Kde kúpim Pediped, Superfit v Banskobystrickom kraji?

majazc
1. jún 2012

Poprosím o radu, kde sa dajú kúpiť topánky Pediped Flex a Superfit (od čísel 24 a viac, podlľa možnosti v BB kraji, príp. kde najbližšie ich majú. Príp. poraďťe nejakú značku (a kde ju zoženiem, tak aby sa dali vyskúšať) čo má topánočky na úzke nožičky a sú mäkkučké...
Ďakujem

bamb27
1. jún 2012

@majazc pediped by ma zaujimali tiez a superfity aj v europe v humanicu alebo ako je steak house pasaz vnutri v dvore je obchodik Beni sa to tusim vola 😉

cacika
1. jún 2012

obchodik Beni v BB je prestahovany pod trznicou, tam tie superfity.

stipec
1. jún 2012

Ahoj co sa tyka topanociek na uzku nozicku - skus Elefanten maju ich v Deichmane v Europe v BB. Su to kvalitovo a strihovo velmi podobne Superfitkam.

ichbinich
4. jún 2012

Elephanten topanocky (v Deichmanne) maju rozne sirky, treba si pozriet v topanke: S 1 a S2 pre uzke nozicky, M 3 a M3 pre normalne a W 4 a W 5 su sirsie. Je to oznacene na krabici aj v topanke samotnej. Zvycajne mavaju vyber v kazdej sirke, treba vyskusat.

sampo
4. jún 2012

@majazc to by napriklad aj mna zaujimalo kde to maju 🙂 lebo ja to najcastejsie aj tak cez net objednavam, lebo @ichbinich nie je pravda, ze mavaju vyber v kazdej sirke... S1 a S2 takmer nezozenies ☹ takisto uz aj s M3 je problem. Pedipedky sa mi zdaju aj tak siroke na uzku nohu. Napr. my potrebujeme S2ky a to zohnat je fakt umenie 😅 takze asi som ta nepotesila 😝

zuzinka_b
Odpoveď bola odstránená
Zobraz