Kde kúpim topánky Karrimor?

brnka
21. okt 2012

Dajú sa kúpiť topánky Karrimor v kamennom obchode? Ak áno - kde?

brnka
autor
22. okt 2012

Dajte aspon vediet, ake mate s nimi skusenosti..... Oplatia sa kupit na zimu?

matka44
22. okt 2012

ahoj,ja mam karrimor snehule,manzel trekove topanky a maly tiez.a spokojnost 😉 kupili sme zo sportdirectu

brnka
autor
22. okt 2012

@matka44 , dakujem za odpoved. Ake mate detske? Tie snehule?

matka44
22. okt 2012

nie mame poltopanky-trekove

artep1982
2. apr 2013

Ahoj, môžeme sa opýtať, chcem objednať zo sportsdirectu malému zimné topánky zn. Karrimor a neviem odhadnúť veľkosť. Môžeš mi prosím napísať, či sú to väčšie veľkosti od našich alebo sa zhodujú s našimi veľkosťami. Prípadne kde by som zohnala nejakú tabuľku. Ďakujem krásne za skorú odpoveď PETRA

maryanna
2. apr 2013

my mame karrimor pre maleho trekove poltopanky, spokojnost velka, su kvalitne pevne ale lahucke...velkostne treba objednat vecsie....napr u nas nike 27 su 16 cm a karrimor 28 pise 15,5 cm......cize min o cislo vecsie treba

brnka
autor
2. apr 2013

@artep1982
@maryanna ahojte, ja som si objednavala pre seba zimne karrimory a podla mna cislovanie sedi..... synovi som objednavala, ale do rezervy vacsie (takze detske velkosti nemam zmapovane)....

maryanna
2. apr 2013

ja som merala synovy vlozku z karrimor a boli to 28 co je o cislo vecscie ako nosieva, a boli mu akurat...aj celkovo ked som ich vybrala z krabice vyzerali mensie, bala som sa ze mu nebudu dobre.......

katussamus
2. apr 2013

@artep1982 keď objednávam so sportdirectu pomáham si s veľkostnou tabulkou z tejto stránky http://www.alisa.sk/alisa/1-TABULKA-VELKOSTI a zatiaľ v pohode 😀

olivex
6. máj 2013

@katussamus tak ty mas asi lepsiu tabulku 🙂 ja som sa riadila touto http://www.free-outlet.sk/tabulky-velkosti/t-330/
a skoro vsetko je malemu velke. sedi to skor na tu tvoju, alebo nieco medzi tym...

katussamus
6. máj 2013

@olivex možno to je tým že ten link čo som dala, tak oni kupujú veci v sportdirecte, tak sedí lepšie 😀