Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kde kúpim najlacnejšie plachty a posteľné prádlo?

mominka229
10. aug 2014

Babule kde kupim plachty na pistielku 160tku?kupili sme postel.postielka uz je prec a zistila som ze nemam plachty no potrebujem aspon 3.predtym som mala tie pogumovane a prepustali takze mi stacia bavlnene lebo uz mam na tuto novu pistel aj igelitovu plachtu.len sa mi zdaju drahe aspon tie co som videla.a cez eschop dat 5eur za kus plus posta no nic moc.nemate nejake typ na lacny shop alebo nepredavate niektora viac kusov za vyhodnejsiu cenu?vdaka

zdena12345
11. aug 2014

lacne plachty ale klasicka velkost maju v jysku- mozno kupit nejaku veciu a urobit dve??? inak mne osobne sa tie plachty moc nepacili lebo boli takmer priesvitne. 5e sa mi zas nezda az tak moc, zalezi od kvality.

simca06022011
11. aug 2014

ja som lacnejsie nevidela, ani nepozerala, nemam s tym dobre skusenosti (znicia sa hned, su tenucke, postelne pradlo po oprani uuplne priehladne, farby popustane a frote plachy.. no otras)...
... ale pre malu mam teraz tiez iba jednu plachtu 🙂)) kedze mam vela velkym plachiet, tak davam jej velku... pod matrac sa to da pekne zlozit... ak teda mas viac velkych plachiet,tak ti viem takto poradit aspon nedopadnes ako ja.. ze mam teraz hadam 10 postielkovych plachiet v skrini co nik nepouzije 🙂

marosko256
11. aug 2014

Ahoj,...Ak kupis lacne tak ti mozno az tak dlho nevydrzia a potom budes musiet kupit dalsie...My sme nakupovali na oblecsvojebabo.sk takze skus sa tam pozriet a mozno nieco najdes.

monciky
11. aug 2014

@mominka229
na tomto by som nesetrila, ja som kupila malemu do postielky klasicku plachtu na gumicku a pod nu chranic matraca- nechcem tu robit reklamu...., ten chranic matraca som kupila uz na velkost klasickej valendy do buducnosti a v postielke to viem pekne zlozit pod plachtu, nic neprekaza, dokonca aj monitor dychu funguje perfektne..., ten chranic je obojstranny a v strede je polyuretanova vrstva, takze moze sa tam aj nieco vyliat, alebo tak, matrac zostane suchy a plachty na gumicku som do postielky kupovala v Ikea, 2ks boli za tusim 4€....

mominka229
autor
13. aug 2014

No ja mam chranic matraca a kedze my spime na gauci a mala ma vlastnu izbu plachty nemam vobec iba dvojlozkove ana dlzku 2 metre to je moc velikanske.a predtym som kupovala na postielku 1 plachtu za 15eur vraj nepremokave a premokli ani flak od caju nesiel vyprat takze radsej uz kupim iba bavlnene a ked sa znici nebude mi luto vyhodit a kupit dalsie.idem pozriet do ikei dakujem babulky

stanulienkat
13. aug 2014

Plachty kup v Ikea, ale o moc lacnejsie nebudu. Ja som malej kupila nepremokavy navlek na postel taky modry v lekarni za 60 centov.

michi284
13. aug 2014

ja som kupovala malému na posteľ veľkú tie nepremokavé chrániče v lidli a sú super. inak u nás majú také nepremokavé plachty biele froté na veľkú posteľ za 12-13€ a sú fakt super. prala som stále do kola a neprepúšťali. a potom som kúpila tu na MK a asi po 10 praniach to malý začal precikávať a to som za plachtu dala 22€. takže nie všetko drahé musí byť aj fajn. ale ak by ste natrafili na tie chrániče v lidli tie boli super a stáli 8€. a inak aj lidli mávajú super plachty bavlnené za 6€ na veľkú posteľ.

mominka229
autor
22. aug 2014

Kupila som v ikei.u nas nemali tie igelitove navleky ani v lekarni ani v zdrav.pomockach tak som kupila velky hruby igelit a obalila tym matrac.tie podlozky som nechcela lebo mala putuje v noci po posteli a obcas aj rozlieva takze by som musela dat podlozky po celom matraci.a inak tie nepremokave frote plachty mne premokli a kypovala som v predeti.sk a stali 13e kus takze radsej igelit a plachtu samostatne

andrejka_l
17. apr 2018

U nás doma sú najlepšími spoločníkmi v posteli plachty JERSEY, celá rodina ich milujeme!! 🙂 Sú super s gumičkou, nekrčivé, príjemné a krásne farebné!! 🙂 Po vypratí ostáva farba🙂 Kupujeme ich z tejto stránky a vždy sme spokojní 🙂 https://www.ja-a-matrac.sk/plachty/

veronka_k
30. apr 2018

Aj my milujeme jersey plachtičky, tiež ich kupujeme na stránke https://www.ja-a-matrac.sk/plachty/ 🙂 🙂

dusanazlatko
23. júl 2018

My máme plachtičky zo stránky https://www.detskapostel.com/detske-obliecky-de.... Aj po vypraní sú stále pekne zachovalé ako nové.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli