Kde kúpim košieľku na krst?

florentina1
8. apr 2014

Mamičky budeme mať v máji krstiny nášho synčeka. Kde zoženiem bielu košielku, a kto tu na MK vyšýva? Vieto o niekom? Ďakujem za každú odpoveď.

radlinka
8. apr 2014

ahooj, zozenies skoro v kazdom obchodiku s detskym oblecenim (pripadne nakupne centrum a baby oblecenie), niektore su vopred vysite s anjelikom (alebo inym motivom krstu) v zlatej a striebornej, alebo som videla aj v modrej ci ruzovej kombinacii podla pohlavia dietatka. Takze by som sa nad tym ani netrapila, odporucam kupit priamo vysitu kosielku a k tomu sviecku. 😉 Mozes vybrat aj peknu perinku (podla veku dietatka), pripadne biele oblecenie. 😉

lupape
8. apr 2014

záleží odkiaľ si.
ja som kupovala v ilave.
mali x vzorov tak dom si vybrala ktorý sa mi páčil

drobcek26l
8. apr 2014

V každej jednej svadobke ti ju objednajú, alebo cez google

mami.sk
8. apr 2014

@florentina1 ja som pre obidve deti kupovala v predajni Spolku sv. Vojtecha . Aj sviečky sme tam hneď kúpili 😉

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oblecenieprekojencov
8. apr 2014

Aj u nas 🙂 Ponukame slovenske vyrobky, vsetko mame skladom. A mame okrem tych klasickych platenych kosielok aj satenove krstove ruska na prilozenie. Podte k nam nakuknut 🙂

florentina1
autor
9. apr 2014

ďakujem pekne mamičky 🙂

maminka2013
9. apr 2014

Ja by som len odporucila e-shop galanteriaivana ... su asi najlacnejsi-robili sme si mensi prieskum, su to rucne prace... my sme obj 2x a boli sme max spokojni 😉

bombo
9. apr 2014

Najväčší výber sme našli na www.krstiny.sk, majú tam všetko na krst, čo potrebuješ: košieľky na krst, sviečky, pozvánky, perinky. Boli sme spokojní 🙂

berko2
2. mar 2019

My sme košielku na krst kupili na internete, v ponuke mali aj krstové sviečky ako sety, bola to originálna ručná vyroba www.kosielka-na-krst.info Košieľku sme potrebovali vyšiť rýchlo čo nám aj splnili, spokojnosť.