Kam na kvalitné topánky v Nitre a v Nových Zámkoch?

jul17
23. feb 2014

Moja mala je dost aktivna a tak nemame vela casu na nakupovanie a ani neviem ze kde predavaju kvalitne topanky pre deti. Moja ma dost uzke nozicky. Neviem kde vy kupujete topanky?

danielahamar
23. feb 2014

Proteku si neskúšala 😉

jul17
autor
23. feb 2014

@danielahamar no zatial nie a kde to predavaju zatial som jej kupila v tescu co je lekaren v zamkoch odtial mame take papucky a sandalky ale uz budu male a som nebola moc spokojna snimi

danielahamar
23. feb 2014

@jul17 neviem či každá lekáreň má protetiku, ale tu su predajné miesta http://www.protetika.sk/sk/predajna-siet/ a tu je ponuka http://www.protetika.sk/sk/detska-obuv-m/

brnka
23. feb 2014

Nitra - Protetika Palarikova, Zdrav.potreby Farska, Stuplik - pesia zona hotel Zobor

simsalabim
23. feb 2014

@jul17 s konkretnou predajnou neporadim, ale moja mladsia dcera ma tiez uzucke nozicky a Protetika je STRASNE siroka. Noha jej v nich uplne plava, ak su na suchy zips, po dotiahnuti sa pasiky plantaju po zemi. Ja jej kupujem topanky zn. Bama (mavaju v Rene), kde maju 3 sirky - kupujem na uzku nozky, sedia jej aj niektore modely na strednu nozku. Alebo znacka Richter je fajn, tiez skor na uzsie labky.

jul17
autor
23. feb 2014

a este otazka aky typ topanok preferujete so šnúrkami, na suchy zips, alebo zapinacie. a kozene alebo textil

jul17
autor
23. feb 2014

@simsalabim nahodou si to nekupovala na nete? myslim bama

brnka
23. feb 2014

@simsalabim a na Slovensku este je Reno obuv? V NR zrusili, vraj aj v NZ......

dorotka2013
23. feb 2014

@brnka v NZ je Reno v Aquarku

simsalabim
23. feb 2014

@jul17 nie, kupujem v Rene v Auparku v BA.
@brnka v BA je...

marcelaaaa
23. feb 2014

@jul17 ja som tiez spokojna s richterkami a ddstep.moja malá má uzsiu nohu ...tu sa dajú kupit za super cenu richterky www.topankovnik.sk ...

marcelaaaa
23. feb 2014

@jul17 u nás musia byt na suchý zips zatial

ivet1371
23. feb 2014

@jul17 v NR na Farskej 10

jul17
autor
24. feb 2014

@dorotka2013 bola som v Rene co ja viem nic moc z chlapcenskych by som vedela vybrat ale ja mam dievcatko 😒

jul17
autor
27. feb 2014

topanky nakupene centro Nitra kupila som si az tri za polovicnu cenu

extrate
9. nov 2014

ahojte dajú sa v nitre kúpiť čižmy značky Primigi? prípadne Richter, Superfit, Geox. poradíte kde ? ďakujem