Jedálenska stolicka od 0 mesiacov

mama4444
23. júl 2021

Mamicky viete mi poradit stoličku od 0 veku do sedu (moze byt aj taka ktoru neskor vyuzijem aj ako stolík so stoličkou ) stolicka nech sa polohuje aj výškovo od zeme po vysku stolíka. Dakujem.

s_a
23. júl 2021

My máme toto a da sa dať aj na hojdacie kreslo do 9kg a oproti obycajnemu kresielku je oveľa pohodlnejšie 😍 len už vyrástol z hojdatka 😊

https://detske-jedalenske-stolicky.heureka.sk/c...

s_a
23. júl 2021

Kupovala som ju na tomto e-shope, je tam aj viac fotografií... A aj fajn cena 😊

https://www.aksport.sk/Detska-jedalenska-stolic...

gleep1
23. júl 2021

@s_a Boze tieto plastové obludy sú hroza 😖 voláme to transformery v mojom okoli.

Podľa financii. Ak chceš zainvestovať do naozajstne kvalitnej stolicky ktorú dieťa bude využívať 10 rokov alebo až do dospelosti, tak ti odporúčam stoličku nomi. Je to najnovší model rastúcej stolicky a je geniálna
https://www.drobcekovia.sk/detail/sk/1131-Detsk...
Ale draha, to si uvedomujem. Podľa mna za to ale stojí

Toto je jej predchodca, vyjde ta o polovicu lacnejšie a len o 50€ viac než tamta obluda. Použiteľná tak isto do dospelosti.
https://www.brendon.sk/stokke-tripp-trapp-natur...

mama4444
autor
23. júl 2021

@gleep1 poriadne si prečítajte co potrebujem!

mama4444
autor
23. júl 2021

@s_a dakujem 🙂

sasanka605
23. júl 2021

@mama4444 ono stokke alebo ta druha ma take detské lehatko ako nastaveniach od narodenia do cca 9kg myslím. My mame aj plastovú pre mladšiu aj tu drevenú ktorú ma starší. Ja by som uz tu plastovú nekúpila viac.

s_a
23. júl 2021

@gleep1 ok ty si kúp čo sa tebe páči, ja si kúpim čo ja chcem. Neviem načo ten tvoj Voči mne, vôbec ma to nezaujíma.. nestravi v tej stolicke pol života, takže sa skôr zaujímam aby boli okolo neho kvalitné iné veci...

s_a
23. júl 2021

@gleep1 a ako ju vyjde ten stokke o 50€ lacnejšie, keď si musí podokupovat Všetko príslušenstvo, aby ju naozaj mohla používať od narodenia...

Pás na pripútanie za 30€ len preto že je to stokke.. dúfam že nemáš autosedačku za 200€

yanni
23. júl 2021

@mama4444 z akeho dovodu chces JEDALENSKU stolicku od narodenia?

sasanka605
23. júl 2021

@yanni pre malú bolo super ked ležala v úrovni stola so mnou aj malym ked sme jedli. Inak by musela byt na zemi alebo na zemi v lehátku. Zas nebuďme nepríjemne na seba.

lanelois
23. júl 2021

@mama4444 ahoj, za mna peg perego uplne super.

gleep1
23. júl 2021

@s_a nie, tvojej logike o prepojení stolicky s autosedacku a jej cenou nerozumiem.
Keď sa chceš baviť o autosedačke tak tam mám jedine kritérium a to je bezpečnost- ohľadom toho som pri vybere hľadala bezpečnostné testy a vybrala si tu, čo v danom roku dopadla najlepšie 🙂
Takze moja odpoved pre teba je- ja pre bezpečnost tvojho dieťaťa dúfam že si si vyberala autosedacku aj ty na základe bezpečnostných testov.

@mama4444 ja som si prečítala čo potrebuješ a dala som ti 2 najlepšie stolicky na trhu ktoré si môžeš kúpiť. Keď sa ti nepáčia, môže byt. V tom prípade sa zhodneme na tom že mame iné kritéria a pohneme sa dalej. Čau 🙂

heidy222
23. júl 2021

@yanni z takeho dovodu, ze Ked cela rodina stoluje Babo moze Byt v lehatku: lezat, urcite nrbude novorodenec sediet ☺️ a pozerat sa. Uci sa tym stolovat, je Taky sucastou rodiny. Ked sa nauci samostatne sediet Tak sa lehatko nadstavec vymeni za stolickovy.
Ja mam Hauck a som velmi spokojna. Cele to tapacirovanie periem na 30 stupnov bez problemov

maximilie
23. júl 2021

@mama4444 ahoj, my mame tu stokke tripp trapp a ano vyjde s tým príslušenstvom drahšie, ale my sme naozaj veľmi spokojní. Ta novorodenecka vložka newborn je super a ja som ju potom predala za polovicu do 2 dni. Dá sa krásne posúvať podla toho ako babo rastie. Pekne nám dizajnovo sadla k ostatnému nábytku. Pásy sme nepotrebovali. Ta newborn ich ma a do sedacej časti isla az ako 8-9mesacna a vyliezť zo stoličky sa naučila až ako 16mes. Nechýbali nám tie pásy nikdy. Nikdy by som ju v stoličke nenechala bez dozoru ani s pásmi. Tie časti potom predáš a stoličku využiješ ešte veeelmi dlho. Je vekovo neobmedzená
Tie plastové sú na trhu viac na vyber, ale čo viem, tak len do 2-3rokov? Netusim presne.

lllenuli
23. júl 2021

Ja mala Hauck, najprv máš take vajíčko a neskôr keď už vie sedieť klasickú stoličku, odporúčam 🙂