Kde kúpim kvalitné antialergické paplóny a vankúše?

alenka7777
23. mar 2016

Ahojte maminy.... Chcem poradit ohladom kvalitnych antialergickych paplonov a vankusov.... Kde ste kupovali? Dakujem za kazdu radu

barborka93
23. mar 2016

Tak to bybaj mna zaujimalo dcera ma alergiu na roztoce

alenka7777
autor
23. mar 2016

@dominika6 mas odskusane?vmesti sa to do pracky?vdaka

dominika6
23. mar 2016

@alenka7777
paplony sú ľahké,do práčky sa zmestia,poťah je riadny kvalitný,žiadna čína čo sa rozpadne za pol roka...
vankúše máš rôzne veľkosti,štandart je 90x70,poťahová látka je na zips a vnútri je dalšia nápln,ktorá je v obale,tiež na zips,čiže si z tej náplne môžeš odobrať,uskladniť,aby nebolo dieťatku zbytočne vysoko pod hlavou..

alenka7777
autor
23. mar 2016

@dominika6 dik za vycerpavajucu odpoved.z materassa mam aj postele,aj matrace,tak asi im ostanem verna

alenka7777
autor
23. mar 2016

Este nejake tipy?

zanet63
24. mar 2016
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@alenka7777 my mame doma vsetky paplony antialergicke pretoze sme vsetci na nieco alergicky, ale nastastie od kedy som vymenila vsetky paplony za nove a kvalitne tak trosku nam to ustupilo a davam si pozor aby som ich aj pravidelne prala aby sa tam nemnozil prach a podobne veci co nas drazdia. Ak mas zaujem vediet z kade som objednavala paplony, tak by som ti to napisala do IP, daj vediet 🙂

alenka7777
autor
24. mar 2016

@zanet63 ahoj, posli ip

zanet63
29. mar 2016
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@alenka7777 prepac ze az teraz odpisujem ale som tu cez sviatky vobec nebola. Idem ti hned napisat aj tu IP ze kde som ich kupila aby si vedela 😉

alenka7777
autor
29. mar 2016

@zanet63 v pohode,mne to nesuri.dik

alenka7777
autor
31. mar 2016

S limarom ma niekto skusenosti?

moniciatko9
4. apr 2016
Používateľ moniciatko9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moniciatko9.

@zanet63 Ahoj, prosim ta mohla by si aj mne do IP spravy napisat kde si kupila kvalitne paplony a vankuse? Mala by som tiez zaujem to vediet, pretoze chcem vymenit uz nase stare paplony za nove a taktiez kupit nove paplony mojej mamine na narodeniny. Dakujem 😉

ronny_9
26. máj 2016

Baby a mamicky, potrebovala by som poradit ake paplony kupit do domacnosti. Nejake kvalitnejsie by som si predstavovala, antialergicke a cenovo dostupne, nemate nejake skusenosti? Fajn by bolo keby sa dali objednat aj cez internet. Dakujem za kazdu radu 😉