Kde kúpim Disney oblečenie za rozumnú cenu?

mendyyy
3. máj 2013

Ahojte túto tému som založila pre milovníčky DISNEY oblečenia, neviete mi niekto poradiť nejakú stránku, kde by sa dalo toto oblečenie zohnať za rozumnú cenu? Ďakujeeeem

kattrin5
3. máj 2013

Amazon.com a poslu ti to az na SR

michaela.g
4. máj 2013

@mendyyy pekne veci su aj v Tescu...

freyjanr
4. máj 2013

@mendyyy pre ako veľké dieťa hladas?ja teraz pozerám veci pre bábätko a v tescu som videla aj disney body 3ks za nejakých 12 eur tuším

anjelicek26
4. máj 2013

@mendyyy - sportsdirect.com alebo disney store priamo. Teda ak nechladas fake, ale origos za normalnu cenu.

mendyyy
autor
4. máj 2013

aha dobre ďakujem, so sportdirectu objednávam len som chcela vedieť či neexistuje ešte niečo podobné... 🙂 moja malá má 7 mesiacov ale je veľká takže kupujem vecičky 9-12 mesiacov. Tesco je super ale nie sú tam niektoré vecičky, ktoré by som chcela ale také asi zoženiem iba na disney store

monika15
5. máj 2013

TESCO>>>> 🙂)))) ja mam plno z tesca 🙂

sandrika1986
18. jún 2013

Ahojte, má niekto skúsenosť s nákupom oblečenia cez web stránku : www.disneyoblecenie.eu ?

detskeoblecko
23. aug 2013

zalezi od ceny, ci chces dat viac, alebo menej..pokial to nie je fake, tak by to vsetko malo byt licencovane

dara2583
23. aug 2013

@sandrika1986 ja som uz z tej stranky objednavala a bola som velmi spokojna 🙂

londonfashion
29. aug 2013

cena je 14 eur, trojdielny set pre deti 6-9 mesiacov, postovne neplatite

detskeoblecko
30. aug 2013

Využite zajtrajšiu Lacnú hodinku u nás na stránke a ušetrite čas aj peniaze

saraviki
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saraviki
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adripat
25. sep 2013

http://bubino.sk/

aj tu maju vela disney veciciek a za dobre ceny 🙂

obchodpredeti
27. sep 2013

pekné veci ,dobrá cena aj v našom obchodíku 🙂

zuzicka_r
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
reskara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
obchodpredeti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rozpravkoveoblecenie
24. okt 2013

Áno súhlasím ponúkame fakt krásne oblečenie ako MONSTER HIGH,HELLO KITTY,ANGRY BIRDS,DISNEY CARS,
a mnoho ďalších,máme dobré ceny a akcie na zimné oblečenie,budeme radi keď nakuknete do nášho obchodíka

detskeoblecko
18. nov 2013

a uz nam zacinaju aj vianocne nakupy, tak nakuknite na nasu stranku a nakupte za dobre ceny a velmi dobre postovne poplatky

rosemari
22. nov 2013

otazocka objednaval niekto priamo z disney stranky disneystore.co.uk??ako je to z platbou??

meryen88
27. okt 2014

@sandrika1986 ja mam skusenost a mozem len odporucit

murgasova
9. jan 2015

super novo spustený internetový obchod s disney oblečením za super ceny bim-bam.sk odporúčam...

detskysatnik
23. mar 2015

Taktiež licenčné Disney oblečenie ponúkame aj my. Skúste pozrieť, možno sa Vám niečo zapáči. https://www.modrykonik.sk/shops/seller/detskysa...
Taktiež máme bábiky Animátorky z Disneystore. 🙂

mia886221
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
30kika30
9. júl 2015

www.dolex.sk prípadne môžete aj na fb Dolex dolex napísať čo by ste chceli a ozvú sa vám

sonyap111
3. okt 2015

Ahojte pozrite tu www.sonya-shop.sk
vsetky vecicky su original Disney s licenciou
pancusky 2 kusy za 6,90,-eur
suprava len za 12,50,-eur
set Mickey Mouse čiapka rukavice a šálik len za 13,90,-eur veľkosti 6, 12, 18 mesiacov