Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kde kúpim oblečenie pre atopika?

nikuskabee
7. dec 2012

Dobrý večer, súrne potrebujem poradiť a nikde som to vo fore nenašla ak to je ospravedlňujem sa. Mám syna má 2 roky,vlani mu rukavičky nerobili problém,lebo bol asi malý a riadne pozakrývaný,málokedy sme ich nosili a boli ešte bavlnené,ale na jeho vek neviem vôbec zohnaať bavlnené rukavice von do zimy,keby aspoň mali 85% bavlny,ale oni všetko vyrábajú z akrylu.Máme doma milion rukavíc,ale po každých sa mu vyhádžu drobné akoby pluzgieriky,alergická reakcia,lebo aj ja som mala kedysi taký problém.Prosím poradťe,kde by som mohla zohnať.ĎAKUJEM

mummy01
7. dec 2012

skus pozriet v H&M som raz kupila podsite bavlnou kedze sme maly ten isty problem

katkatt
7. dec 2012

My mame jedny rukavice Next, su pletene, take hrubsie a podsite tenkou bavlnenou latkou, takym upletom, 94% bavlna, 6% elastan. Ja este nepredavam, ale poslem link v IP, ako to vyzera.

ulucia
7. dec 2012

My mame tento isty problem kazdu zimu.Presla som vsetky obchody s detskym alebo sportovym textilom nikde som nedostala rukavicky podsite bavlnou.Tak som to vyriesila nasledovne kupila som pracovne damske rukavicky bavlnene biele a vsila som ich do klasickych ktore kupite hocikde.Rukavicky su teplejsie a nedrazdia rucky 🙂

tilly24
7. dec 2012

pozri na nete green baby stranku,alebooblecenie z organickej bavlny, tam by mohli mat

junovka
7. dec 2012

idealne oblecenie pre atopika je cista 100% bavlna 😉

zuzi79
8. dec 2012

áno plne súhlasím s dievčatami - treba byť kreatívny a pomôcť si sám - kúpiť biele rukavičky a našiť do štrikovaných, a tiež pri čapičke som to tak riešila, že som kúpila čisto tenkú bavlnenú a našila do hrubej, vlnenej, lebo pre väčšie detičky už takéto veci veľmi ťažko zoženieš.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli