Kde kúpim chlapčenské pančušky veľkosť 110?

handbag
10. aug 2016

Baby, prosím Vás, kde kupujete chlapčenské pančušky vo veľkosti 110 (minimálne 85% bavlna)? Som zistila že je to asi nedostatkový tovar táto veľkosť. Veľmi veľa sa ich predáva s obsahom 50-80% bavlny a mojmu malému sa potia veľmi nožičky, tak si to viete predstaviť aký to býva u neho prúser. Síce tam možno nebude nakreslený Spiderman, ale nožičky nech má suché.. Vďaka.

siska53
10. aug 2016

@handbag vies co,ja mam pocit,ze nas maly sa spoti asi vo vsetkom okrem speci oblecenia.
Pancuchy kupujem tie klasicke,co boli aj za socika v Kiku. Ale este ich asi nemaju. Byvaju za cca 1-2€, na tu jednu sezonu stacia.
Lebo maju aj v Bepone a pod.,ale uz za 8€..
Lidkacke nestoja za nic a maly skonstatoval,ze najlepsie sa citi prave v tych obycko z Kiku. Mak z Kiku aj take akoze pekne s obrazkami a o nich tvrdil,ze ho skriabu. Esteze tiez stali len asi 2€.

lienockaa
10. aug 2016

@handbag a preco mu nekupis spodky?taku velkost mavaju,byvaju bavlnene a niektore maju aj obrazky.. je to aj prakticke,ak chodi napr.do skolky,urcite je pre dieta lahsie obliect sa do spodkov nez do pancuch..

lili007
11. aug 2016

Aj my používame spodky ale máme aj jedny pančušky v talóne. Malý (teda pardon náš velkáč 6ročný) si ich minule obliekol a veľmi sa z nich tešil a pochvaľoval si. Kúpili sme ich v Tescu, tam majú veľkostí od výmyslu sveta, prípadne v galantériách treba pozrieť.

lili007
11. aug 2016

...a spodky tiež v Tescu alebo v galantériách kupujem. Majú samozrejme aj v H&M a podobne ale ceny sú takmer 2násobné.

rokkisu
11. aug 2016

Prave dnes v Lidli. Pozri letak

xfenix
11. aug 2016

Podporte slovenskeho vyrobcu 🙂 tu je stranka
http://www.tatrasvit.sk/kategoria-produktu/dets...

handbag
autor
22. aug 2016

@xfenix
@rokkisu
@lili007
@lienockaa
@siska53

BABY, az teraz sa dostavam k odpovedi. Ďakujem krásne za tipy, poviem vam, ze tema "spodky" ma vobec nenapadla ale kokos, sak to je vlastne dobry napad 🙂 . To si aj sam natiahne v skolke, lebo s pancuchami bojujeme (sak asi ako kazdy). Takze parada, uz sa vrham na spodne pradlo - spodky 😉 . Vdaka za tipy kočky 😵 .

lili007
22. aug 2016

🙂

majka99999
22. aug 2016

@handbag moj tiez nosi inac aj aj. Na spodkoch je fayn, ze proste staci vymenit ponozky, nemusim hned prat, mali sme perfektne z Tchiba, ale tento rok sa poobzeram aj po inych znackach.