Kde kúpim zimné topánočky?

jana515
12. aug 2015

Kočky kde kúpim na zimu pre malú topánočky?Niake čižmičky zateplené?Malá už bežka len má najmenšie číslo 17,bojím sa toho že keď príde zima nič nezoženiem...som z prievidze

bibistec
12. aug 2015

to je velmi skoro take malicke kupovat, neboj sa budu mat. nozicka takym malym detom rastie velmi rychlo to by si mohla kupit a uz by vyrastla alebo kupit velmi velke a nevedela by v tom chodit.

jana515
autor
12. aug 2015

Viem,teraz by som este nekupovala len mala už beha zo 4 mesiace a stále máme len 17 číslo,aj teraz som mala velký problem kúpiť sandalky s otvorenou špičkou...

pribinak
12. aug 2015

Určite este nekupuj, malým deťom rýchlo rastie nožička, počkaj fo jesene, topánok aj cizmiciek budu plne obchody, budes mat z čoho vyberať

bonaqa2013
12. aug 2015

Už zimné topánky? Daj ešte pokoj . Toho bude na vagóny..... Najskôr kúpiš jesenné až potom zimné.

ichbinich
13. aug 2015

@jana515
Popredu nekupuj. Aj ked jej teraz velkost nohy stagnovala, moze zrazu preskocit jednu velkost... V obchodoch nas uz jasia, vonku plus 40 a v obchodoch hrube bundy a ciapky. Ale fakt, do novembra bude topanociek zimnych urcite dost. Potom zase po vypredajoch v januari budu vsade sandkalky 😉 :-P Ale to je o inom.
Syn mal v jasliach dve zimy za sebou skok na dalsiu velkost presne cez vianocne prazdniny. Tak som bezala a kupovala dalsie dva pary ciziem. A teraz tuto zimu mu nerastli nohy vobec. Na jar nosil poltopanky, co nosil na jesen. Zato mu terza za posledne dva mesiace narastla noha o 2 cisla a vyrastol o 2 cm za jeden mesiac!!!
Takze, klidek a rozvahu, ked bude zima, dcerke odmerias este raz nohy v klude a pojdes kupovat 😉
Topanky popredu sa kupovat nedaju, maximalne papuce, lebo tie treba vzdy. A s topankami je to loteria.