Kde kúpim kvalitné body veľkosť 110 a viac?

marcellka32
5. jún 2012

Pre môjho syna vyhovujú stále bodynka,aj ked už má 2 a pol roka.dakujem za odpovede.

anjelicek26
5. jún 2012

@marcellka32 - najväcsie su cislo 98/104.... tvoj maly je velmi veliky, vyskou na 5 rocne dieta. A take body uz proste nenosia. Nevadia ti bodyna, ked chodi cikat? Moj by si to nevedel rozopnut 😕

katren
5. jún 2012

moja ma tiez 2.5 roka a nosi velkost 98.....V Tescu maju body velkost 2-3 roky.....ale teda asi mu nebudu sediet, ked nosi 110, co je teda dost 😕

vulka
5. jún 2012

Jasne, že sa to dá zohnať. zas prichádzajú do módy body aj pre veľke deti i dospelých . U nás v dedine som zrovna minulý týždeň videla bodunko tak na 3-4 roky.

cmulinko
5. jún 2012

schvalne som sa kukla ci sa daju zohnat aj tu na bazare...a cuduj sa svete...daju. 😀...staci vyhladat body a velkost.

tea333
5. jún 2012

my mame velkost 110/116, ale to su specialne body pre ekzematikov z biobavlny, s natahovacimi rukavickami nasitymi

annalena
5. jún 2012

vacsie som videla aj na mimibazare.....a na zahranicnych internetovych strankach sa daju zohnat detske body do velkosti 158 😉

stvura
5. jún 2012

wow, to ti dva a pol rocne dieta nosi taku velkost? (moj coskoro 4 rocny nosi velkost 98/104)...v tejto velkosti sa uz body bezne nerobia, pre dievcatka su ale v tejto velkosti vrsky na balet, mozno biele by si mohla chlapcovi kupit

gretocka
5. jún 2012

asi najvacsie body co mam doma su z C&A - su to 98, ale maju dost dlhe rukavy aj telicko.... vacsie neviem kde sa daju zohnat

bobsent
6. jún 2012

tak toto by aj mňa zaujímalo...malý má len rok a pol a nosí veľkosť okolo 100...neviem kde zohnať väčšie. predsa aj na jeseň budú pre neho na chrbátik lepšie body-všetko ostatné si vykasá 😀
nie je nič pre takýchto malých obrov? 😉

zazalienka
6. jún 2012

akurát som v piatok pozerala, v Tescu majú body na 2-3 roky.. môj malý má 2 roky a 4 mesiace a tiež nosí 110 veľkosť. je proste veľký a tým že má ešte plienku a tiež chodí rozdrchlaný stále tak mu radšej obliekam bodyná, aj tielkové.. udrží mu to plienku a nemá holé kríže.. ja som s FF Tesco veľmi spokojná..

alenah31
6. jún 2012

Ja mám doma body od GEORGE a je na nich veľkosti up 36 month🙂 ale sú to len tieločká. Už ich mám odložené na kope oblečka pre bratovu dcérku, odkedy sa mi pýta malá cikať je to hrozne nepraktické 😉

ichbinich
6. jún 2012

Firma Jako-o ma body do velkosti 158:
http://www.jako-o.at/shop/Kleidung-Basics-fuer-...

Tie veci od Jako-o su velmi kvalitne, aj ked dost drahe...

jolly84
29. jan 2016

Ahojte, tak dajú sa zohnať? Tu na bazáre nie je nič 🙂

luho82
23. jan 2017

Aj moj ma dva a pol roka a velkost 110...vyzera o rok starsie....su ake deti. Tiez zhanam prenho body lebo tielka sa vytahuju z gati...