https://www.modrykonik.sk/fotoblog/martinjasen/... ...ak nebolo v popise uvedene poskodenie/flaky...mas narok na vratenie plnej sumy + preplatenie oboch postovnych, za to jedno postovne jej tovar posles spät..

kristina.mihalovicov
autor
28. jún 2013

@froschka prala som to, nejde to dole 😒

froschka
28. jún 2013

@maca_p jaaaaj zas je tu niekto múdry 😝
Zial castokrat si mamicky zamienaju pojmy a dojmy a ocakavaju za snad 50 centov luksusny Guess kusok 😝
Len to som mala na mysli ze ak by to bolo zohladnene v cene tak sa nejdem rozdrapovat za par eur

lienockaa
28. jún 2013

Toto top stav nieje..treba vratit a nech vrati predavajuca peniaze..mne raz prisli nohavice v "top stave" uplne derave a zoslapane zospodu tak,ze by som to musela dat profesionalne podsit a to by nam boli kratke..tak som ten top stav nafotila a poslala predavajucej hned,ako mi nohavice prisli,vratila som tovar a ona peniaze-stali 10eur..dalsi top stav mal potrhanu gumu na regulovanie pasu..ale bohuzial som to nezistila vcas,lebo sme ich hned nenosili..takze tiez poucenie do buducna pre mna..

trojmamka
28. jún 2013

Top odrb by som tomu povedala

prasiatko30
28. jún 2013

ja nechapem ako niekto chce za toto peniaze a nefackuje ho hanba pri tom??? 😅 taketo veci putuju rovno do kosa to uz nedavam ani na dobrocinne ucely.

30petra
28. jún 2013

toto je smutné....za každú cenu klamať mamičky? nechápem ☹ ja mám tiež v poslednej dobe iba zlé skúsenosti, už ma prestalo baviť nakupovať cez bazár ☹

1234lubka
28. jún 2013

@kristina.mihalovicov no teda ja ked napisme top stav tak to teda vyzera inac.....toto by som opisala ako na donosenie

cicamica1980
28. jún 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

treba oficialne riesit cez admina.
mas sancu sa dostat aspon k ciastocnej refundacii - inak jej blokne ucet.

aqila
28. jún 2013

Cez administratora som aj ja riesila a nic neporiesila.Dotycnej sice zablokoval bazar,ale mojich 50eur mi uz nikto nevrati.A ak je sikovna prihlasi sa pod inym menom a moze klamat dalej.Inak nechapem mamicky co maju dobre hodnotenia,a potom ich zrazu napadne ze spravia nejaky podvod ci co.Neseriozne je to od nich naozaj,okradat druhe mamicky.Ale ked mam mamicka co len jedno negativne hodnotko,ja uz od nej nikdy nekupim.Stane sa vsak vselico,aj ja som si vsimla na bundicke ze ma trosku okolo rukavov vysuchane az ked som ju premeriavala,a mala som napisane ze je v super stave.Hned som vsak mamicke pisala a nafotila som jej to.Cenu som prisposobila a zobrala ju.A tiez sa mi stalo ze som kupia vec a nezodpovedala top stavu,pisala som mamicke a dohodli sme sa na cene.Vsetko sa da,ale ked niekto chce klamat,a zorobit to je tazko.Mozno ta cierna listina ozaj pomoze,aspon sa jej bude horsie predavat.