Kde kúpim zimný overal?

kristinka1234
25. aug 2013

ahojte mamičky poradte , kde by som zohnala pre dceru vhodny overalik na zimu, je vyhodnejsie kupovat na internete alebo mam skusit osobne do obchodu ? 🙂 nieco lacnejsie ak viete poradit aj tak mi z toho vyrastie tak si myslim ze je zbytocne kupovat draho.. hladam skor nieco kvetinkave bodečkavé...ak viete poradte dakujem vopred za vase reakcie.. 🙂

xmischelkax
25. aug 2013

Veď si pozri tu v bazáriku......niektoré sú veľmi pekné a za super ceny =) Ja osobne veľa vecí riešim takto cez bazár, pretože také malé detičky to nestihnú ani poriadne vynosiť, nieto ešte zničiť 🙂
@kristinka1234

moni244
25. aug 2013

@kristinka1234 ja som si obľúbila kupovať na rôznych burzách, ktoré organizujú detské centrá alebo tu na bazáre, tiež tak idem kupovať na zimu 😉

kristinka1234
autor
25. aug 2013

ja si myslím že je to tiež zbytočné kupovať novy, minulu zimu ked sa narodila mala novy je uplne neposkodeny a nemam stym co robit rastie ako zvody . idem to pokukať hádam sa mi niečo zapáči 🙂

detskeoblecko
28. aug 2013

treba popozerat a hlavne mysliet nato, ze stale malicka rastie

detskeoblecko
30. aug 2013

za velmi dobru cenu, aj zo zlavou v akcii Lacna hodinka, ci usetrenim na postovnom....mozes nakuk u nas na stranke

navonka
20. sep 2013

Bezkonkurenčný dizajn a kvalita u nás. Viac overalov aj celoročných priamo v e-shope 🙂